MEČ
01.12.18 | Polufinale | Ekaterina Makarova (1996) | Amy Zhu | 6-3, 6-0 | Stellenbosch | tvrda |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Ekaterina Makarova (1996) vs. Amy Zhu - Međusobni mečevi
01.12.18 | Polufinale | Ekaterina Makarova (1996) | Amy Zhu | 6-3, 6-0 | detalj meča | Stellenbosch | tvrda |
Ekaterina Makarova (1996) form & Amy Zhu form
Ekaterina Makarova (1996) - Posljednji mečevi
W100 Oeiras - zemlja | ||||
23.04.24 1. kolo | vs. Yuliia Starodubtseva | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Rouen - zemlja | ||||
13.04.24 1. kolo kval. | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-1, 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W75 Florianopolis - zemlja | ||||
02.04.24 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 6-1, 6-72, 4-6 | detalj meča | |
W50 Sao - zemlja | ||||
30.03.24 Četvrtfinale | vs. Maria Kozyreva | 3-5, - Ekaterina Makarova (1996) - odustajanje | detalj meča | |
29.03.24 1. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 1-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
29.03.24 2. kolo | vs. Maria Sara Popa | 6-1, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
W15 Campinas - zemlja | ||||
24.03.24 Finale | vs. Oana Gavrila | 2-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
24.03.24 Polufinale | vs. Julieta Estable | 7-5, 6-76, 6-4 | detalj meča | |
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Victoria Bosio | 4-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Jaeda Daniel | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Fernanda Labrana | 4-6, 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W35 Santo - tvrda | ||||
14.03.24 3. kolo | vs. Maria Sara Popa | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
13.03.24 2. kolo | vs. Victoria Flores | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
San Diego - tvrda | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Rebecca Sramkova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Doha - tvrda | ||||
09.02.24 1. kolo kval. | vs. Timea Babos | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Mumbai - tvrda | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Laura Pigossi | 1-6, 0-3, - Ekaterina Makarova (1996) - odustajanje | detalj meča | |
Hua Hin - tvrda | ||||
28.01.24 kval. | vs. Taylah Preston | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
27.01.24 1. kolo kval. | vs. Lidia Podgorichani | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Moyuka Uchijima | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W50 Bengaluru - tvrda | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Naho Sato | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W40 Navi - tvrda | ||||
31.12.23 Finale | vs. Moyuka Uchijima | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
30.12.23 Polufinale | vs. Diana Marcinkevica | 6-3, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
29.12.23 Četvrtfinale | vs. Saki Imamura | 4-6, 7-65, 6-1 | detalj meča | |
28.12.23 2. kolo | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
27.12.23 1. kolo | vs. Weronika Baszak | 6-2, 0-1, Weronika Baszak - odustajanje | detalj meča | |
W25 Solapur - tvrda | ||||
24.12.23 Finale | vs. Sahaja Yamalapalli | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
23.12.23 Polufinale | vs. Diana Marcinkevica | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
22.12.23 Četvrtfinale | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
21.12.23 2. kolo | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
20.12.23 1. kolo | vs. Funa Kozaki | 6-1, 6-2 | detalj meča |
Amy Zhu - Posljednji mečevi
W15 Telde - zemlja | ||||
25.04.24 2. kolo | vs. Eva Garkusha | 6-2, 0-6, 6-4 | detalj meča | |
23.04.24 1. kolo | vs. Martina Puvill | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
16.04.24 1. kolo | vs. Isabelle Cherny | 5-7, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
12.04.24 Četvrtfinale | vs. Rinko Matsuda | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
11.04.24 2. kolo | vs. Loes Ebeling Koning | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
09.04.24 1. kolo | vs. Lucie Pawlak | 6-2, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
03.04.24 2. kolo | vs. Caroline Werner | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
03.04.24 1. kolo | vs. Africa Burillo Berezak | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W15 Le - zemlja | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-4, 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Gonesse - zemlja | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Veronika Podrez | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Margot Phanthala | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W50 Mexico - tvrda | ||||
19.02.24 kval. | vs. Kayla Cross | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Natalia Castaneda Guerrero | 3-6, 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W50 Morelia - tvrda | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Gabriela Ce | 6-76, 6-3, 6-76 | detalj meča | |
W100 Irapuato - tvrda | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Anna Gabric | 6-72, 2-6 | detalj meča | |
W35 Petit - tvrda | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Pauline Payet | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Fort - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Pauline Payet | 4-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
W40 Veracruz - tvrda | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Raveena Kingsley | 6-4, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
27.11.23 kval. | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 7-61, 6-0 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Amanda Carolina Nava Elkin | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W40 Guadalajara - zemlja | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Brenda Fruhvirtova | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Hannah Viller Moller | 2-6, 6-4, 7-65 | detalj meča | |
W60+H Calgary - dvorana | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Martina Okalova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
06.11.23 kval. | vs. Nagi Hanatani | 2-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Scarlett Nicholson | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W25 Edmonton - dvorana | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Ariana Arseneault | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
30.10.23 kval. | vs. Carolyn Ansari | 7-64, 1-6, 10-7 | detalj meča | |
W60 Toronto - dvorana | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Olivia Lincer | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W60 Saguenay - dvorana | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Sarah Beth Grey | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
16.10.23 kval. | vs. Mary Lewis | 5-7, 6-2, 6-3 | detalj meča |