Romania
10.03.00, 24 Godina
10.03.00, 24 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Denise-Antonela Stoica vs. Ekaterina Ovcharenko - Međusobni mečevi
15.04.18 | 2. kolo kval. | Ekaterina Ovcharenko | Denise-Antonela Stoica | 7-5, 6-1 | detalj meča | Antalya | zemlja |
Denise-Antonela Stoica form & Ekaterina Ovcharenko form
Denise-Antonela Stoica - Posljednji mečevi
W15 Tabarka - zemlja | ||||
04.06.19 1. kolo | vs. Eugenia Ganga | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
29.05.19 1. kolo | vs. Nina Stadler | 5-7, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
Lawrence - dvorana | ||||
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Safiya Carrington | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Hilton Head - zemlja | ||||
26.09.18 1. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 3-6, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
Lubbock - tvrda | ||||
18.09.18 1. kolo | vs. Kai-Chen Chang | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
14.07.18 Polufinale | vs. Anna Turati | 5-7, 6-75 | detalj meča | |
13.07.18 Četvrtfinale | vs. Eugenia Ganga | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
12.07.18 2. kolo | vs. Mihaela Lorena Marculescu | 2-6, 6-4, 6-0 | detalj meča | |
11.07.18 1. kolo | vs. Adelina Baravi | 6-4, 7-61 | detalj meča | |
Curtea De - zemlja | ||||
29.06.18 2. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
26.06.18 1. kolo | vs. Alexandra Maria Staiculescu | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
14.06.18 2. kolo | vs. Jessica Crivelletto | 1-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
13.06.18 1. kolo | vs. Danai Petroula | 3-6, 6-2, 7-65 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
06.06.18 1. kolo | vs. Margaux Bovy | 6-4, 6-72, 2-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
11.05.18 Četvrtfinale | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
10.05.18 2. kolo | vs. Federica Arcidiacono | 2-6, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
08.05.18 1. kolo | vs. Maria Zotova | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
24.04.18 1. kolo | vs. Anna Pribylova | 7-61, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
15.04.18 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
28.03.18 1. kolo | vs. Camilla Scala | 4-6, 6-76 | detalj meča | |
27.03.18 kval. | vs. Alice Zapolla | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
26.03.18 1. kolo kval. | vs. Elena Di Battista | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
22.03.18 1. kolo | vs. Montserrat Gonzalez | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
19.03.18 kval. | vs. Nicole Bunea | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
18.03.18 1. kolo kval. | vs. Claudia Cianci | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
20.12.17 1. kolo | vs. Daria Lodikova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
18.12.17 kval. | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
12.12.17 1. kolo | vs. Maia Lumsden | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
11.12.17 1. kolo kval. | vs. Andjela Novcic | 6-1, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
11.12.17 kval. | vs. Natalia Orlova | 6-4, 1-0, Natalia Orlova - odustajanje | detalj meča |
Ekaterina Ovcharenko - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
03.04.24 1. kolo | vs. Anastasia Grechkina | 4-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Luca Udvardy | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Karolina Vlckova | 6-4, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
20.02.24 kval. | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Emily Webley-Smith | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Ipek Sakiroglu | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
15.02.24 kval. | vs. Anna Turati | 7-5, 3-6, 12-10 | detalj meča | |
15.02.24 1. kolo | vs. Aya El Aouni | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Alana Tuayeva | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Ksenia Meshcheryakova | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W75 Grenoble - dvorana | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
W75 Andrezieux - dvorana | ||||
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Estelle Cascino | 0-6, 6-1, 1-6 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Ela Nala Milic | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Cristina Dinu | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
08.01.24 1. kolo | vs. Melis Ayda Uyar | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Poplavska | 6-71, 6-1, 7-10 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Rebecca Munk Mortensen | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
20.11.23 kval. | vs. Anastasia Grechkina | 6-4, 7-610 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Lygia Christodoulou | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Istanbul - dvorana | ||||
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Anastasia Gasanova | 2-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
23.10.23 kval. | vs. Eva Garkusha | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Anastasiia Aralova | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W40 Oldenzaal - zemlja | ||||
29.08.23 kval. | vs. Amelie Van Impe | 6-73, 1-6 | detalj meča | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Selina Dal | 7-63, 6-4 | detalj meča | |
W25 Braunschweig - zemlja | ||||
26.08.23 Polufinale | vs. Ella Seidel | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
25.08.23 Četvrtfinale | vs. Alevtina Ibragimova | 6-1, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
24.08.23 2. kolo | vs. Berfu Cengiz | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
23.08.23 1. kolo | vs. Stephanie Wagner | 7-65, 6-75, 7-5 | detalj meča |