Italy
23.09.00, 23 Godina
23.09.00, 23 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Ilaria Sposetti vs. Dominique Karregat - Međusobni mečevi
06.03.17 | 1. kolo kval. | Dominique Karregat | Ilaria Sposetti | 6-1, 6-0 | detalj meča | Hammamet | zemlja |
Ilaria Sposetti form & Dominique Karregat form
Ilaria Sposetti - Posljednji mečevi
W15 Nules - zemlja | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Ruth Roura Llaverias | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Seville - zemlja | ||||
08.10.23 2. kolo kval. | vs. Maria Garcia Cid | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
03.10.23 kval. | vs. Eleejah Inisan | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 2-6, 7-5, 10-2 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Jovana Grujic | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
13.09.23 1. kolo | vs. Nina Alibalic | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
12.09.23 kval. | vs. Nicol Benesova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Paula Mihaela Onita | 7-64, 6-0 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Oleksandra Korashvili | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Celine Simunyu | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Savitaipale - zemlja | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Emilija Pranyte | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W15 Casablanca - zemlja | ||||
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Casablanca - zemlja | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Samira De Stefano | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
19.07.23 1. kolo | vs. Syria La Cerra | 7-5, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
17.07.23 kval. | vs. Chanel Janssen | 6-2, 6-75, 10-4 | detalj meča | |
16.07.23 2. kolo kval. | vs. Martina Puvill | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Kocevje - zemlja | ||||
07.06.23 kval. | vs. Ela Plosnik | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Varberg - zemlja | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Jana Bojovic | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
03.05.23 1. kolo | vs. Tilde Stromquist | 3-6, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
02.05.23 kval. | vs. Ida Johansson | 6-76, 6-1, 11-9 | detalj meča | |
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Ida Axelsson | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
24.04.23 kval. | vs. Julia Lovqvist | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Ana Martinez Vaquero | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Patricija Paukstyte | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Georgia Gulin | 1-6, 6-3, 3-10 | detalj meča | |
W15 Jhajjar - zemlja | ||||
14.02.23 1. kolo | vs. Soha Sadiq | 6-4, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Jhajjar - zemlja | ||||
08.02.23 1. kolo | vs. Celine Simunyu | 6-4, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
23.01.23 2. kolo kval. | vs. Rada Zolotareva | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Duru Soke | 6-1, 6-4 | detalj meča |
Dominique Karregat - Posljednji mečevi
W15 Cairo - zemlja | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
20.09.19 Četvrtfinale | vs. Nastja Kolar | 1-6, 6-1, 5-7 | detalj meča | |
19.09.19 2. kolo | vs. Sem Wensveen | 5-7, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
18.09.19 1. kolo | vs. Sathwika Sama | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Haren - zemlja | ||||
27.08.19 1. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 0-1, - Dominique Karregat - odustajanje | detalj meča | |
W25 Den - zemlja | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Romy Koelzer | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Alkmaar - zemlja | ||||
26.06.19 1. kolo | vs. Alina Silich | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
25.06.19 kval. | vs. Maria Manilova | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Alisa Axyanova | 7-5, 7-66 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
16.05.19 2. kolo | vs. Agathe Timsit | 5-7, 0-1, - Dominique Karregat - odustajanje | detalj meča | |
15.05.19 1. kolo | vs. Pauline Courcoux | 6-0, 7-64 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
24.04.19 1. kolo | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 7-69, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
17.04.19 1. kolo | vs. Sem Wensveen | 6-4, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
12.03.19 1. kolo | vs. Melanie Stokke | 6-78, 4-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
05.03.19 1. kolo | vs. Carmen Schultheiss | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
07.02.19 2. kolo | vs. Leonie Kung | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
06.02.19 1. kolo | vs. Lea Tholey | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
31.01.19 2. kolo | vs. Melanie Stokke | 6-2, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
29.01.19 1. kolo | vs. Sofia Dmitrieva | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Stuttgart - dvorana | ||||
22.01.19 1. kolo | vs. Lara Schmidt | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Julia Kimmelmann | 6-3, 7-66 | detalj meča | |
21.01.19 kval. | vs. Evita Ramirez | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Pune - tvrda | ||||
24.11.18 1. kolo kval. | vs. Miyabi Inoue | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
16.11.18 2. kolo | vs. Tamara Curovic | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
15.11.18 1. kolo | vs. Sarah Lee | 3-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
24.10.18 1. kolo | vs. Nikola Tomanova | 3-6, - Dominique Karregat - odustajanje | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
20.10.18 Polufinale | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-3, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
19.10.18 Četvrtfinale | vs. Joanna Zawadzka | 3-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
18.10.18 2. kolo | vs. Emmanuelle Girard | 6-3, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
16.10.18 1. kolo | vs. Adithya Karunaratne | 6-4, 6-0 | detalj meča |