MEČ
18.02.18 | 1. kolo kval. | Ekaterina Kazionova | Elixane Lechemia | 6-3, 6-2 | Altenkirchen | tepih |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Ekaterina Kazionova vs. Elixane Lechemia - Međusobni mečevi
18.02.18 | 1. kolo kval. | Ekaterina Kazionova | Elixane Lechemia | 6-3, 6-2 | detalj meča | Altenkirchen | tepih |
03.03.17 | Četvrtfinale | Elixane Lechemia | Ekaterina Kazionova | 6-4, 7-5 | detalj meča | Macon | dvorana |
Ekaterina Kazionova form & Elixane Lechemia form
Ekaterina Kazionova - Posljednji mečevi
W15 Karaganda - dvorana | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Elena Malygina | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Victoria Mikhaylova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Yiming Dang | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Karaganda - dvorana | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Daria Zelinskaya | 3-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Maria Mikhailova | 6-1, 5-7, 6-0 | detalj meča | |
W35 Gurugram - tvrda | ||||
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Anastasia Gasanova | 3-6, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
27.02.24 kval. | vs. Shria Atturu | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Richa Dadasaheb Chougule | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W35 Sunderland - dvorana | ||||
15.01.24 kval. | vs. Eliz Maloney | 1-6, 6-71 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Jana Vanik | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W40 Navi - tvrda | ||||
27.12.23 1. kolo | vs. Vaidehi Chaudhari | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
25.12.23 2. kolo kval. | vs. Farhat Aleen Qamar | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
25.12.23 kval. | vs. Kamilla Bartone | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W25 Solapur - tvrda | ||||
21.12.23 2. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
20.12.23 1. kolo | vs. Pranjala Yadlapalli | 6-3, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
18.12.23 kval. | vs. Priyanshi Bhandari | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Abhaya Vemuri | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Lousada - dvorana | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Amandine Monnot | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
27.11.23 kval. | vs. Naima Karamoko | 2-6, 7-64, 11-9 | detalj meča | |
W15 Alcala - tvrda | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-76, 4-6 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Cristina Ramos Sierra | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Astrid Cirotte | 3-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Sunderland - dvorana | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Barbora Palicova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Ulrikke Eikeri | 7-63, 7-61 | detalj meča | |
30.10.23 kval. | vs. Bronte Murgett | 1-6, 7-64, 10-7 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Marelie Raath | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Istanbul - dvorana | ||||
23.10.23 kval. | vs. Bojana Marinkovic | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Ipek Sakiroglu | 6-1, 6-2 | detalj meča |
Elixane Lechemia - Posljednji mečevi
W60 Vero - zemlja | ||||
16.01.23 1. kolo kval. | vs. Kaitlin Quevedo | 6-3, 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W60 Monastir - tvrda | ||||
10.10.22 1. kolo kval. | vs. Emily Appleton | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
01.10.22 1. kolo kval. | vs. Nigina Abduraimova | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Poitiers - dvorana | ||||
22.02.21 1. kolo kval. | vs. Arianne Hartono | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
14.06.20 1. kolo | vs. Estelle Cascino | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25 St. - dvorana | ||||
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Andrea Lazaro Garcia | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Nantes - dvorana | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Oceane Dodin | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
29.10.19 kval. | vs. Mallaurie Noel | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W60 Les - tvrda | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Ivana Popovic | 4-6, 7-65, 7-10 | detalj meča | |
W25+H Calvi - tvrda | ||||
12.04.19 Četvrtfinale | vs. Alize Lim | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
11.04.19 2. kolo | vs. Jana Fett | 4-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
09.04.19 1. kolo | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-3, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
W15 Gonesse - zemlja | ||||
13.03.19 1. kolo | vs. Selena Janicijevic | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Chiswick - tvrda | ||||
06.08.18 kval. | vs. Emily Arbuthnott | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Olga Helmi | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
Figueira Da - tvrda | ||||
18.07.18 1. kolo | vs. Victoria Bosio | 3-6, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
Setubal - tvrda | ||||
12.07.18 2. kolo | vs. Caroline Romeo | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
10.07.18 1. kolo | vs. Julia Terziyska | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Perigueux - zemlja | ||||
26.06.18 1. kolo | vs. Chloe Paquet | 4-6, 6-76 | detalj meča | |
Montpellier - zemlja | ||||
21.06.18 2. kolo | vs. Jade Suvrijn | 1-6, 7-63, 6-70 | detalj meča | |
19.06.18 1. kolo | vs. Stefania Rubini | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
12.06.18 1. kolo | vs. Sofia Luini | 7-5, 3-6, 6-74 | detalj meča | |
Les Franqueses - tvrda | ||||
25.05.18 Četvrtfinale | vs. Raluca Georgiana Serban | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
23.05.18 2. kolo | vs. Olga Doroshina | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
21.05.18 1. kolo | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-2, 4-6, 7-63 | detalj meča | |
Monzon - tvrda | ||||
08.05.18 1. kolo | vs. Marcela Zacarias | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Obidos - tepih | ||||
24.04.18 1. kolo | vs. Eden Silva | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Obidos - tepih | ||||
18.04.18 1. kolo | vs. Pemra Ozgen | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
17.04.18 kval. | vs. Katarzyna Kawa | 4-6, 6-4, 7-64 | detalj meča |