MEČ
19.06.17 | kval. | Dominique Meyer | Ayline Esina Samardzic | 6-1, 6-3 | Lenzerheide | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Switzerland
25.04.99, 24 Godina
25.04.99, 24 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Croatia
10.11.02, 21 Godina
10.11.02, 21 Godina
Dominique Meyer vs. Ayline Esina Samardzic - Međusobni mečevi
19.06.17 | kval. | Dominique Meyer | Ayline Esina Samardzic | 6-1, 6-3 | detalj meča | Lenzerheide | zemlja |
Dominique Meyer form & Ayline Esina Samardzic form
Dominique Meyer - Posljednji mečevi
Verbier - zemlja | ||||
25.06.18 1. kolo | vs. Klara Ondrejcekova | 1-6, 6-74 | detalj meča | |
Klosters - zemlja | ||||
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Samantha Koelliker | 2-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
Chiasso - zemlja | ||||
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Rubina Marta De Ponti | 4-6, 6-71 | detalj meča | |
Macon - dvorana | ||||
24.02.18 1. kolo kval. | vs. Fiona Gervais | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
Petange - dvorana | ||||
30.10.17 kval. | vs. Isabella Pfennig | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Gina Veyder | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Badenweiler - zemlja | ||||
04.09.17 2. kolo kval. | vs. Dagmar Zdrubecka | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Sion - zemlja | ||||
28.08.17 1. kolo | vs. Amandine Cazeaux | 3-6, 6-71 | detalj meča | |
28.08.17 kval. | vs. Maria Aurelia Scotti | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Michelle Fux | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
Caslano - zemlja | ||||
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Samantha Koelliker | 6-4, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Montreux - zemlja | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Andrina Peer | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Lenzerheide - zemlja | ||||
20.06.17 1. kolo | vs. Chiara Grimm | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
19.06.17 2. kolo kval. | vs. Lara Pedranzini | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
19.06.17 kval. | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Chiasso - zemlja | ||||
17.04.17 2. kolo kval. | vs. Lisa Sabino | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
17.04.17 1. kolo kval. | vs. Jasmin Bruni | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Macon - dvorana | ||||
27.02.17 1. kolo kval. | vs. Katharina Hering | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Ismaning - tepih | ||||
17.10.16 1. kolo kval. | vs. Ana-Lena Toto | 6-3, 5-7, 6-76 | detalj meča | |
Sion - zemlja | ||||
30.08.16 1. kolo | vs. Lucia Bronzetti | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
29.08.16 kval. | vs. Sophie Jacobeit | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Lenzerheide - zemlja | ||||
20.06.16 1. kolo kval. | vs. Kim Fontana | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Macon - dvorana | ||||
29.02.16 1. kolo kval. | vs. Manon Leonard | 6-1, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
28.09.15 kval. | vs. Akiko Okuda | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Caslano - zemlja | ||||
24.08.15 kval. | vs. Fiona Ganz | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
24.08.15 1. kolo kval. | vs. Karin Conti | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Innsbruck - zemlja | ||||
10.08.15 1. kolo kval. | vs. Marcella Cucca | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Macon - dvorana | ||||
23.02.15 1. kolo kval. | vs. Theo Gravouil | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Caslano - zemlja | ||||
25.08.14 1. kolo kval. | vs. Kim Fontana | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Lenzerheide - zemlja | ||||
16.06.14 2. kolo kval. | vs. Arlinda Rushiti | 4-6, 7-5, 6-4 | detalj meča |
Ayline Esina Samardzic - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Daria Kuczer | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
19.03.24 kval. | vs. On Yu Choi | 7-5, 1-6, 10-8 | detalj meča | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Lucia Tognoni | 6-4, 4-6, 12-10 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Malene Helgo | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Noa Liauw A Fong | 7-65, 7-5 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
27.02.24 kval. | vs. Jiumeng Liu | 7-5, 2-6, 10-2 | detalj meča | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Anjali Kotecha | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
20.02.24 kval. | vs. Irina Balus | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Shakhzoda Asimova | 2-6, 6-4, 10-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. A Young Jang | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Manca Pislak | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Maria Theodora Stancescu | 3-6, 7-5, 12-10 | detalj meča | |
W60 Hamburg - dvorana | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Mariella Thamm | 2-6, 6-4, 0-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Caroline Brack | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
27.09.23 1. kolo | vs. Briana Szabo | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
26.09.23 kval. | vs. Danique Havermans | 6-3, 2-6, 10-4 | detalj meča | |
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Wei Zheng | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Anna Sedysheva | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Dijon - zemlja | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Cindy Langlais | 7-5, 3-6, 9-11 | detalj meča | |
W15 Tbilisi - tvrda | ||||
07.08.23 1. kolo | vs. Tanisha Kashyap | 3-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
07.08.23 kval. | vs. Sophia Ksandinov | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Adi Gavish | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Tbilisi - tvrda | ||||
01.08.23 kval. | vs. Hanna Vinahradava | 1-6, - Ayline Esina Samardzic - odustajanje | detalj meča | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Anastasiia Aralova | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Les - tvrda | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Rachele Elisa Zingale | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Klosters - zemlja | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Matilda Mutavdzic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Kranjska - zemlja | ||||
13.06.23 kval. | vs. Marcella Dessolis | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Katarina Sopkova | 7-61, 6-4 | detalj meča |