MEČ
21.01.19 | 1. kolo kval. | Ekaterina Kazionova | Victoria Mikhaylova | 6-0, 6-0 | W25 Kazan | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
24.10.00, 23 Godina
13544 $
24.10.00, 23 Godina
13544 $
Ekaterina Kazionova vs. Victoria Mikhaylova - Međusobni mečevi
14.03.24 | 2. kolo | Ekaterina Kazionova | Victoria Mikhaylova | 6-2, 6-1 | detalj meča | W15 Karaganda | dvorana |
20.07.21 | kval. | Ekaterina Kazionova | Victoria Mikhaylova | 6-4, 6-0 | detalj meča | W15 Moscow | zemlja |
21.01.19 | 1. kolo kval. | Ekaterina Kazionova | Victoria Mikhaylova | 6-0, 6-0 | detalj meča | W25 Kazan | dvorana |
Ekaterina Kazionova form & Victoria Mikhaylova form
Ekaterina Kazionova - Posljednji mečevi
W15 Karaganda - dvorana | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Elena Malygina | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Victoria Mikhaylova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Yiming Dang | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Karaganda - dvorana | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Daria Zelinskaya | 3-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Maria Mikhailova | 6-1, 5-7, 6-0 | detalj meča | |
W35 Gurugram - tvrda | ||||
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Anastasia Gasanova | 3-6, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
27.02.24 kval. | vs. Shria Atturu | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Richa Dadasaheb Chougule | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W35 Sunderland - dvorana | ||||
15.01.24 kval. | vs. Eliz Maloney | 1-6, 6-71 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Jana Vanik | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W40 Navi - tvrda | ||||
27.12.23 1. kolo | vs. Vaidehi Chaudhari | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
25.12.23 2. kolo kval. | vs. Farhat Aleen Qamar | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
25.12.23 kval. | vs. Kamilla Bartone | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W25 Solapur - tvrda | ||||
21.12.23 2. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
20.12.23 1. kolo | vs. Pranjala Yadlapalli | 6-3, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
18.12.23 kval. | vs. Priyanshi Bhandari | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Abhaya Vemuri | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Lousada - dvorana | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Amandine Monnot | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
27.11.23 kval. | vs. Naima Karamoko | 2-6, 7-64, 11-9 | detalj meča | |
W15 Alcala - tvrda | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-76, 4-6 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Cristina Ramos Sierra | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Astrid Cirotte | 3-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Sunderland - dvorana | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Barbora Palicova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Ulrikke Eikeri | 7-63, 7-61 | detalj meča | |
30.10.23 kval. | vs. Bronte Murgett | 1-6, 7-64, 10-7 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Marelie Raath | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Istanbul - dvorana | ||||
23.10.23 kval. | vs. Bojana Marinkovic | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Ipek Sakiroglu | 6-1, 6-2 | detalj meča |
Victoria Mikhaylova - Posljednji mečevi
W15 Karaganda - dvorana | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Ekaterina Kazionova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Daria Zelinskaya | 4-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
12.03.24 kval. | vs. Maria Mikhailova | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Madina Kustanayeva | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Karaganda - dvorana | ||||
05.03.24 kval. | vs. Ingkar Dyussebay | 7-64, 2-6, 7-10 | detalj meča | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Amira Kaztugan | 6-72, 6-2, 10-7 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
12.12.23 kval. | vs. Margherita Marcon | 5-7, 6-4, 4-10 | detalj meča | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Maria Mikhailova | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Sandra Samir | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
06.12.23 1. kolo | vs. Ekaterina Kuznetsova | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
05.12.23 kval. | vs. Summer Yardley | 6-73, 6-2, 10-5 | detalj meča | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Christine Gouws | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Yuliya Perapekhina | 6-4, 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W25 Istanbul - dvorana | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Pemra Ozgen | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
23.10.23 kval. | vs. Irmak Budak | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Rebeka Antal | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Ust - tvrda | ||||
17.08.23 1. kolo | vs. Milana Maslenkova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Tbilisi - tvrda | ||||
07.08.23 1. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 1-6, 0-2, - Victoria Mikhaylova - odustajanje | detalj meča | |
W15 Tbilisi - tvrda | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 1-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
02.08.23 1. kolo | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
01.08.23 kval. | vs. Lidiia Rasskovskaia | 4-6, 6-2, 10-4 | detalj meča | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Maria Eleni Poulka | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Elizaveta Shebekina | 5-7, 7-63, 2-6 | detalj meča | |
06.06.23 1. kolo | vs. Meng Yi Chen | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Jasmine Conway | 6-73, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
31.05.23 1. kolo | vs. Delia Gaillard | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
30.05.23 kval. | vs. Selya Rakki | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Carla Fity | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Nadine Keller | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 4-6, 4-6 | detalj meča |