INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Eva Vedder vs. Ekaterina Makarova (1996) - Međusobni mečevi
05.09.22 | kval. | Eva Vedder | Ekaterina Makarova (1996) | 6-3, 6-75, 6-2 | detalj meča | Bari | zemlja |
07.12.18 | Četvrtfinale | Ekaterina Makarova (1996) | Eva Vedder | 6-1, 6-3 | detalj meča | Stellenbosch | tvrda |
22.11.18 | 2. kolo | Ekaterina Makarova (1996) | Eva Vedder | 6-1, 6-4 | detalj meča | Stellenbosch | tvrda |
Eva Vedder form & Ekaterina Makarova (1996) form
Eva Vedder - Posljednji mečevi
W35 Santa - zemlja | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Leonie Kung | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Virginia Ferrara | 7-62, 6-4 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-76, 1-4, - Eva Vedder - odustajanje | detalj meča | |
Uruguay - zemlja | ||||
06.12.23 2. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-3, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
04.12.23 1. kolo | vs. Gabriela Ce | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Renata Zarazua | 6-73, 5-7 | detalj meča | |
Florianopolis - zemlja | ||||
19.11.23 kval. | vs. Anca Alexia Todoni | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Colina - zemlja | ||||
12.11.23 kval. | vs. Amina Anshba | 6-1, 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Faro - tvrda | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Nadiya Kolb | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Tilde Stromquist | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W40 Quinta - tvrda | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Harriet Dart | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Maria Garcia | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W40 Lisbon - zemlja | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Katarina Zavatska | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
03.10.23 1. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Parma - zemlja | ||||
20.09.23 2. kolo | vs. Jaqueline Cristian | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
19.09.23 1. kolo | vs. Zeynep Sonmez | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
17.09.23 kval. | vs. Laura Mair | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Ella Seidel | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W40 Saint - zemlja | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Miriana Tona | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W40 Oldenzaal - zemlja | ||||
02.09.23 Polufinale | vs. Anouk Koevermans | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
01.09.23 Četvrtfinale | vs. Nigina Abduraimova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
31.08.23 2. kolo | vs. Federica Bilardo | 7-5, 1-6, 6-1 | detalj meča | |
29.08.23 1. kolo | vs. Sarah Van Emst | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W25 Koksijde - zemlja | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Anna Zyryanova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Cordenons - zemlja | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Palermo - zemlja | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Emma Navarro | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
16.07.23 kval. | vs. Dalila Spiteri | 6-2, 7-67 | detalj meča | |
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Zara Darken | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W40 The - zemlja | ||||
08.07.23 Polufinale | vs. Sara Bejlek | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
07.07.23 Četvrtfinale | vs. Berfu Cengiz | 6-1, 6-4 | detalj meča |
Ekaterina Makarova (1996) - Posljednji mečevi
W15 Campinas - zemlja | ||||
24.03.24 Finale | vs. Oana Gavrila | 2-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
24.03.24 Polufinale | vs. Julieta Estable | 7-5, 6-76, 6-4 | detalj meča | |
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Victoria Bosio | 4-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Jaeda Daniel | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Fernanda Labrana | 4-6, 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W35 Santo - tvrda | ||||
14.03.24 3. kolo | vs. Maria Sara Popa | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
13.03.24 2. kolo | vs. Victoria Flores | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
San Diego - tvrda | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Rebecca Sramkova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Doha - tvrda | ||||
09.02.24 1. kolo kval. | vs. Timea Babos | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Mumbai - tvrda | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Laura Pigossi | 1-6, 0-3, - Ekaterina Makarova (1996) - odustajanje | detalj meča | |
Hua Hin - tvrda | ||||
28.01.24 kval. | vs. Taylah Preston | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
27.01.24 1. kolo kval. | vs. Lidia Podgorichani | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Moyuka Uchijima | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W50 Bengaluru - tvrda | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Naho Sato | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W40 Navi - tvrda | ||||
31.12.23 Finale | vs. Moyuka Uchijima | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
30.12.23 Polufinale | vs. Diana Marcinkevica | 6-3, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
29.12.23 Četvrtfinale | vs. Saki Imamura | 4-6, 7-65, 6-1 | detalj meča | |
28.12.23 2. kolo | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
27.12.23 1. kolo | vs. Weronika Baszak | 6-2, 0-1, Weronika Baszak - odustajanje | detalj meča | |
W25 Solapur - tvrda | ||||
24.12.23 Finale | vs. Sahaja Yamalapalli | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
23.12.23 Polufinale | vs. Diana Marcinkevica | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
22.12.23 Četvrtfinale | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
21.12.23 2. kolo | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
20.12.23 1. kolo | vs. Funa Kozaki | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W100 Dubai - tvrda | ||||
06.12.23 2. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 0-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
04.12.23 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 6-0, 7-64 | detalj meča | |
Andorra - dvorana | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Dayana Yastremska | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Irene Burillo Escorihuela | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
12.11.23 Finale | vs. Brenda Fruhvirtova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
11.11.23 Polufinale | vs. Lina Gjorcheska | 7-68, 6-3 | detalj meča |