MEČ
13.10.19 | 2. kolo kval. | Elena Gabriela Ruse | Bibiane Schoofs | 6-2, 6-4 | Luxembourg | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Elena Gabriela Ruse | Bibiane Schoofs | |
1. servis % | 39/58 (67%) | 36/58 (62%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 30/39 (77%) | 23/36 (64%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 11/19 (58%) | 9/22 (41%) |
Osvojene break-lopte | 3/4 (75%) | 0/1 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 26/58 (45%) | 17/58 (29%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 67/116 (58%) | 49/116 (42%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 3 |
Asovi | 1 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Bibiane Schoofs | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Elena Gabriela Ruse | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Bibiane Schoofs | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Elena Gabriela Ruse | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Bibiane Schoofs | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Elena Gabriela Ruse | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Bibiane Schoofs | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Elena Gabriela Ruse | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Bibiane Schoofs | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Elena Gabriela Ruse | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Bibiane Schoofs | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Elena Gabriela Ruse | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Bibiane Schoofs | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Elena Gabriela Ruse | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40 | ||
4-2 | Bibiane Schoofs | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Elena Gabriela Ruse | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-3 | Bibiane Schoofs | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Elena Gabriela Ruse | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-4 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Elena Gabriela Ruse vs. Bibiane Schoofs - Međusobni mečevi
13.10.19 | 2. kolo kval. | Elena Gabriela Ruse | Bibiane Schoofs | 6-2, 6-4 | detalj meča | Luxembourg | dvorana |
Elena Gabriela Ruse form & Bibiane Schoofs form
Elena Gabriela Ruse - Posljednji mečevi
Antalya - zemlja | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 6-3, 6-76, 2-6 | detalj meča | |
25.03.24 kval. | vs. Berfu Cengiz | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Andreea Mitu | 6-2, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
W75 Maribor - dvorana | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Elena Pridankina | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W75 Trnava - dvorana | ||||
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Jana Fett | 2-6, 6-711 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Renata Jamrichova | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
05.03.24 1. kolo | vs. Valeria Savinykh | 6-1, 7-64 | detalj meča | |
W75 Porto - dvorana | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Noma Akugue Noha | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Auckland - tvrda | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Emma Raducanu | 3-6, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
31.12.23 kval. | vs. Jule Niemeier | 6-0, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Anna Danilina | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Billie Jean - dvorana | ||||
10.11.23 Rubber 1 | vs. Mia Ristic | 7-62, 6-3 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
22.10.23 Finale | vs. Tamara Korpatsch | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
21.10.23 Polufinale | vs. Rebeka Masarova | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Emiliana Arango | 6-1, 0-6, 6-1 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Anna Bondar | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Alycia Parks | 6-2, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
W40 Quinta - tvrda | ||||
14.10.23 Polufinale | vs. Harriet Dart | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Darja Semenistaja | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
12.10.23 2. kolo | vs. Berfu Cengiz | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
10.10.23 1. kolo | vs. Carolina Mesquita | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Karolina Pliskova | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
25.08.23 kval. | vs. Dayana Yastremska | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
24.08.23 2. kolo kval. | vs. Dalma Galfi | 4-6, 6-1, 7-5 | detalj meča | |
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Kristina Mladenovic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Stanford - tvrda | ||||
13.08.23 1. kolo | vs. Danka Kovinic | 6-3, 5-7, 5-7 | detalj meča | |
Iasi - zemlja | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Conny Perrin | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
London - trava | ||||
28.06.23 2. kolo kval. | vs. Yanina Wickmayer | 6-4, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Isabelle Lacy | 7-5, 6-2 | detalj meča |
Bibiane Schoofs - Posljednji mečevi
Tokyo - tvrda | ||||
23.09.23 1. kolo kval. | vs. Natsumi Kawaguchi | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W100 Tokyo - tvrda | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Nagi Hanatani | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W100 Maspalomas - zemlja | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Natalia Siedliska | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
London - trava | ||||
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Yue Yuan | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Saint-Malo - zemlja | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Yana Morderger | 6-1, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Oeiras - zemlja | ||||
24.04.23 kval. | vs. Ulrikke Eikeri | - Bibiane Schoofs - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W60 Astana - dvorana | ||||
06.03.23 1. kolo kval. | vs. Luksika Kumkhum | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Sunderland - dvorana | ||||
24.01.23 1. kolo | vs. Greetje Minnen | 6-4, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Loughborough - dvorana | ||||
13.01.23 Četvrtfinale | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
12.01.23 2. kolo | vs. Emeline Dartron | 6-4, 7-62 | detalj meča | |
10.01.23 1. kolo | vs. Ziva Falkner | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
09.01.23 kval. | vs. Verena Meliss | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
08.01.23 1. kolo kval. | vs. Jamie Lau | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W100+H Dubai - tvrda | ||||
06.12.22 1. kolo | vs. Magdalena Frech | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Andorra - dvorana | ||||
30.11.22 1. kolo | vs. Sophie Chang | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Petange - dvorana | ||||
23.11.22 1. kolo | vs. Maileen Nuudi | 0-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
21.11.22 2. kolo kval. | vs. Marlene Foerster | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
21.11.22 kval. | vs. Amandine Monnot | 1-6, 6-4, 10-3 | detalj meča | |
W25 Helsinki - dvorana | ||||
15.11.22 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Karlsruhe - zemlja | ||||
10.05.22 1. kolo | vs. Greetje Minnen | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Split - zemlja | ||||
04.05.22 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
28.04.22 2. kolo | vs. Sara Bejlek | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
26.04.22 1. kolo | vs. Daria Lopatetskaya | 6-2, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
20.04.22 1. kolo | vs. Darya Astakhova | 7-5, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
19.04.22 kval. | vs. Amanda Carreras | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
18.04.22 1. kolo kval. | vs. Sofia Milatova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
13.04.22 1. kolo | vs. Jessie Aney | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
06.04.22 1. kolo | vs. Ikumi Yamazaki | 6-1, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Croissy - dvorana | ||||
28.03.22 kval. | vs. Yana Morderger | 3-6, 6-2, 4-10 | detalj meča |