MEČ
09.01.18 | 1. kolo | Ekaterina Vishnevskaya | Anastasiya Khrustaleva | 6-0, 6-0 | Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Ekaterina Vishnevskaya | Anastasiya Khrustaleva | |
1. servis % | 31/36 (86%) | 17/35 (49%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 23/31 (74%) | 4/17 (24%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 3/5 (60%) | 5/18 (28%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 26/35 (74%) | 10/36 (28%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 52/71 (73%) | 19/71 (27%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 5 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
05.04.01, 22 Godina
05.04.01, 22 Godina
Ekaterina Vishnevskaya vs. Anastasiya Khrustaleva - Međusobni mečevi
09.01.18 | 1. kolo | Ekaterina Vishnevskaya | Anastasiya Khrustaleva | 6-0, 6-0 | detalj meča | Antalya | zemlja |
Ekaterina Vishnevskaya form & Anastasiya Khrustaleva form
Ekaterina Vishnevskaya - Posljednji mečevi
W100 Maspalomas - zemlja | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Barcelona - tvrda | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Emilie Lindh Gallagher | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Bacau - zemlja | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Stefania Bojica | 3-6, 6-0, 6-72 | detalj meča | |
W25 Kursumlijska - zemlja | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Pia Lovric | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Laura Cilekova | 4-6, 6-1, 10-4 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
17.06.23 2. kolo | vs. Anja Stankovic | 6-2, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
14.06.23 1. kolo | vs. Laura Hietaranta | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W25 Kursumlijska - zemlja | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Jessie Aney | 4-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
06.06.23 kval. | vs. Maja Radenkovic | 7-66, 6-4 | detalj meča | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Hanna Jankowska | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-3, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
30.05.23 kval. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Anastasija Radojevic | 4-6, 6-1, 10-7 | detalj meča | |
W25 Platja - zemlja | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Sowjanya Bavisetti | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Javiera Verdugo | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25+H Tossa - tepih | ||||
01.05.23 kval. | vs. Mihaela Djakovic | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Suhani Patil | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
25.04.23 kval. | vs. Hanna Bougouffa | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Lucie Brun | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Nicole Gadient | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
18.04.23 kval. | vs. India Fenieys | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Polina Kaibekova | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
13.04.23 2. kolo | vs. Esther Bataille | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
12.04.23 1. kolo | vs. Stefania Bojica | 4-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
11.04.23 kval. | vs. Morane Meyers | 5-7, 7-5, 10-4 | detalj meča | |
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Elizabeth Kapari Bagerbaseh | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Sofia Snitko | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
10.02.23 Četvrtfinale | vs. Anca Alexia Todoni | 0-2, - Ekaterina Vishnevskaya - odustajanje | detalj meča | |
09.02.23 2. kolo | vs. Radka Zelnickova | 6-4, 7-63 | detalj meča | |
08.02.23 1. kolo | vs. Kira Pavlova | 6-4, 6-3 | detalj meča |
Anastasiya Khrustaleva - Posljednji mečevi
W15 Lubbock - tvrda | ||||
19.09.22 1. kolo kval. | vs. Yuhan Liu | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Tamara Bizhukova | - Anastasiya Khrustaleva - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
24.10.18 1. kolo | vs. Ulyana Ayzatulina | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
14.10.18 1. kolo kval. | vs. Gaia Squarcialupi | 2-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
07.10.18 1. kolo kval. | vs. Sophie Muntean | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
Kazan - zemlja | ||||
06.08.18 kval. | vs. Liubov Demidova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Alena Sergeychik | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Kazan - zemlja | ||||
28.07.18 2. kolo kval. | vs. Polina Altukhova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Telavi - zemlja | ||||
24.07.18 1. kolo kval. | vs. Anna Iakovleva | 5-7, 7-6, 0-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
25.06.18 kval. | vs. Giulia Porzio | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
24.06.18 1. kolo kval. | vs. Sarina Kang | 7-61, 6-2 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Barbara Quagliardi | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
28.05.18 kval. | vs. Chiara Merico | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
21.05.18 kval. | vs. Yulia Kulikova | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
20.05.18 1. kolo kval. | vs. Daniela Cozzi | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Margaux Maquet | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
07.03.18 1. kolo | vs. Marie Mattel | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
04.03.18 kval. | vs. Sarah Pang | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
20.01.18 1. kolo kval. | vs. Chisa Hosonuma | 1-6, 0-3, - Anastasiya Khrustaleva - odustajanje | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
15.01.18 1. kolo kval. | vs. Amarissa Kiara Toth | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
09.01.18 1. kolo | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
06.01.18 kval. | vs. Aylin Abdioglu | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
27.11.17 kval. | vs. Viktoriia Kalinina | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
25.10.17 1. kolo | vs. Margaux Bovy | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
16.10.17 kval. | vs. Claudia Williams | 4-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
09.10.17 1. kolo kval. | vs. Nadia Echeverria Alam | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
02.10.17 kval. | vs. Paulina Jastrzebska | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
24.04.17 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Kuznetsova | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
17.04.17 1. kolo kval. | vs. Zarema Mekhtieva | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
20.03.17 1. kolo kval. | vs. Nurseda Akovalier | Nurseda Akovalier - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča |