Republic of Korea
19.01.98, 26 Godina
19.01.98, 26 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Do Hee Bae vs. Dayeon Back - Međusobni mečevi
28.08.17 | 2. kolo kval. | Do Hee Bae | Dayeon Back | 6-2, 6-3 | detalj meča | Yeongwol | tvrda |
Do Hee Bae form & Dayeon Back form
Do Hee Bae - Posljednji mečevi
W25 Daegu - tvrda | ||||
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Emily Fanning | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Incheon - tvrda | ||||
28.05.19 kval. | vs. Shiho Akita | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Isabella Bozicevic | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25 Goyang - tvrda | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Shiho Akita | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Yeongwol - tvrda | ||||
03.09.18 kval. | vs. Hwiwon Wi | 1-6, 7-64, 2-6 | detalj meča | |
02.09.18 2. kolo kval. | vs. Sihyeong Cho | 5-7, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
17.08.18 Četvrtfinale | vs. Yujin Ahn | 6-3, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
16.08.18 2. kolo | vs. Ramya Natarajan | 6-74, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
15.08.18 1. kolo | vs. Jiakang Li | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
13.08.18 kval. | vs. Nikita Uberoi | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
12.08.18 2. kolo kval. | vs. Handeul Kim | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Incheon - tvrda | ||||
13.05.18 1. kolo kval. | vs. Ching-Wen Hsu | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Goyang - tvrda | ||||
07.05.18 1. kolo kval. | vs. Yeon Woo Ku | 6-72, 3-6 | detalj meča | |
Yeongwol - tvrda | ||||
04.09.17 1. kolo kval. | vs. Mijeong Park | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Yeongwol - tvrda | ||||
31.08.17 Četvrtfinale | vs. Pei-Chi Lee | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
31.08.17 2. kolo | vs. Jin Yoo | 6-3, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
30.08.17 1. kolo | vs. Ye-Ji Mun | 7-5, 0-6, 6-1 | detalj meča | |
28.08.17 kval. | vs. Qianxin Kong | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
28.08.17 1. kolo kval. | vs. En Su Youn | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
28.08.17 2. kolo kval. | vs. Dayeon Back | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Ju-Eun Kim | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Sung Hee Kim | 6-73, 4-6 | detalj meča | |
Goyang - tvrda | ||||
22.05.17 1. kolo kval. | vs. Dabin Kim | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Incheon - tvrda | ||||
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Chaeeun Lee | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
15.05.17 2. kolo kval. | vs. Linnea Malmqvist | 1-6, 6-73 | detalj meča | |
Changwon - tvrda | ||||
08.05.17 1. kolo kval. | vs. Dohee Lee | 4-6, 6-4, 6-73 | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
04.07.16 2. kolo kval. | vs. Suzuka Furukawa | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
04.07.16 1. kolo kval. | vs. Sung Hee Kim | 7-5, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
27.06.16 1. kolo kval. | vs. Yujin Ahn | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Changwon - tvrda | ||||
04.04.16 1. kolo kval. | vs. Yukina Saigo | 2-6, 1-6 | detalj meča |
Dayeon Back - Posljednji mečevi
W50 Kofu - tvrda | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Ikumi Yamazaki | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W35 Indore - tvrda | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 6-4, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W35 Nagpur - zemlja | ||||
09.03.24 Polufinale | vs. Dalila Jakupovic | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Sahaja Yamalapalli | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Anjali Rathi | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W35 Traralgon - tvrda | ||||
27.02.24 kval. | vs. Erina Hayashi | 6-1, 2-1, - Dayeon Back - odustajanje | detalj meča | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Chelsea Stergiopoulos | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W35 Traralgon - tvrda | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Destanee Aiava | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Gold - tvrda | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Miho Kuramochi | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Seone Mendez | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
27.11.23 kval. | vs. Elena Micic | 3-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Roisin Gilheany | 3-6, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W60 Brisbane - tvrda | ||||
21.11.23 kval. | vs. Lea Ma | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Alana Subasic | 4-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Seoul - tvrda | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Kimberly Birrell | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
10.10.23 1. kolo | vs. Jelena Ostapenko | 3-6, 6-1, 7-64 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
10.09.23 Finale | vs. Dabin Kim | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
09.09.23 Polufinale | vs. Sunam Jeong | 6-1, 4-1, Sunam Jeong - odustajanje | detalj meča | |
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Na-Ri Kim | 4-1, Na-Ri Kim - odustajanje | detalj meča | |
07.09.23 2. kolo | vs. Cherry Kim | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. On Yu Choi | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
03.09.23 Finale | vs. Dasha Ivanova | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
02.09.23 Polufinale | vs. Boyoung Jeong | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
01.09.23 Četvrtfinale | vs. Cherry Kim | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
31.08.23 2. kolo | vs. Haram Kim | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Ryeong Gyeong Park | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sapporo - tvrda | ||||
13.08.23 Finale | vs. Miho Kuramochi | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
12.08.23 Polufinale | vs. Ho Ching Wu | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
11.08.23 Četvrtfinale | vs. Kisa Yoshioka | 6-1, 6-2 | detalj meča |