MEČ
02.03.20 | 2. kolo kval. | Ekaterina Shalimova | Lucie Wargnier | 6-1, 5-7, 12-10 | W25 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Ekaterina Shalimova vs. Lucie Wargnier - Međusobni mečevi
02.03.20 | 2. kolo kval. | Ekaterina Shalimova | Lucie Wargnier | 6-1, 5-7, 12-10 | detalj meča | W25 Antalya | zemlja |
Ekaterina Shalimova form & Lucie Wargnier form
Ekaterina Shalimova - Posljednji mečevi
W50 Pretoria - tvrda | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Laura Pigossi | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Lilitha Sithenkosi Ndungane | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W50 Pretoria - tvrda | ||||
21.02.24 2. kolo | vs. Isabella Kruger | 6-74, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 5-7, 7-5, 7-64 | detalj meča | |
19.02.24 kval. | vs. Marjan Japarova | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Dea Herdzelas | 6-76, 2-0, Dea Herdzelas - odustajanje | detalj meča | |
W35 Sharm - tvrda | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Mariam Bolkvadze | 7-5, 6-73, 1-6 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Elena Pridankina | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
13.12.23 1. kolo | vs. Gina Feistel | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
11.11.23 Polufinale | vs. Mariia Tkacheva | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
10.11.23 Četvrtfinale | vs. Yasmin Ezzat | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Sarah Van Emst | 6-2, 6-73, 6-0 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Nina Danisova | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
05.11.23 Finale | vs. Alexandra Shubladze | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
04.11.23 Polufinale | vs. Tamara Kostic | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Alisa Kummel | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Elina Popescu | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Yasmin Ezzat | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Alexandra Iordache | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
25.08.23 Četvrtfinale | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 0-6, 0-2, - Ekaterina Shalimova - odustajanje | detalj meča | |
24.08.23 2. kolo | vs. Tilde Stromquist | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
23.08.23 1. kolo | vs. Annika Kannan | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
18.08.23 Četvrtfinale | vs. Anastasiia Gureva | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
17.08.23 2. kolo | vs. Radka Zelnickova | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
16.08.23 1. kolo | vs. Nina Danisova | 5-7, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
13.08.23 Finale | vs. Merna Refaat | 3-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
12.08.23 Polufinale | vs. Hiroko Kuwata | 6-3, 7-64 | detalj meča |
Lucie Wargnier - Posljednji mečevi
W15 Norges - tvrda | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Berta Passola | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
13.06.23 1. kolo | vs. Justina Maria Gonzalez Daniele | 2-6, 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W60 Saint - zemlja | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Anna Siskova | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Hanna Bougouffa | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Andrezieux - dvorana | ||||
24.01.23 kval. | vs. Andreea Mitu | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
23.01.23 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Kazionova | 6-3, 2-6, 7-66 | detalj meča | |
W25 Saint - dvorana | ||||
15.11.22 kval. | vs. Aubane Droguet | 1-6, 6-4, 3-10 | detalj meča | |
14.11.22 1. kolo kval. | vs. Maya Bordereau | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W60 Nantes - dvorana | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Isabella Kruger | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W80 Poitiers - dvorana | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Ji-Hee Choi | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25+H Cherbourg - dvorana | ||||
13.10.22 2. kolo | vs. Elsa Jacquemot | 4-6, 6-71 | detalj meča | |
12.10.22 1. kolo | vs. Schena Benamar | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W15 Reims - dvorana | ||||
04.10.22 1. kolo | vs. Celine Naef | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Wanfercee - zemlja | ||||
23.08.22 1. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Hechingen - zemlja | ||||
01.08.22 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Les - tvrda | ||||
20.07.22 1. kolo | vs. Elena Karner | 6-73, 1-6 | detalj meča | |
W60 Montpellier - zemlja | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Alice Rame | 3-6, 6-4, 5-10 | detalj meča | |
W25 Perigueux - zemlja | ||||
24.06.22 Četvrtfinale | vs. Selena Janicijevic | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
23.06.22 2. kolo | vs. Magali Kempen | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
22.06.22 1. kolo | vs. Maelle Leclercq | 6-0, 2-0, Maelle Leclercq - odustajanje | detalj meča | |
20.06.22 1. kolo kval. | vs. Daria Diatlova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
20.06.22 kval. | vs. Maneva Rakotomalala | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Denain - zemlja | ||||
14.06.22 1. kolo | vs. Chiara Scholl | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Norges - tvrda | ||||
09.06.22 2. kolo | vs. Jade Bornay | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
08.06.22 1. kolo | vs. Sofia Cohen Perovani | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W60 Andrezieux - dvorana | ||||
24.01.22 1. kolo kval. | vs. Marine Szostak | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W60 Nantes - dvorana | ||||
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Raluca Georgiana Serban | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W80 Poitiers - dvorana | ||||
25.10.21 kval. | vs. Amandine Monnot | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Marie Villet | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W25 Hamburg - dvorana | ||||
18.10.21 1. kolo kval. | vs. Anna Marie Weissheim | 6-1, 0-6, 5-10 | detalj meča |