INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Josephine Boualem vs. Ekaterine Gorgodze - Međusobni mečevi
07.07.17 | Četvrtfinale | Ekaterine Gorgodze | Josephine Boualem | 6-0, 6-3 | detalj meča | Istanbul | zemlja |
Josephine Boualem form & Ekaterine Gorgodze form
Josephine Boualem - Posljednji mečevi
W15 Almada - tvrda | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Rita Colyer | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Madrid - zemlja | ||||
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Carmen Lopez Martinez | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Marbella - zemlja | ||||
31.08.20 2. kolo kval. | vs. Maria Dolores Lopez Martinez | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Oeiras - zemlja | ||||
18.08.20 kval. | vs. Helene Pellicano | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
17.08.20 2. kolo kval. | vs. Mariana Campino | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
12.03.20 1. kolo | vs. Kisa Yoshioka | 5-7, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
25.02.20 kval. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 2-6, 6-4, 2-10 | detalj meča | |
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Darya Shvartsmann | 6-2, 3-6, 10-5 | detalj meča | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Izabela Gabriela Novac | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
20.02.20 2. kolo | vs. Laura Svatikova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
19.02.20 1. kolo | vs. Ines Murta | 5-7, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
18.02.20 kval. | vs. Andjela Jocovic | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Beatris Spasova | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
12.12.19 2. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 7-5, 2-6, 0-6 | detalj meča | |
10.12.19 1. kolo | vs. Pia Lovric | 6-4, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
07.12.19 Polufinale | vs. Laura Schaeder | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
06.12.19 Četvrtfinale | vs. Pia Lovric | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
05.12.19 2. kolo | vs. Tina Cvetkovic | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
03.12.19 1. kolo | vs. Nicole Nadel | 3-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
12.11.19 kval. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Zlatarova | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Anjana Suresh | 6-3, 2-0, Anjana Suresh - odustajanje | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
05.11.19 1. kolo | vs. Melania Delai | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Sathwika Sama | 6-4, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Jasmin Jebawy | 2-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
W25+H Las - zemlja | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Alexandra Bozovic | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25+H Las - zemlja | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Irene Burillo Escorihuela | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
06.08.19 kval. | vs. Louise Lampla | 3-6, 6-2, 10-3 | detalj meča |
Ekaterine Gorgodze - Posljednji mečevi
W50 Lopota - tvrda | ||||
23.04.24 1. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W35 Terrassa - zemlja | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 6-4, 0-6, 3-6 | detalj meča | |
25.03.24 1. kolo | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
18.03.24 kval. | vs. Ksenia Zaytseva | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Olga Danilova | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W75+H Vero - zemlja | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Vivian Wolff | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W35 Naples - zemlja | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Leonie Kung | 6-4, 2-6, 6-74 | detalj meča | |
W35 Naples - zemlja | ||||
12.01.24 Četvrtfinale | vs. Louisa Chirico | 6-76, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Akasha Urhobo | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo | vs. Rasheeda Mcadoo | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Uruguay - zemlja | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Solana Sierra | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
05.12.23 1. kolo | vs. Juliana Rodriguez | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Diane Parry | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
27.11.23 kval. | vs. Freya Christie | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Colina - zemlja | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Sara Bejlek | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
12.11.23 kval. | vs. Makenna Jones | 4-6, 7-63, 6-1 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
27.09.23 1. kolo | vs. Diletta Cherubini | 6-2, 4-2, Diletta Cherubini - odustajanje | detalj meča | |
W40 Saint - zemlja | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 2-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
30.08.23 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-1, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
29.08.23 1. kolo | vs. Tereza Krejcova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Braunschweig - zemlja | ||||
25.08.23 Četvrtfinale | vs. Julia Middendorf | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
24.08.23 2. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
22.08.23 1. kolo | vs. Tea Lukic | 7-60, 6-2 | detalj meča | |
W40 Wroclaw - zemlja | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Gergana Topalova | 3-6, 6-0, 5-7 | detalj meča | |
15.08.23 1. kolo | vs. Tatiana Pieri | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Koksijde - zemlja | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Yasmine Kabbaj | 7-5, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Hechingen - zemlja | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-72, 0-4, - Ekaterine Gorgodze - odustajanje | detalj meča |