MEČ
30.11.17 | Četvrtfinale | Ekaterine Gorgodze | Charlotte Roemer | 6-0, 6-3 | Castellon | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Ekaterine Gorgodze | Charlotte Roemer | |
1. servis % | 26/39 (67%) | 31/58 (53%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 18/26 (69%) | 11/31 (35%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 5/13 (38%) | 10/27 (37%) |
Osvojene break-lopte | 7/11 (64%) | 2/5 (40%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 37/58 (64%) | 16/39 (41%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 60/97 (62%) | 37/97 (38%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 5 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Ekaterine Gorgodze vs. Charlotte Roemer - Međusobni mečevi
30.11.17 | Četvrtfinale | Ekaterine Gorgodze | Charlotte Roemer | 6-0, 6-3 | detalj meča | Castellon | zemlja |
Ekaterine Gorgodze form & Charlotte Roemer form
Ekaterine Gorgodze - Posljednji mečevi
W35 Terrassa - zemlja | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 6-4, 0-6, 3-6 | detalj meča | |
25.03.24 1. kolo | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
18.03.24 kval. | vs. Ksenia Zaytseva | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Olga Danilova | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W75+H Vero - zemlja | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Vivian Wolff | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W35 Naples - zemlja | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Leonie Kung | 6-4, 2-6, 6-74 | detalj meča | |
W35 Naples - zemlja | ||||
12.01.24 Četvrtfinale | vs. Louisa Chirico | 6-76, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Akasha Urhobo | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo | vs. Rasheeda Mcadoo | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Uruguay - zemlja | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Solana Sierra | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
05.12.23 1. kolo | vs. Juliana Rodriguez | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Diane Parry | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
27.11.23 kval. | vs. Freya Christie | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Colina - zemlja | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Sara Bejlek | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
12.11.23 kval. | vs. Makenna Jones | 4-6, 7-63, 6-1 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
27.09.23 1. kolo | vs. Diletta Cherubini | 6-2, 4-2, Diletta Cherubini - odustajanje | detalj meča | |
W40 Saint - zemlja | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 2-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
30.08.23 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-1, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
29.08.23 1. kolo | vs. Tereza Krejcova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Braunschweig - zemlja | ||||
25.08.23 Četvrtfinale | vs. Julia Middendorf | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
24.08.23 2. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
22.08.23 1. kolo | vs. Tea Lukic | 7-60, 6-2 | detalj meča | |
W40 Wroclaw - zemlja | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Gergana Topalova | 3-6, 6-0, 5-7 | detalj meča | |
15.08.23 1. kolo | vs. Tatiana Pieri | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Koksijde - zemlja | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Yasmine Kabbaj | 7-5, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Hechingen - zemlja | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-72, 0-4, - Ekaterine Gorgodze - odustajanje | detalj meča | |
W25 Horb - zemlja | ||||
28.07.23 Četvrtfinale | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 3-6 | detalj meča |
Charlotte Roemer - Posljednji mečevi
Billie Jean - tvrda | ||||
16.04.22 Rubber 1 | vs. Maria Rivera Corado | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
15.04.22 | vs. Daniela Seguel | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
13.04.22 Rubber 1 | vs. Leyla Fiorella Britez Risso | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
24.02.21 1. kolo | vs. Erika Andreeva | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Zoe Howard | 6-4, 2-6, 8-10 | detalj meča | |
Roja De - zemlja | ||||
08.10.19 kval. | vs. Daniela Vismane | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Irina Fetecau | 6-3, 4-6, 10-8 | detalj meča | |
W25 Guayaquil - zemlja | ||||
23.08.19 Četvrtfinale | vs. Chieh-Yu Hsu | 6-4, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
22.08.19 2. kolo | vs. Thaisa Grana Pedretti | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
21.08.19 1. kolo | vs. Nathaly Kurata | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Guayaquil - zemlja | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Renata Zarazua | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
14.08.19 1. kolo | vs. Yuliana Lizarazo | 4-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Budapest - zemlja | ||||
26.06.19 1. kolo | vs. Linda Fruhvirtova | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Klosters - zemlja | ||||
18.06.19 kval. | vs. Anna Klasen | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Lea Aiche | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W25 Santa - tvrda | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Nadja Bay Christians | 3-6, 6-3, 8-10 | detalj meča | |
W25 Jerusalem - tvrda | ||||
22.05.19 1. kolo | vs. Valeriya Yushchenko | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Obidos - tepih | ||||
16.05.19 2. kolo | vs. Maria Sanchez | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
14.05.19 1. kolo | vs. Martina Colmegna | 2-6, 7-65, 6-2 | detalj meča | |
W25 Obidos - tepih | ||||
10.05.19 2. kolo | vs. Pemra Ozgen | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
08.05.19 1. kolo | vs. Mariana Campino | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
04.05.19 Polufinale | vs. Simona Waltert | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
03.05.19 Četvrtfinale | vs. Elena Milovanovic | 6-2, 7-63 | detalj meča | |
02.05.19 2. kolo | vs. Merna Refaat | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
01.05.19 1. kolo | vs. Alica Rusova | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
26.04.19 Četvrtfinale | vs. Despina Papamichail | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
25.04.19 2. kolo | vs. Ikumi Yamazaki | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
24.04.19 1. kolo | vs. Barbora Matusova | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
30.03.19 Četvrtfinale | vs. Yuki Naito | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
28.03.19 2. kolo | vs. Joanne Zuger | 6-1, 6-3 | detalj meča |