MEČ
25.11.18 | Finale | Ekaterina Makarova (1996) | Anastasia Shaulskaya | 6-4, 6-4 | Stellenbosch | tvrda |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Ekaterina Makarova (1996) vs. Anastasia Shaulskaya - Međusobni mečevi
30.11.18 | Četvrtfinale | Ekaterina Makarova (1996) | Anastasia Shaulskaya | 6-0, 2-0, Anastasia Shaulskaya - odustajanje | detalj meča | Stellenbosch | tvrda |
25.11.18 | Finale | Ekaterina Makarova (1996) | Anastasia Shaulskaya | 6-4, 6-4 | detalj meča | Stellenbosch | tvrda |
Ekaterina Makarova (1996) form & Anastasia Shaulskaya form
Ekaterina Makarova (1996) - Posljednji mečevi
W15 Campinas - zemlja | ||||
24.03.24 Finale | vs. Oana Gavrila | 2-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
24.03.24 Polufinale | vs. Julieta Estable | 7-5, 6-76, 6-4 | detalj meča | |
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Victoria Bosio | 4-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Jaeda Daniel | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Fernanda Labrana | 4-6, 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W35 Santo - tvrda | ||||
14.03.24 3. kolo | vs. Maria Sara Popa | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
13.03.24 2. kolo | vs. Victoria Flores | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
San Diego - tvrda | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Rebecca Sramkova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Doha - tvrda | ||||
09.02.24 1. kolo kval. | vs. Timea Babos | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Mumbai - tvrda | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Laura Pigossi | 1-6, 0-3, - Ekaterina Makarova (1996) - odustajanje | detalj meča | |
Hua Hin - tvrda | ||||
28.01.24 kval. | vs. Taylah Preston | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
27.01.24 1. kolo kval. | vs. Lidia Podgorichani | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Moyuka Uchijima | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W50 Bengaluru - tvrda | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Naho Sato | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W40 Navi - tvrda | ||||
31.12.23 Finale | vs. Moyuka Uchijima | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
30.12.23 Polufinale | vs. Diana Marcinkevica | 6-3, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
29.12.23 Četvrtfinale | vs. Saki Imamura | 4-6, 7-65, 6-1 | detalj meča | |
28.12.23 2. kolo | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
27.12.23 1. kolo | vs. Weronika Baszak | 6-2, 0-1, Weronika Baszak - odustajanje | detalj meča | |
W25 Solapur - tvrda | ||||
24.12.23 Finale | vs. Sahaja Yamalapalli | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
23.12.23 Polufinale | vs. Diana Marcinkevica | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
22.12.23 Četvrtfinale | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
21.12.23 2. kolo | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
20.12.23 1. kolo | vs. Funa Kozaki | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W100 Dubai - tvrda | ||||
06.12.23 2. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 0-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
04.12.23 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 6-0, 7-64 | detalj meča | |
Andorra - dvorana | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Dayana Yastremska | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Irene Burillo Escorihuela | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
12.11.23 Finale | vs. Brenda Fruhvirtova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
11.11.23 Polufinale | vs. Lina Gjorcheska | 7-68, 6-3 | detalj meča |
Anastasia Shaulskaya - Posljednji mečevi
W25 Santa - zemlja | ||||
30.09.19 1. kolo kval. | vs. Sara Cakarevic | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
24.09.19 kval. | vs. Jade Suvrijn | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Aino Alkio | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Eva Vedder | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
12.09.19 1. kolo | vs. Lisa Ponomar | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
10.09.19 kval. | vs. Adelina Krueger | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Haren - zemlja | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Salma Djoubri | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Wanfercee - zemlja | ||||
22.08.19 2. kolo | vs. Andreea Mitu | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
20.08.19 1. kolo | vs. Ivana Popovic | 6-1, 0-6, 7-5 | detalj meča | |
W15 Oldenzaal - zemlja | ||||
13.08.19 1. kolo | vs. Elysia Pool | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Olomouc - zemlja | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Sabina Machalova | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Guayaquil - zemlja | ||||
17.04.19 1. kolo | vs. Leslie Espinoza | 6-4, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
11.04.19 2. kolo | vs. Natsumi Kawaguchi | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
10.04.19 1. kolo | vs. Natalia Cabra Betancourt | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Campinas - zemlja | ||||
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Anastasia Nefedova | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Stellenbosch - tvrda | ||||
07.12.18 Četvrtfinale | vs. Alice Gillan | 6-3, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
06.12.18 2. kolo | vs. Lisa-Maria Moser | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
05.12.18 1. kolo | vs. Sari Stegmann | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Stellenbosch - tvrda | ||||
30.11.18 Četvrtfinale | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 0-6, 0-2, - Anastasia Shaulskaya - odustajanje | detalj meča | |
29.11.18 2. kolo | vs. Shannon Cox | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
28.11.18 1. kolo | vs. Lize-Alet Morkel | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
Stellenbosch - tvrda | ||||
25.11.18 Finale | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
24.11.18 Polufinale | vs. Lisa-Maria Moser | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
23.11.18 Četvrtfinale | vs. Dewi Dijkman | 6-2, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
22.11.18 2. kolo | vs. Alice Gillan | 6-2, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
20.11.18 1. kolo | vs. Annunciata De-Souza | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Castellon - zemlja | ||||
11.11.18 2. kolo kval. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Stockholm - dvorana | ||||
25.10.18 2. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
24.10.18 1. kolo | vs. Julia Lovqvist | 1-6, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Joue Les - dvorana | ||||
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Tess Sugnaux | 5-7, 1-6 | detalj meča |