MEČ
06.11.19 | 1. kolo | Ekaterina Kazionova | Kseniya Yersh | 6-1, 6-1 | W15 Parnu | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Ekaterina Kazionova | Kseniya Yersh | |
1. servis % | 25/36 (69%) | 38/52 (73%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 19/25 (76%) | 17/38 (45%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 9/11 (82%) | 5/14 (36%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 30/52 (58%) | 8/36 (22%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 58/88 (66%) | 30/88 (34%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 0 |
Asovi | 1 | 3 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Kseniya Yersh | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
Ekaterina Kazionova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
2-0 | Kseniya Yersh | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ekaterina Kazionova | 2-1 | |
0-0 | ||
3-1 | Kseniya Yersh | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ekaterina Kazionova | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Kseniya Yersh | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Ekaterina Kazionova | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
1-0 | Kseniya Yersh | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
Ekaterina Kazionova | 1-1 | |
0-0, 15-0 | ||
2-1 | Kseniya Yersh | |
0-0 | ||
Ekaterina Kazionova | 3-1 | |
4-1 | Kseniya Yersh | |
0-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Ekaterina Kazionova | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Belarus
20.01.01, 23 Godina
20.01.01, 23 Godina
Ekaterina Kazionova vs. Kseniya Yersh - Međusobni mečevi
06.11.19 | 1. kolo | Ekaterina Kazionova | Kseniya Yersh | 6-1, 6-1 | detalj meča | W15 Parnu | dvorana |
Ekaterina Kazionova form & Kseniya Yersh form
Ekaterina Kazionova - Posljednji mečevi
W35 Sharm - tvrda | ||||
10.04.24 1. kolo | vs. Salma Drugdova | 7-5, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
03.04.24 1. kolo | vs. Angelina Wirges | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
02.04.24 kval. | vs. Grete Gull | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
01.04.24 2. kolo kval. | vs. Giuliana Bestetti | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Karaganda - dvorana | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Elena Malygina | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Victoria Mikhaylova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Yiming Dang | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Karaganda - dvorana | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Daria Zelinskaya | 3-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Maria Mikhailova | 6-1, 5-7, 6-0 | detalj meča | |
W35 Gurugram - tvrda | ||||
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Anastasia Gasanova | 3-6, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
27.02.24 kval. | vs. Shria Atturu | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Richa Dadasaheb Chougule | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W35 Sunderland - dvorana | ||||
15.01.24 kval. | vs. Eliz Maloney | 1-6, 6-71 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Jana Vanik | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W40 Navi - tvrda | ||||
27.12.23 1. kolo | vs. Vaidehi Chaudhari | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
25.12.23 2. kolo kval. | vs. Farhat Aleen Qamar | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
25.12.23 kval. | vs. Kamilla Bartone | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W25 Solapur - tvrda | ||||
21.12.23 2. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
20.12.23 1. kolo | vs. Pranjala Yadlapalli | 6-3, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
18.12.23 kval. | vs. Priyanshi Bhandari | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Abhaya Vemuri | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Lousada - dvorana | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Amandine Monnot | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
27.11.23 kval. | vs. Naima Karamoko | 2-6, 7-64, 11-9 | detalj meča | |
W15 Alcala - tvrda | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-76, 4-6 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Cristina Ramos Sierra | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Astrid Cirotte | 3-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Sunderland - dvorana | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Barbora Palicova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Ulrikke Eikeri | 7-63, 7-61 | detalj meča |
Kseniya Yersh - Posljednji mečevi
W15 Shymkent - zemlja | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
16.04.24 kval. | vs. Karina Jumazhanova | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
15.04.24 1. kolo kval. | vs. Evelina Zhuk | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
19.03.24 kval. | vs. Holly Hutchinson | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 0-6, 6-4, 10-7 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Greta Fenyves | 3-6, 7-63, 10-7 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Malene Helgo | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Ella Mcdonald | 6-1, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Beatrice Stagno | 6-2, 7-63 | detalj meča | |
12.03.24 kval. | vs. Lena Deleval | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Ametmarie Perez | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Nora Mitrea Gerocz | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Quinta - tvrda | ||||
10.10.22 2. kolo kval. | vs. Laura Boehner | 7-65, 3-6, 7-10 | detalj meča | |
W15 Baza - tvrda | ||||
05.10.22 1. kolo | vs. Gina Feistel | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Savitaipale - zemlja | ||||
04.08.22 2. kolo | vs. Vicky Van De Peer | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
03.08.22 1. kolo | vs. Venla Ahti | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Tbilisi - tvrda | ||||
30.05.22 kval. | vs. Aliona Falei | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Lizi Dolidze | 6-1, 0-6, 10-7 | detalj meča | |
W25 Tbilisi - tvrda | ||||
24.05.22 1. kolo | vs. Aliona Falei | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
23.05.22 kval. | vs. Amina Salibayeva | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Shymkent - zemlja | ||||
27.04.22 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-3, 1-6, 0-6 | detalj meča | |
26.04.22 kval. | vs. Maria Mikhailova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Shymkent - zemlja | ||||
20.04.22 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
19.04.22 kval. | vs. Maryia Savitskaya | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
05.04.22 1. kolo | vs. Fangzhou Liu | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
28.03.22 2. kolo kval. | vs. Abigail Amos | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
21.03.22 2. kolo kval. | vs. Emma Wilson | 7-5, 6-73, 2-10 | detalj meča | |
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Sara Lanca | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Kazan - dvorana | ||||
19.01.22 1. kolo | vs. Ksenia Agureeva | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Lousada - dvorana | ||||
29.11.21 kval. | vs. Lidia Moreno Arias | 5-7, 6-4, 8-10 | detalj meča |