MEČ
17.07.19 | 1. kolo | Ekaterina Reyngold | Andreea Velcea | 7-68, 6-4 | W15 Parnu | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Ekaterina Reyngold | Andreea Velcea | |
1. servis % | 52/80 (65%) | 49/77 (64%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 28/52 (54%) | 30/49 (61%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 12/28 (43%) | 6/28 (21%) |
Osvojene break-lopte | 6/8 (75%) | 5/7 (71%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 41/77 (53%) | 40/80 (50%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 81/157 (52%) | 76/157 (48%) |
Dvostruke pogreške | 7 | 10 |
Asovi | 0 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Ekaterina Reyngold | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Andreea Velcea | |
0-0 | ||
Ekaterina Reyngold | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
2-3 | Andreea Velcea | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Ekaterina Reyngold | 2-4 | |
0-0 | ||
2-5 | Andreea Velcea | |
Ekaterina Reyngold | 3-5 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
Ekaterina Reyngold | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
6-6 | Andreea Velcea | |
0-0 | ||
7-68 |
2 | ||
Ekaterina Reyngold | 0-0 | |
0-0, 0-15 | ||
Ekaterina Reyngold | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Andreea Velcea | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Ekaterina Reyngold | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
2-2 | Andreea Velcea | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Ekaterina Reyngold | 3-2 | |
0-0, 0-15, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Andreea Velcea | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
5-3 | Andreea Velcea | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Ekaterina Reyngold | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
6-4 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Romania
01.01.01, 23 Godina
01.01.01, 23 Godina
Ekaterina Reyngold vs. Andreea Velcea - Međusobni mečevi
17.07.19 | 1. kolo | Ekaterina Reyngold | Andreea Velcea | 7-68, 6-4 | detalj meča | W15 Parnu | zemlja |
Ekaterina Reyngold form & Andreea Velcea form
Ekaterina Reyngold - Posljednji mečevi
W35 Hammamet - zemlja | ||||
13.04.24 Četvrtfinale | vs. Cristina Dinu | 5-7, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
11.04.24 2. kolo | vs. Antonia Schmidt | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
09.04.24 1. kolo | vs. Prisha Vyas | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
05.04.24 Četvrtfinale | vs. Gergana Topalova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
04.04.24 2. kolo | vs. Susan Bandecchi | 6-2, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
03.04.24 1. kolo | vs. Sarah Iliev | 6-73, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W35 Terrassa - zemlja | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Daniela Vismane | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
25.03.24 kval. | vs. Oksana Selekhmeteva | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Judith Perello Saavedra | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W15 Sabadell - zemlja | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Martina Genis Salas | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Lavinia Tanasie | 7-610, 6-2 | detalj meča | |
W35 Solarino - tepih | ||||
11.03.24 kval. | vs. Pemra Ozgen | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Lonja Engemise | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W50 Pretoria - tvrda | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Alina Charaeva | 7-66, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W50 Pretoria - tvrda | ||||
21.02.24 2. kolo | vs. Isabella Shinikova | 7-64, 0-6, 3-6 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Rina Saigo | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W75 Andrezieux - dvorana | ||||
30.01.24 kval. | vs. Alina Charaeva | 4-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Maelle Leclercq | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W15 Valencia - zemlja | ||||
08.12.23 Četvrtfinale | vs. Cayetana Gay | 0-3, - Ekaterina Reyngold - odustajanje | detalj meča | |
07.12.23 2. kolo | vs. Maria Toma | 6-1, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
06.12.23 1. kolo | vs. Laura Boehner | 6-0, 7-65 | detalj meča | |
Andorra - dvorana | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Marina Bassols Ribera | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
20.11.23 kval. | vs. Chantal Sauvant | 5-7, 6-71 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-65, 6-72, 6-3 | detalj meča | |
W60 Nantes - dvorana | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Leolia Jeanjean | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W100 Les - tvrda | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Viktoriya Tomova | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
23.10.23 kval. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 6-2, 7-62 | detalj meča | |
W25 Seville - zemlja | ||||
09.10.23 1. kolo | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 5-7 | detalj meča |
Andreea Velcea - Posljednji mečevi
W15 Prokuplje - zemlja | ||||
05.07.21 2. kolo kval. | vs. Hina Inoue | 7-5, 5-7, 4-10 | detalj meča | |
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Tamara Malesevic | 4-6, 7-5, 10-7 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
23.06.21 1. kolo | vs. Hurricane Tyra Black | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
22.06.21 kval. | vs. Krystyna Pochtovyk | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
21.06.21 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Zlatarova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Tara Kruppa | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Riko Sawayanagi | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
12.11.20 1. kolo | vs. Martha Matoula | 4-6, 7-65, 1-6 | detalj meča | |
11.11.20 kval. | vs. Zoziya Kardava | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
09.11.20 2. kolo kval. | vs. Shavit Kimchi | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
08.11.20 1. kolo kval. | vs. Adela Moravcova | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Rebeka Masarova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
11.11.19 kval. | vs. Clothilde De Bernardi | 7-64, 0-6, 5-10 | detalj meča | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Rania Azziz | 6-3, 0-6, 11-9 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
04.11.19 kval. | vs. Camilla Zanolini | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Giulia Crescenzi | 3-6, 7-66, 0-6 | detalj meča | |
30.10.19 1. kolo | vs. Perla Nieuwboer | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Kaposvar - zemlja | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
24.09.19 kval. | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Nikoletta Muller | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Arad - zemlja | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Gabriela Horackova | 6-1, 4-6, 5-10 | detalj meča | |
W15 Sajur - tvrda | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Alicia Barnett | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
20.08.19 1. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
13.08.19 1. kolo | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Emmanuelle Girard | 0-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
W15 Parnu - zemlja | ||||
17.07.19 1. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 6-78, 4-6 | detalj meča | |
W15 Prokuplje - zemlja | ||||
09.07.19 kval. | vs. Katarina Jokic | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Andjela Vidovic | 6-2, 2-6, 10-4 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
13.06.19 2. kolo | vs. Eugenia Ganga | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
11.06.19 1. kolo | vs. Francesca Bullani | 2-6, 6-4, 4-1, Francesca Bullani - odustajanje | detalj meča |