MEČ
28.04.18 | 1. kolo kval. | Ekaterina Shalimova | Alina Silich | 1-6, 6-4, 6-4 | Khimki | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Ekaterina Shalimova | Alina Silich | |
1. servis % | 53/86 (62%) | 44/91 (48%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 35/53 (66%) | 37/44 (84%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 15/33 (45%) | 16/47 (34%) |
Osvojene break-lopte | 3/9 (33%) | 4/8 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 38/91 (42%) | 36/86 (42%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 88/177 (50%) | 89/177 (50%) |
Dvostruke pogreške | 7 | 21 |
Asovi | 1 | 11 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Ekaterina Shalimova | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Alina Silich | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Ekaterina Shalimova | 0-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-2 | Alina Silich | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Ekaterina Shalimova | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-4 | Alina Silich | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
1-5 | Alina Silich | |
1-6 |
2 | ||
0-0 | Alina Silich | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ekaterina Shalimova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
Ekaterina Shalimova | 2-0 | |
0-0, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
Ekaterina Shalimova | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Alina Silich | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Ekaterina Shalimova | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-3 | Alina Silich | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ekaterina Shalimova | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-3 | Alina Silich | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Ekaterina Shalimova | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
3 | ||
0-0 | Alina Silich | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ekaterina Shalimova | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Alina Silich | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Ekaterina Shalimova | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-2 | Alina Silich | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Ekaterina Shalimova | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-3 | Alina Silich | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ekaterina Shalimova | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-3 | Alina Silich | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Ekaterina Shalimova | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Ekaterina Shalimova vs. Alina Silich - Međusobni mečevi
03.06.21 | 2. kolo | Alina Silich | Ekaterina Shalimova | 2-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | W15 Shymkent | zemlja |
28.04.18 | 1. kolo kval. | Ekaterina Shalimova | Alina Silich | 1-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | Khimki | dvorana |
Ekaterina Shalimova form & Alina Silich form
Ekaterina Shalimova - Posljednji mečevi
W50 Pretoria - tvrda | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Laura Pigossi | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Lilitha Sithenkosi Ndungane | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W50 Pretoria - tvrda | ||||
21.02.24 2. kolo | vs. Isabella Kruger | 6-74, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 5-7, 7-5, 7-64 | detalj meča | |
19.02.24 kval. | vs. Marjan Japarova | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Dea Herdzelas | 6-76, 2-0, Dea Herdzelas - odustajanje | detalj meča | |
W35 Sharm - tvrda | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Mariam Bolkvadze | 7-5, 6-73, 1-6 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Elena Pridankina | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
13.12.23 1. kolo | vs. Gina Feistel | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
11.11.23 Polufinale | vs. Mariia Tkacheva | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
10.11.23 Četvrtfinale | vs. Yasmin Ezzat | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Sarah Van Emst | 6-2, 6-73, 6-0 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Nina Danisova | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
05.11.23 Finale | vs. Alexandra Shubladze | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
04.11.23 Polufinale | vs. Tamara Kostic | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Alisa Kummel | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Elina Popescu | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Yasmin Ezzat | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Alexandra Iordache | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
25.08.23 Četvrtfinale | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 0-6, 0-2, - Ekaterina Shalimova - odustajanje | detalj meča | |
24.08.23 2. kolo | vs. Tilde Stromquist | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
23.08.23 1. kolo | vs. Annika Kannan | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
18.08.23 Četvrtfinale | vs. Anastasiia Gureva | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
17.08.23 2. kolo | vs. Radka Zelnickova | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
16.08.23 1. kolo | vs. Nina Danisova | 5-7, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
13.08.23 Finale | vs. Merna Refaat | 3-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
12.08.23 Polufinale | vs. Hiroko Kuwata | 6-3, 7-64 | detalj meča |
Alina Silich - Posljednji mečevi
W15 Ust - tvrda | ||||
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Maria Mikhailova | 6-2, 3-6, 7-10 | detalj meča | |
W15 Ust - tvrda | ||||
08.08.23 kval. | vs. Anastasia Yashchenko | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Zlata Saurasava | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
23.06.21 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 3-6, 0-2, - Alina Silich - odustajanje | detalj meča | |
22.06.21 kval. | vs. Darya Shvartsmann | 6-4, 1-6, 10-8 | detalj meča | |
21.06.21 2. kolo kval. | vs. Melis Ayda Uyar | 5-7, 6-0, 10-8 | detalj meča | |
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Beatris Spasova | 6-0, 4-6, 10-8 | detalj meča | |
W15 Shymkent - zemlja | ||||
04.06.21 Četvrtfinale | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
03.06.21 2. kolo | vs. Ekaterina Shalimova | 2-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
01.06.21 1. kolo | vs. Sofiya Chursina | 6-3, 7-62 | detalj meča | |
W15 Shymkent - zemlja | ||||
27.05.21 2. kolo | vs. Martyna Kubka | 6-2, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
25.05.21 1. kolo | vs. Dana Baidaulet | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Shymkent - zemlja | ||||
15.04.21 2. kolo | vs. Valeriya Olyanovskaya | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
14.04.21 1. kolo | vs. Milana Maslenkova | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W15 Shymkent - zemlja | ||||
10.04.21 Polufinale | vs. Evialina Laskevich | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
09.04.21 Četvrtfinale | vs. Anastasia Tikhonova | 6-1, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
08.04.21 2. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
07.04.21 1. kolo | vs. Tatyana Nikolenko | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
06.04.21 kval. | vs. Karyna Kachur | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Yarden Akler | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W25 Kazan - dvorana | ||||
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 7-65, 5-10 | detalj meča | |
W25 Moscow - dvorana | ||||
24.02.21 1. kolo | vs. Ulrikke Eikeri | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
23.02.21 kval. | vs. Gozal Ainitdinova | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
22.02.21 1. kolo kval. | vs. Maria Timofeeva | 5-2, Maria Timofeeva - odustajanje | detalj meča | |
W15 Shymkent - dvorana | ||||
09.02.21 1. kolo | vs. Sofiya Chursina | 3-6, 6-76 | detalj meča | |
W15 Shymkent - dvorana | ||||
04.02.21 2. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
02.02.21 1. kolo | vs. Vladlena Bokova | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
26.10.20 1. kolo kval. | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
18.10.20 1. kolo kval. | vs. Emily Arbuthnott | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
12.10.20 1. kolo kval. | vs. Alina Michalitsch | 3-6, 3-6 | detalj meča |