Malta
11.01.91, 33 Godina
18414 $
11.01.91, 33 Godina
18414 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
09.01.99, 25 Godina
09.01.99, 25 Godina
Elaine Genovese vs. Ekaterina Trashchenko - Međusobni mečevi
15.01.18 | kval. | Elaine Genovese | Ekaterina Trashchenko | 6-1, 6-3 | detalj meča | Hammamet | zemlja |
06.02.17 | 1. kolo kval. | Elaine Genovese | Ekaterina Trashchenko | 6-1, 7-5 | detalj meča | Hammamet | zemlja |
Elaine Genovese form & Ekaterina Trashchenko form
Elaine Genovese - Posljednji mečevi
W25 Ourense - tvrda | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Liepaja - zemlja | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Milatova | 2-6, 6-2, 5-7 | detalj meča | |
W25 Perigueux - zemlja | ||||
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Rebeca Pereira | 2-6, 6-2, 10-7 | detalj meča | |
26.06.23 kval. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Giulia Crescenzi | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Karine Marion Job | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Emma Kamper Malmkjaer | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Santo - tvrda | ||||
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Yuliana Monroy | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Valencia - zemlja | ||||
28.11.22 2. kolo kval. | vs. Marie Mettraux | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
28.11.22 1. kolo kval. | vs. Fernanda Rain Contreras | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W25 Loughborough - dvorana | ||||
24.10.22 kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Sarah Copley | 7-65, 7-65 | detalj meča | |
W25 Loule - tvrda | ||||
17.10.22 2. kolo kval. | vs. Nicole Gadient | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Quinta - tvrda | ||||
10.10.22 2. kolo kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-74, 1-6 | detalj meča | |
W15 Casablanca - zemlja | ||||
14.09.22 1. kolo | vs. Jiho Shin | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
12.09.22 kval. | vs. Nina Rudiukova | 7-63, 6-1 | detalj meča | |
11.09.22 2. kolo kval. | vs. Florence Fedeli | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W25 Leiria - tvrda | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Elysia Bolton | 5-7, 6-4, 8-10 | detalj meča | |
W25 Vigo - tvrda | ||||
22.08.22 2. kolo kval. | vs. Marina Benito | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
22.08.22 kval. | vs. Chiara Girelli | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Giulia Pereira De Aguiar | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Palmanova - zemlja | ||||
21.03.22 1. kolo kval. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
21.03.22 2. kolo kval. | vs. Ana Giraldi Requena | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Palmanova - zemlja | ||||
14.03.22 2. kolo kval. | vs. Lucia Cortez Llorca | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Stefanie Auer | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Solarino - tepih | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Federica Bilardo | 2-6, 7-63, 4-6 | detalj meča | |
W15 Stockholm - dvorana | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Ekaterina Kazionova | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Stockholm - dvorana | ||||
24.10.19 2. kolo | vs. Oona Orpana | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
23.10.19 1. kolo | vs. Isabelle Haverlag | 7-5, 7-65 | detalj meča | |
W15 Dublin - tepih | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Anna Bowtell | 6-75, 3-6 | detalj meča |
Ekaterina Trashchenko - Posljednji mečevi
Hammamet - zemlja | ||||
04.02.18 kval. | vs. Elena Griessner | 6-73, 4-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
30.01.18 1. kolo | vs. Natalija Stevanovic | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
22.01.18 kval. | vs. Vinciane Remy | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
21.01.18 1. kolo kval. | vs. Sofia Ragona | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
15.01.18 kval. | vs. Elaine Genovese | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
15.01.18 1. kolo kval. | vs. Valeriya Pogrebnyak | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
04.12.17 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Kulik | 6-75, 0-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Mariagiovanna Nanti | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
27.11.17 kval. | vs. Milana Zhabrailova | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
20.11.17 1. kolo kval. | vs. Beatrice Lombardo | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
18.10.17 1. kolo | vs. Magdalena Pantuckova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
16.10.17 2. kolo kval. | vs. Alexandra Mironova | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
16.10.17 kval. | vs. Silvia Tumova | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
09.10.17 1. kolo kval. | vs. Isabella Tcherkes Zade | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Telavi - zemlja | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Maria Zotova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Minsk - zemlja | ||||
14.06.17 1. kolo | vs. Anastasiya Fedoryshyn | 0-6, 7-5, 1-6 | detalj meča | |
12.06.17 kval. | vs. Anastasiya Kasarzheuskaya | 5-7, 6-2, 7-5 | detalj meča | |
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Liubov Demidova | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Minsk - zemlja | ||||
05.06.17 2. kolo kval. | vs. Diana Demidova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
06.02.17 1. kolo kval. | vs. Elaine Genovese | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
30.01.17 kval. | vs. Gabriela Van De Graaf | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
25.01.17 1. kolo | vs. Vasilisa Aponasenko | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
08.11.16 1. kolo | vs. Guadalupe Perez Rojas | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
07.11.16 kval. | vs. Anastasiya Mulder-Syrovatskaia | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
01.11.16 1. kolo | vs. Mariana Correa | 2-6, 6-4, 3-6 | detalj meča |