MEČ
13.02.19 | 1. kolo | Ekaterina Kazionova | Katyarina Paulenka | 6-2, 6-3 | W15 Shymkent | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Ekaterina Kazionova | Katyarina Paulenka | |
1. servis % | 30/56 (54%) | 27/49 (55%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 17/30 (57%) | 20/27 (74%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 20/26 (77%) | 5/22 (23%) |
Osvojene break-lopte | 4/6 (67%) | 1/4 (25%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 24/49 (49%) | 19/56 (34%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 61/105 (58%) | 44/105 (42%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 5 |
Asovi | 2 | 2 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Katyarina Paulenka | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ekaterina Kazionova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Katyarina Paulenka | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Ekaterina Kazionova | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-1 | Katyarina Paulenka | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ekaterina Kazionova | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-2 | Katyarina Paulenka | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ekaterina Kazionova | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Katyarina Paulenka | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ekaterina Kazionova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Katyarina Paulenka | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ekaterina Kazionova | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-2 | Katyarina Paulenka | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ekaterina Kazionova | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-3 | Katyarina Paulenka | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ekaterina Kazionova | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-3 | Katyarina Paulenka | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Ekaterina Kazionova vs. Katyarina Paulenka - Međusobni mečevi
13.02.19 | 1. kolo | Ekaterina Kazionova | Katyarina Paulenka | 6-2, 6-3 | detalj meča | W15 Shymkent | dvorana |
Ekaterina Kazionova form & Katyarina Paulenka form
Ekaterina Kazionova - Posljednji mečevi
W15 Karaganda - dvorana | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Elena Malygina | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Victoria Mikhaylova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Yiming Dang | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Karaganda - dvorana | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Daria Zelinskaya | 3-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Maria Mikhailova | 6-1, 5-7, 6-0 | detalj meča | |
W35 Gurugram - tvrda | ||||
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Anastasia Gasanova | 3-6, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
27.02.24 kval. | vs. Shria Atturu | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Richa Dadasaheb Chougule | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W35 Sunderland - dvorana | ||||
15.01.24 kval. | vs. Eliz Maloney | 1-6, 6-71 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Jana Vanik | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W40 Navi - tvrda | ||||
27.12.23 1. kolo | vs. Vaidehi Chaudhari | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
25.12.23 2. kolo kval. | vs. Farhat Aleen Qamar | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
25.12.23 kval. | vs. Kamilla Bartone | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W25 Solapur - tvrda | ||||
21.12.23 2. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
20.12.23 1. kolo | vs. Pranjala Yadlapalli | 6-3, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
18.12.23 kval. | vs. Priyanshi Bhandari | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Abhaya Vemuri | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Lousada - dvorana | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Amandine Monnot | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
27.11.23 kval. | vs. Naima Karamoko | 2-6, 7-64, 11-9 | detalj meča | |
W15 Alcala - tvrda | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-76, 4-6 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Cristina Ramos Sierra | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Astrid Cirotte | 3-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Sunderland - dvorana | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Barbora Palicova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Ulrikke Eikeri | 7-63, 7-61 | detalj meča | |
30.10.23 kval. | vs. Bronte Murgett | 1-6, 7-64, 10-7 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Marelie Raath | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Istanbul - dvorana | ||||
23.10.23 kval. | vs. Bojana Marinkovic | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Ipek Sakiroglu | 6-1, 6-2 | detalj meča |
Katyarina Paulenka - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Riko Sawayanagi | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
25.03.21 2. kolo | vs. Dalila Spiteri | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
24.03.21 1. kolo | vs. Barbora Matusova | 7-66, 6-2 | detalj meča | |
23.03.21 kval. | vs. Lauren Proctor | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Aline Thommen | 7-66, 6-0 | detalj meča | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Nadine Keller | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Shymkent - dvorana | ||||
09.02.21 1. kolo | vs. Tatyana Nikolenko | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Shymkent - dvorana | ||||
04.02.21 2. kolo | vs. Daria Mishina | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
03.02.21 1. kolo | vs. Mariya Dolzhenko | 7-62, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
25.02.20 kval. | vs. Melanie Stokke | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Doga Turkmen | 6-2, 4-6, 10-7 | detalj meča | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Tuana Tinaztepe | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Rita Atik | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Liepaja - dvorana | ||||
23.01.20 2. kolo | vs. Lina Glushko | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
22.01.20 1. kolo | vs. Shelly Bereznyak | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W25 Minsk - dvorana | ||||
12.11.19 kval. | vs. Emma Raducanu | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
11.11.19 1. kolo kval. | vs. Evialina Laskevich | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Parnu - dvorana | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Ekaterina Shalimova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
06.11.19 1. kolo | vs. Tatsiana Sasnouskaya | 0-6, 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
22.10.19 1. kolo | vs. Arlinda Rushiti | 2-6, 6-2, 6-72 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Timea Jaruskova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
16.10.19 1. kolo | vs. Alica Rusova | 5-7, 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Batumi - tvrda | ||||
27.08.19 1. kolo | vs. Nadiya Kolb | 6-4, 3-1, - Katyarina Paulenka - odustajanje | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
09.08.19 Četvrtfinale | vs. Ines Nicault | 3-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
08.08.19 2. kolo | vs. Jade Suvrijn | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
07.08.19 1. kolo | vs. Jelena Stojanovic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
02.08.19 Četvrtfinale | vs. Jade Suvrijn | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
01.08.19 2. kolo | vs. Jelena Stojanovic | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
31.07.19 1. kolo | vs. Gaia Squarcialupi | 2-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25 Minsk - zemlja | ||||
13.06.19 2. kolo | vs. Alexandra Perper | 6-72, 1-6 | detalj meča |