Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Serbia
19.07.00, 23 Godina
19.07.00, 23 Godina
Chiara Grimm vs. Elena Gemovic - Međusobni mečevi
22.07.19 | 1. kolo kval. | Chiara Grimm | Elena Gemovic | 7-5, 6-1 | detalj meča | W25 Horb | zemlja |
Chiara Grimm form & Elena Gemovic form
Chiara Grimm - Posljednji mečevi
W15 Manacor - tvrda | ||||
22.01.20 1. kolo kval. | vs. Cristina Pescucci | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Oldenzaal - zemlja | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Nadine Keller | 6-75, 0-1, - Chiara Grimm - odustajanje | detalj meča | |
W60 Hechingen - zemlja | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Teliana Pereira | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Horb - zemlja | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Eleonora Molinaro | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
23.07.19 kval. | vs. Julia Lohoff | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Elena Gemovic | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W25 Aschaffenburg - zemlja | ||||
15.07.19 kval. | vs. Ivana Popovic | 6-71, 3-6 | detalj meča | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Sinja Kraus | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W25 Darmstadt - zemlja | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Manon Arcangioli | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
W25 Klosters - zemlja | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Anita Wagner | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Kaltenkirchen - zemlja | ||||
13.06.19 Četvrtfinale | vs. Clara Tauson | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
12.06.19 2. kolo | vs. Alina Silich | 6-78, 6-4, 7-61 | detalj meča | |
11.06.19 1. kolo | vs. Mariana Drazic | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Emily Casteleyn | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
10.06.19 kval. | vs. Nikola Breckova | 1-6, 6-1, 10-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
21.05.19 kval. | vs. Ana Bianca Mihaila | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
18.05.19 Polufinale | vs. Ines Ibbou | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
17.05.19 Četvrtfinale | vs. Aleksandra Pospelova | 7-67, 6-4 | detalj meča | |
16.05.19 2. kolo | vs. Melis Sezer | 5-7, 6-3, 6-0 | detalj meča | |
15.05.19 1. kolo | vs. Selin Ovunc | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
01.05.19 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
25.04.19 2. kolo | vs. Sina Herrmann | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
24.04.19 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
24.04.19 kval. | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Sofia Haydee Nicolini | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
13.03.19 1. kolo | vs. Malene Helgo | - | detalj meča | |
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 3-6, 6-4, 10-7 | detalj meča | |
11.03.19 kval. | vs. Carmen Schultheiss | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
16.01.19 1. kolo | vs. Naho Sato | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
13.01.19 kval. | vs. Aylin Abdioglu | 6-0, 6-0 | detalj meča |
Elena Gemovic - Posljednji mečevi
W15 Manacor - tvrda | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Marente Sijbesma | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Rikke De Koning | 1-6, 1-3, - Elena Gemovic - odustajanje | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Jeanne Meme | 6-3, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Anastasiya Lopata | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
19.12.23 kval. | vs. Yu Shan | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
18.12.23 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Mateva | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Yuksel Bakyrdjan | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Stefana Lazar | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Zoziya Kardava | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Veronika Kulhava | 1-4, - Elena Gemovic - odustajanje | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Zuzanna Bednarz | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Andjela Lopicic | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
23.05.23 kval. | vs. Jelena Cvijanovic | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Iva Jankovic | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-2, 1-4, - Elena Gemovic - odustajanje | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
11.02.23 2. kolo | vs. Tanisha Kashyap | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
11.02.23 Četvrtfinale | vs. Miho Kuramochi | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
09.02.23 1. kolo | vs. Angelica Raggi | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
07.02.23 kval. | vs. Elisabeth Iila | 6-2, 4-6, 11-9 | detalj meča | |
06.02.23 2. kolo kval. | vs. Danique Havermans | 6-2, 3-6, 10-3 | detalj meča | |
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Aurora Urso | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
01.11.22 kval. | vs. Dunja Maric | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
25.10.22 kval. | vs. Zuzanna Bednarz | 6-4, 3-6, 9-11 | detalj meča | |
24.10.22 2. kolo kval. | vs. Anja Petkovic | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W25 Sibenik - zemlja | ||||
03.10.22 2. kolo kval. | vs. Ksenia Laskutova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Stella Knez | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Brasov - zemlja | ||||
31.08.22 1. kolo | vs. Nastja Kolar | 1-6, 4-3, - Elena Gemovic - odustajanje | detalj meča | |
30.08.22 kval. | vs. Suana Tucakovic | 6-4, 6-4 | detalj meča |