Switzerland
07.08.98, 25 Godina
28926 $
07.08.98, 25 Godina
28926 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Serbia
24.06.00, 23 Godina
24.06.00, 23 Godina
Nicole Gadient vs. Doroteja Joksovic - Međusobni mečevi
04.03.19 | 1. kolo kval. | Doroteja Joksovic | Nicole Gadient | 6-3, 6-4 | detalj meča | W15 Sharm | tvrda |
Nicole Gadient form & Doroteja Joksovic form
Nicole Gadient - Posljednji mečevi
W25 Monastir - tvrda | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Sebastianna Scilipoti | 4-6, 6-0, 6-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Julia Adams | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Olga Golas | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
28.11.23 kval. | vs. Annelin Bakker | 1-6, 6-4, 10-7 | detalj meča | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Romane Longueville | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Karolina Kozakova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Marie Villet | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Carola Cavelli | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
21.11.23 kval. | vs. Lea Bathellier | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Tasnim Ismail | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Nasbypark - dvorana | ||||
31.10.23 kval. | vs. Phillippa Preugschat | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
30.10.23 1. kolo kval. | vs. Stephanie Nylander Altelius | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Loule - tvrda | ||||
24.10.23 kval. | vs. Ines Murta | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Teresa Franco Dias | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W25 Faro - tvrda | ||||
15.10.23 2. kolo kval. | vs. Selina Atay | 6-2, 1-6, 9-11 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Denisa Hindova | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Adela Polakovicova | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Dijon - zemlja | ||||
13.09.23 2. kolo | vs. Fiona Ganz | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
12.09.23 1. kolo | vs. Agustina Chlpac | 6-2, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
W15 Haren - zemlja | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Britt Du Pree | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Collonge - zemlja | ||||
29.08.23 1. kolo kval. | vs. Mio Mushika | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Wanfercee - zemlja | ||||
22.08.23 kval. | vs. Klara Veldman | 7-66, 2-6, 5-10 | detalj meča | |
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Lena Thomas Iglesias | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Duffel - zemlja | ||||
14.08.23 kval. | vs. Veronika Podrez | 2-6, 6-2, 4-10 | detalj meča | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Lisa Claeys | 1-6, 7-5, 10-5 | detalj meča | |
W15 Eindhoven - zemlja | ||||
31.07.23 kval. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Min Chae Kim | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Horb - zemlja | ||||
25.07.23 kval. | vs. Evialina Laskevich | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Stella Jurina | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Darmstadt - zemlja | ||||
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Evialina Laskevich | 3-6, 2-6 | detalj meča |
Doroteja Joksovic - Posljednji mečevi
W15 Kazan - dvorana | ||||
14.10.21 2. kolo | vs. Elena Pridankina | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
13.10.21 1. kolo | vs. Ksenia Kolesnikova | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
W60 Montreux - zemlja | ||||
06.09.21 1. kolo kval. | vs. Fiona Ganz | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Wanfercee - zemlja | ||||
24.08.21 kval. | vs. Lilly Elida Haseth | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
23.08.21 2. kolo kval. | vs. Annika Barth | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Laure Line Monnoyer | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W25 Vrnjacka - zemlja | ||||
18.08.21 1. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Prokuplje - zemlja | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Kristina Milenkovic | 2-6, 0-3, - Doroteja Joksovic - odustajanje | detalj meča | |
W15 Banja - zemlja | ||||
01.06.21 kval. | vs. Yvonna Zuffova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Senka Deletic | 5-7, 6-0, 10-7 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
22.05.21 1. kolo kval. | vs. Denise Hrdinkova | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Potchefstroom - tvrda | ||||
15.02.21 1. kolo kval. | vs. Beatriz Haddad Maia | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Potchefstroom - tvrda | ||||
08.02.21 1. kolo kval. | vs. Naomi Broady | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
24.09.20 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
23.09.20 1. kolo | vs. Draginja Vukovic | 6-77, 1-6 | detalj meča | |
17.09.20 1. kolo | vs. Cemre Anil | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
16.09.20 1. kolo | vs. Anita Wagner | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
14.09.20 1. kolo | vs. Ani Vangelova | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
11.09.20 1. kolo | vs. Jana Bojovic | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
09.09.20 1. kolo | vs. Vlada Ekshibarova | 6-2, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
07.09.20 1. kolo | vs. Laura Radakovic | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
03.09.20 1. kolo | vs. Mariana Drazic | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
01.09.20 1. kolo | vs. Ipek Oz | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
31.07.20 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
27.07.20 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
24.07.20 1. kolo | vs. Dea Herdzelas | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
23.07.20 1. kolo | vs. Mihaela Djakovic | 4-6, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
10.07.20 1. kolo | vs. Basak Eraydin | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
08.07.20 1. kolo | vs. Mariana Drazic | 4-6, 7-65, 3-6 | detalj meča | |
06.07.20 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 0-6, 4-6 | detalj meča |