INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Karola Patricia Bejenaru vs. Ekaterine Gorgodze - Međusobni mečevi
23.02.18 | 2. kolo | Ekaterine Gorgodze | Karola Patricia Bejenaru | 7-62, 7-5 | detalj meča | Antalya | zemlja |
Karola Patricia Bejenaru form & Ekaterine Gorgodze form
Karola Patricia Bejenaru - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Talia Neilson Gatenby | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Daria Shubina | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
23.03.24 Polufinale | vs. Malene Helgo | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Alena Kovackova | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Michelle Dzjachangirova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Annika Barth | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Irina Balus | 6-3, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Francesca Pace | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Michaella Krajicek | 7-5, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Merna Refaat | 7-5, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
10.02.24 Polufinale | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-4, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
09.02.24 Četvrtfinale | vs. Sandra Samir | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Kira Pavlova | 7-66, 6-2 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Lilli Tagger | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W35 Sharm - tvrda | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-4, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Jana Bojovic | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
12.01.24 3. kolo | vs. Ayla Aksu | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Dea Herdzelas | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
08.01.24 1. kolo | vs. Anika Jaskova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
15.12.23 Četvrtfinale | vs. Elena Pridankina | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
14.12.23 2. kolo | vs. Sarah Beth Grey | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
13.12.23 1. kolo | vs. Olivia Bergler | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
08.12.23 Četvrtfinale | vs. Evgeniya Burdina | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
07.12.23 2. kolo | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
06.12.23 1. kolo | vs. Chanel Janssen | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Valentini Grammatikopoulou | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Tamara Kostic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Isis Louise Van Den Broek | 7-63, 6-4 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Ella Mcdonald | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Klaudija Bubelyte | 6-4, 3-6, 2-6 | detalj meča |
Ekaterine Gorgodze - Posljednji mečevi
W35 Terrassa - zemlja | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 6-4, 0-6, 3-6 | detalj meča | |
25.03.24 1. kolo | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
18.03.24 kval. | vs. Ksenia Zaytseva | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Olga Danilova | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W75+H Vero - zemlja | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Vivian Wolff | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W35 Naples - zemlja | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Leonie Kung | 6-4, 2-6, 6-74 | detalj meča | |
W35 Naples - zemlja | ||||
12.01.24 Četvrtfinale | vs. Louisa Chirico | 6-76, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Akasha Urhobo | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo | vs. Rasheeda Mcadoo | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Uruguay - zemlja | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Solana Sierra | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
05.12.23 1. kolo | vs. Juliana Rodriguez | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Diane Parry | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
27.11.23 kval. | vs. Freya Christie | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Colina - zemlja | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Sara Bejlek | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
12.11.23 kval. | vs. Makenna Jones | 4-6, 7-63, 6-1 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
27.09.23 1. kolo | vs. Diletta Cherubini | 6-2, 4-2, Diletta Cherubini - odustajanje | detalj meča | |
W40 Saint - zemlja | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 2-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
30.08.23 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-1, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
29.08.23 1. kolo | vs. Tereza Krejcova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Braunschweig - zemlja | ||||
25.08.23 Četvrtfinale | vs. Julia Middendorf | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
24.08.23 2. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
22.08.23 1. kolo | vs. Tea Lukic | 7-60, 6-2 | detalj meča | |
W40 Wroclaw - zemlja | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Gergana Topalova | 3-6, 6-0, 5-7 | detalj meča | |
15.08.23 1. kolo | vs. Tatiana Pieri | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Koksijde - zemlja | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Yasmine Kabbaj | 7-5, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Hechingen - zemlja | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-72, 0-4, - Ekaterine Gorgodze - odustajanje | detalj meča | |
W25 Horb - zemlja | ||||
28.07.23 Četvrtfinale | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 3-6 | detalj meča |