MEČ
25.04.18 | 1. kolo | Ekaterine Gorgodze | Vivian Heisen | 6-2, 6-4 | Wiesbaden | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Ekaterine Gorgodze | Vivian Heisen | |
1. servis % | 37/48 (77%) | 29/45 (64%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 29/37 (78%) | 18/29 (62%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 5/11 (45%) | 8/16 (50%) |
Osvojene break-lopte | 4/4 (100%) | 1/1 (100%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 19/45 (42%) | 14/48 (29%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 53/93 (57%) | 40/93 (43%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 2 |
Asovi | 2 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Vivian Heisen | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Ekaterine Gorgodze | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Vivian Heisen | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Ekaterine Gorgodze | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Vivian Heisen | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ekaterine Gorgodze | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Ekaterine Gorgodze | 4-2 | |
Ekaterine Gorgodze | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
Ekaterine Gorgodze | 0-0 | |
Ekaterine Gorgodze | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-2 | Vivian Heisen | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ekaterine Gorgodze | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Ekaterine Gorgodze | 2-2 | |
0-0, 15-40[BP] | ||
Ekaterine Gorgodze | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-3 | Vivian Heisen | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ekaterine Gorgodze | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-3 | Vivian Heisen | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ekaterine Gorgodze | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Ekaterine Gorgodze vs. Vivian Heisen - Međusobni mečevi
25.04.18 | 1. kolo | Ekaterine Gorgodze | Vivian Heisen | 6-2, 6-4 | detalj meča | Wiesbaden | zemlja |
Ekaterine Gorgodze form & Vivian Heisen form
Ekaterine Gorgodze - Posljednji mečevi
W35 Terrassa - zemlja | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 6-4, 0-6, 3-6 | detalj meča | |
25.03.24 1. kolo | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
18.03.24 kval. | vs. Ksenia Zaytseva | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Olga Danilova | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W75+H Vero - zemlja | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Vivian Wolff | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W35 Naples - zemlja | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Leonie Kung | 6-4, 2-6, 6-74 | detalj meča | |
W35 Naples - zemlja | ||||
12.01.24 Četvrtfinale | vs. Louisa Chirico | 6-76, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Akasha Urhobo | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo | vs. Rasheeda Mcadoo | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Uruguay - zemlja | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Solana Sierra | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
05.12.23 1. kolo | vs. Juliana Rodriguez | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Diane Parry | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
27.11.23 kval. | vs. Freya Christie | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Colina - zemlja | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Sara Bejlek | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
12.11.23 kval. | vs. Makenna Jones | 4-6, 7-63, 6-1 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
27.09.23 1. kolo | vs. Diletta Cherubini | 6-2, 4-2, Diletta Cherubini - odustajanje | detalj meča | |
W40 Saint - zemlja | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 2-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
30.08.23 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-1, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
29.08.23 1. kolo | vs. Tereza Krejcova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Braunschweig - zemlja | ||||
25.08.23 Četvrtfinale | vs. Julia Middendorf | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
24.08.23 2. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
22.08.23 1. kolo | vs. Tea Lukic | 7-60, 6-2 | detalj meča | |
W40 Wroclaw - zemlja | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Gergana Topalova | 3-6, 6-0, 5-7 | detalj meča | |
15.08.23 1. kolo | vs. Tatiana Pieri | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Koksijde - zemlja | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Yasmine Kabbaj | 7-5, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Hechingen - zemlja | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-72, 0-4, - Ekaterine Gorgodze - odustajanje | detalj meča | |
W25 Horb - zemlja | ||||
28.07.23 Četvrtfinale | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 3-6 | detalj meča |
Vivian Heisen - Posljednji mečevi
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
15.10.23 kval. | vs. Anastasiya Soboleva | 2-6, 1-2, - Vivian Heisen - odustajanje | detalj meča | |
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Dalila Jakupovic | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Sydney - tvrda | ||||
10.01.22 kval. | vs. Anna Schmiedlova | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
09.01.22 1. kolo kval. | vs. Alicia Smith | 6-1, 1-6, 3-0, Alicia Smith - odustajanje | detalj meča | |
W100+H Dubai - tvrda | ||||
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Oksana Selekhmeteva | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Courmayeur - dvorana | ||||
23.10.21 1. kolo kval. | vs. Martina Di Giuseppe | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
Saint-Malo - zemlja | ||||
03.05.21 kval. | vs. Viktoriya Tomova | 6-4, 5-7, 1-6 | detalj meča | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Leonie Kung | 3-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W60 Bellinzona - zemlja | ||||
06.04.21 1. kolo | vs. Maryna Zanevska | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
05.04.21 kval. | vs. Svenja Ochsner | 3-6, 6-1, 10-8 | detalj meča | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Marina Bassols Ribera | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W25 Kazan - dvorana | ||||
10.03.21 1. kolo | vs. Urszula Radwanska | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Orlando - tvrda | ||||
12.11.20 kval. | vs. Jessica Livianu | 2-6, 6-2, 10-3 | detalj meča | |
12.11.20 1. kolo | vs. Hurricane Tyra Black | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
11.11.20 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Coleman | 7-67, 6-4 | detalj meča | |
Prague - zemlja | ||||
08.08.20 1. kolo kval. | vs. Ulrikke Eikeri | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
08.08.20 1. kolo | vs. Ulrikke Eikeri | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
17.06.20 1. kolo | vs. Julia Middendorf | 5-7, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
16.06.20 1. kolo | vs. Joelle Steur | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W25 Moscow - dvorana | ||||
28.02.20 Četvrtfinale | vs. Ekaterina Kazionova | 6-4, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
27.02.20 2. kolo | vs. Aneta Laboutkova | 7-63, 6-4 | detalj meča | |
26.02.20 1. kolo | vs. Sofya Lansere | 6-1, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
W25 Kazan - dvorana | ||||
23.01.20 2. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
22.01.20 1. kolo | vs. Alisa Kummel | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W100+H Dubai - tvrda | ||||
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Nicoleta Dascalu | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Nantes - dvorana | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Martina Caregaro | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
30.10.19 1. kolo | vs. Verena Meliss | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W60 Caldas - tvrda | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Amandine Hesse | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Roehampton - tvrda | ||||
20.09.19 Polufinale | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
19.09.19 Četvrtfinale | vs. Emma Raducanu | 7-5, 4-1, Emma Raducanu - odustajanje | detalj meča |