MEČ
19.01.18 | Četvrtfinale | Ekaterina Vishnevskaya | Miriam Kolodziejova | 6-4, 3-6, 6-3 | Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Ekaterina Vishnevskaya | Miriam Kolodziejova | |
1. servis % | 64/99 (65%) | 64/90 (71%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 32/64 (50%) | 25/64 (39%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 13/35 (37%) | 10/26 (38%) |
Osvojene break-lopte | 10/17 (59%) | 9/15 (60%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 55/90 (61%) | 54/99 (55%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 100/189 (53%) | 89/189 (47%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 3 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Ekaterina Vishnevskaya vs. Miriam Kolodziejova - Međusobni mečevi
19.01.18 | Četvrtfinale | Ekaterina Vishnevskaya | Miriam Kolodziejova | 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča | Antalya | zemlja |
Ekaterina Vishnevskaya form & Miriam Kolodziejova form
Ekaterina Vishnevskaya - Posljednji mečevi
W100 Maspalomas - zemlja | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Barcelona - tvrda | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Emilie Lindh Gallagher | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Bacau - zemlja | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Stefania Bojica | 3-6, 6-0, 6-72 | detalj meča | |
W25 Kursumlijska - zemlja | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Pia Lovric | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Laura Cilekova | 4-6, 6-1, 10-4 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
17.06.23 2. kolo | vs. Anja Stankovic | 6-2, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
14.06.23 1. kolo | vs. Laura Hietaranta | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W25 Kursumlijska - zemlja | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Jessie Aney | 4-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
06.06.23 kval. | vs. Maja Radenkovic | 7-66, 6-4 | detalj meča | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Hanna Jankowska | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-3, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
30.05.23 kval. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Anastasija Radojevic | 4-6, 6-1, 10-7 | detalj meča | |
W25 Platja - zemlja | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Sowjanya Bavisetti | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Javiera Verdugo | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25+H Tossa - tepih | ||||
01.05.23 kval. | vs. Mihaela Djakovic | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Suhani Patil | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
25.04.23 kval. | vs. Hanna Bougouffa | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Lucie Brun | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Nicole Gadient | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
18.04.23 kval. | vs. India Fenieys | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Polina Kaibekova | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
13.04.23 2. kolo | vs. Esther Bataille | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
12.04.23 1. kolo | vs. Stefania Bojica | 4-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
11.04.23 kval. | vs. Morane Meyers | 5-7, 7-5, 10-4 | detalj meča | |
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Elizabeth Kapari Bagerbaseh | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Sofia Snitko | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
10.02.23 Četvrtfinale | vs. Anca Alexia Todoni | 0-2, - Ekaterina Vishnevskaya - odustajanje | detalj meča | |
09.02.23 2. kolo | vs. Radka Zelnickova | 6-4, 7-63 | detalj meča | |
08.02.23 1. kolo | vs. Kira Pavlova | 6-4, 6-3 | detalj meča |
Miriam Kolodziejova - Posljednji mečevi
Linz - dvorana | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Marina Bassols Ribera | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
10.10.22 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | - Miriam Kolodziejova - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
09.09.22 Četvrtfinale | vs. Sofia Nami Samavati | 1-6, 6-74 | detalj meča | |
08.09.22 2. kolo | vs. Emily Seibold | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
07.09.22 1. kolo | vs. Martina Okalova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
31.08.22 2. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
29.08.22 1. kolo | vs. Amanda Carreras | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
24.08.22 1. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 6-3, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Prague - tvrda | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Lina Glushko | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
19.07.22 1. kolo | vs. Bojana Klincov | 2-6, - Miriam Kolodziejova - odustajanje | detalj meča | |
W25 Stuttgart - zemlja | ||||
30.06.22 2. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 7-65, 2-6 | detalj meča | |
28.06.22 1. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 7-62, 6-0 | detalj meča | |
London - trava | ||||
21.06.22 1. kolo kval. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Rome - zemlja | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Timea Babos | 6-3, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
07.05.22 Polufinale | vs. Maja Chwalinska | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
06.05.22 Četvrtfinale | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
04.05.22 2. kolo | vs. Susan Bandecchi | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
03.05.22 1. kolo | vs. Lucie Havlickova | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
W60 Chiasso - zemlja | ||||
21.04.22 2. kolo | vs. Natalia Vikhlyantseva | 2-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
20.04.22 1. kolo | vs. Jenny Duerst | 6-4, 7-66 | detalj meča | |
19.04.22 kval. | vs. Anastasia Detiuc | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
18.04.22 1. kolo kval. | vs. Beatrice Gumulya | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W60 Bellinzona - zemlja | ||||
13.04.22 1. kolo | vs. Alice Rame | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
12.04.22 kval. | vs. Jenny Duerst | 6-3, 5-7, 10-8 | detalj meča | |
11.04.22 1. kolo kval. | vs. Katerina Tsygourova | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W25 Antalya - zemlja | ||||
15.03.22 1. kolo | vs. Julia Grabher | 6-711, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
W25 Antalya - zemlja | ||||
09.03.22 1. kolo | vs. Ivana Jorovic | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
04.03.22 2. kolo | vs. Carlota Martinez Cirez | 1-5, - Miriam Kolodziejova - odustajanje | detalj meča | |
03.03.22 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W25 Antalya - zemlja | ||||
26.02.22 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 6-4, 2-6 | detalj meča |