MEČ
29.09.17 | Četvrtfinale | Diana Sumova | Tereza Mihalikova | 4-6, 7-64, 6-4 | Brno | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Diana Sumova | Tereza Mihalikova | |
1. servis % | 82/104 (79%) | 83/120 (69%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 45/82 (55%) | 50/83 (60%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 8/22 (36%) | 9/37 (24%) |
Osvojene break-lopte | 8/16 (50%) | 8/19 (42%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 61/120 (51%) | 51/104 (49%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 114/224 (51%) | 110/224 (49%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 5 |
Asovi | 0 | 2 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Diana Sumova vs. Tereza Mihalikova - Međusobni mečevi
29.09.17 | Četvrtfinale | Diana Sumova | Tereza Mihalikova | 4-6, 7-64, 6-4 | detalj meča | Brno | zemlja |
Diana Sumova form & Tereza Mihalikova form
Diana Sumova - Posljednji mečevi
W25 Brno - zemlja | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Julyette Steur | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Arad - zemlja | ||||
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Cristina Dinu | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Oana Smaranda Corneanu | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W25 Prague - zemlja | ||||
02.09.19 2. kolo kval. | vs. Ines Ibbou | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Zuzana Bohatova | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W25 Prague - zemlja | ||||
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Nika Radisic | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Giorgie Jones | 3-6, 6-3, Giorgie Jones - odustajanje | detalj meča | |
W15 Olomouc - zemlja | ||||
06.08.19 1. kolo | vs. Melis Sezer | 2-6, 3-5, - Diana Sumova - odustajanje | detalj meča | |
W25+H Bad - zemlja | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Sylvie Zund | 0-6, 6-4, 8-10 | detalj meča | |
W25 Horb - zemlja | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Gabriela Duca | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Prague - zemlja | ||||
27.04.19 1. kolo kval. | vs. Aliona Bolsova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Brno - zemlja | ||||
30.09.18 Finale | vs. Nefisa Berberovic | 6-76, 4-6 | detalj meča | |
29.09.18 Polufinale | vs. Barbora Miklova | 7-62, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
28.09.18 Četvrtfinale | vs. Monika Svobodova | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
27.09.18 2. kolo | vs. Kristyna Hrabalova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
26.09.18 1. kolo | vs. Linda Sevcikova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Ricany - zemlja | ||||
31.08.18 Četvrtfinale | vs. Katerina Vankova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
30.08.18 2. kolo | vs. Marcelina Podlinska | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
28.08.18 1. kolo | vs. Sabrina Rittberger | 2-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Rotterdam - zemlja | ||||
24.08.18 2. kolo | vs. Yana Morderger | 2-6, 6-4, 7-66 | detalj meča | |
24.08.18 Četvrtfinale | vs. Merel Hoedt | 5-7, 7-64, 2-6 | detalj meča | |
21.08.18 1. kolo | vs. Chantal Sauvant | 6-2, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
Oldenzaal - zemlja | ||||
14.08.18 1. kolo | vs. Arianne Hartono | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Warsaw - zemlja | ||||
07.08.18 kval. | vs. Joana Eidukonyte | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Karolina Szmit | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Justyna Malatinska | 6-1, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
Baja - zemlja | ||||
23.07.18 1. kolo | vs. Panna Udvardy | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Olomouc - zemlja | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Nikola Tomanova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Jablonec Nad - zemlja | ||||
26.06.18 1. kolo | vs. Anastasia Kharitonova | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Kaltenkirchen - zemlja | ||||
20.06.18 1. kolo | vs. Jennifer Wacker | 3-6, 6-3, 4-6 | detalj meča |
Tereza Mihalikova - Posljednji mečevi
Nanchang - tvrda | ||||
15.10.23 kval. | vs. Yexin Ma | 7-5, 2-6, 0-6 | detalj meča | |
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Fang Ying Xun | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Strasbourg - zemlja | ||||
20.05.23 1. kolo kval. | vs. Sophie Chang | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Tampico - tvrda | ||||
22.10.22 1. kolo kval. | vs. Andrea Gamiz | 7-63, 5-7, 0-0, - Tereza Mihalikova - odustajanje | detalj meča | |
Granby - tvrda | ||||
20.08.22 1. kolo kval. | vs. Kayla Cross | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Charleston - zemlja | ||||
02.04.22 1. kolo kval. | vs. Francesca Di Lorenzo | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W60 Arcadia - tvrda | ||||
01.03.22 kval. | vs. Reese Brantmeier | 2-6, 6-0, 4-10 | detalj meča | |
28.02.22 1. kolo kval. | vs. Ayaka Okuno | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Villena - tvrda | ||||
09.02.22 1. kolo | vs. Tatiana Prozorova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Manacor - tvrda | ||||
30.01.22 1. kolo kval. | vs. Himari Sato | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Manacor - tvrda | ||||
24.01.22 2. kolo kval. | vs. Alice Rame | 7-64, 0-6, 9-11 | detalj meča | |
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Kaia Kruus | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W100+H Dubai - tvrda | ||||
22.11.21 kval. | vs. Isabella Shinikova | 6-0, 4-6, 10-12 | detalj meča | |
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Yashina | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W60 Rancho - tvrda | ||||
13.10.21 1. kolo | vs. Kateryna Baindl | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
12.10.21 kval. | vs. Katie Codd | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
11.10.21 1. kolo kval. | vs. Erica Oosterhout | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
W60 Las - tvrda | ||||
07.10.21 2. kolo | vs. Chanelle Van Nguyen | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
05.10.21 1. kolo | vs. Molly Helgesson | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Vienna - zemlja | ||||
31.08.21 1. kolo | vs. Tena Lukas | 2-6, 7-63, 5-7 | detalj meča | |
30.08.21 kval. | vs. Dia Evtimova | 6-2, 5-7, 4-10 | detalj meča | |
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Emilie Elde | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
29.08.21 2. kolo kval. | vs. Ivana Kopsova | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
25.08.21 2. kolo kval. | vs. Daniela Vismane | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
25.08.21 1. kolo | vs. Daniela Vismane | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
24.08.21 kval. | vs. Alexandra Bozovic | 7-5, 1-6, 11-9 | detalj meča | |
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Linda Klimovicova | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W60 Versmold - zemlja | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Kamilla Bartone | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Banja - zemlja | ||||
05.06.21 Polufinale | vs. Romana Cisovska | 6-1, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
04.06.21 Četvrtfinale | vs. Lulu Sun | 7-5, 6-4 | detalj meča |