MEČ
26.07.18 | 2. kolo | Ekaterina Shalimova | Svetlana Iansitova | 6-0, 6-4 | Tampere | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Ekaterina Shalimova | Svetlana Iansitova | |
1. servis % | 35/50 (70%) | 38/54 (70%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 23/35 (66%) | 20/38 (53%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 9/15 (60%) | 4/16 (25%) |
Osvojene break-lopte | 5/11 (45%) | 1/4 (25%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 30/54 (56%) | 18/50 (36%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 62/104 (60%) | 42/104 (40%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 4 |
Asovi | 0 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Svetlana Iansitova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ekaterina Shalimova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
Ekaterina Shalimova | 2-0 | |
0-0, 40-40, A-40 | ||
Ekaterina Shalimova | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Svetlana Iansitova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ekaterina Shalimova | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-0 |
2 | ||
Ekaterina Shalimova | 0-0 | |
Ekaterina Shalimova | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-2 | Svetlana Iansitova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Ekaterina Shalimova | 0-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-3 | Svetlana Iansitova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Ekaterina Shalimova | 1-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Ekaterina Shalimova | 2-4 | |
3-4 | Svetlana Iansitova | |
0-0, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
4-4 | Svetlana Iansitova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ekaterina Shalimova | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-4 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
14.06.00, 23 Godina
14.06.00, 23 Godina
Ekaterina Shalimova vs. Svetlana Iansitova - Međusobni mečevi
26.07.18 | 2. kolo | Ekaterina Shalimova | Svetlana Iansitova | 6-0, 6-4 | detalj meča | Tampere | zemlja |
Ekaterina Shalimova form & Svetlana Iansitova form
Ekaterina Shalimova - Posljednji mečevi
W50 Pretoria - tvrda | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Laura Pigossi | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Lilitha Sithenkosi Ndungane | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W50 Pretoria - tvrda | ||||
21.02.24 2. kolo | vs. Isabella Kruger | 6-74, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 5-7, 7-5, 7-64 | detalj meča | |
19.02.24 kval. | vs. Marjan Japarova | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Dea Herdzelas | 6-76, 2-0, Dea Herdzelas - odustajanje | detalj meča | |
W35 Sharm - tvrda | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Mariam Bolkvadze | 7-5, 6-73, 1-6 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Elena Pridankina | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
13.12.23 1. kolo | vs. Gina Feistel | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
11.11.23 Polufinale | vs. Mariia Tkacheva | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
10.11.23 Četvrtfinale | vs. Yasmin Ezzat | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Sarah Van Emst | 6-2, 6-73, 6-0 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Nina Danisova | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
05.11.23 Finale | vs. Alexandra Shubladze | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
04.11.23 Polufinale | vs. Tamara Kostic | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Alisa Kummel | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Elina Popescu | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Yasmin Ezzat | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Alexandra Iordache | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
25.08.23 Četvrtfinale | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 0-6, 0-2, - Ekaterina Shalimova - odustajanje | detalj meča | |
24.08.23 2. kolo | vs. Tilde Stromquist | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
23.08.23 1. kolo | vs. Annika Kannan | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
18.08.23 Četvrtfinale | vs. Anastasiia Gureva | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
17.08.23 2. kolo | vs. Radka Zelnickova | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
16.08.23 1. kolo | vs. Nina Danisova | 5-7, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
13.08.23 Finale | vs. Merna Refaat | 3-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
12.08.23 Polufinale | vs. Hiroko Kuwata | 6-3, 7-64 | detalj meča |
Svetlana Iansitova - Posljednji mečevi
W15 Heraklion - zemlja | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Miriam Kolodziejova | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
10.12.19 kval. | vs. Lara Panfilov | 4-6, 6-1, 8-10 | detalj meča | |
09.12.19 2. kolo kval. | vs. Maria Bianca Andrei | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Liubov Demidova | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
03.12.19 kval. | vs. Destinee Martins | 2-6, 6-1, 7-10 | detalj meča | |
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Valeriya Denisenko | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Romy Koelzer | 6-2, 4-6, 0-6 | detalj meča | |
06.11.19 1. kolo | vs. Anne-Sophie Morandais | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
04.11.19 kval. | vs. Heydi Doldan | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Katharina Rothacker | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Anastasia Vdovenco | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
25.10.19 Četvrtfinale | vs. Linnea Malmqvist | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
24.10.19 2. kolo | vs. Barbora Matusova | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
23.10.19 1. kolo | vs. Alica Rusova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Yara Abed | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
21.10.19 kval. | vs. Sarah Pang | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
03.12.18 kval. | vs. Noelly Longi Nsimba | 5-7, 6-77 | detalj meča | |
02.12.18 1. kolo kval. | vs. Vibhasree Gowda | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
27.11.18 1. kolo | vs. Daria Lodikova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
26.11.18 kval. | vs. Andreea Velcea | 7-65, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
25.11.18 1. kolo kval. | vs. Daria Kazantseva | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
22.11.18 2. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
20.11.18 1. kolo | vs. Vasilisa Aponasenko | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
19.11.18 kval. | vs. Maria Tanasescu | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
19.11.18 1. kolo kval. | vs. Sara Guglielminotti | 6-1, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
Oldenzaal - zemlja | ||||
15.08.18 1. kolo | vs. Pauline Demel | 3-6, 1-4, - Svetlana Iansitova - odustajanje | detalj meča | |
14.08.18 2. kolo kval. | vs. Paula Perez Garcia | 7-63, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
14.08.18 kval. | vs. Pauline Demel | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Regina Husak | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Tampere - zemlja | ||||
26.07.18 2. kolo | vs. Ekaterina Shalimova | 0-6, 4-6 | detalj meča |