MEČ
24.09.16 | Polufinale | Diana Sumova | Maja Chwalinska | 6-4, 4-6, 6-3 | Brno | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Diana Sumova | Maja Chwalinska | |
1. servis % | 64/87 (74%) | 74/98 (76%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 39/64 (61%) | 40/74 (54%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 7/23 (30%) | 7/24 (29%) |
Osvojene break-lopte | 8/18 (44%) | 6/9 (67%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 51/98 (52%) | 41/87 (47%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 97/185 (52%) | 88/185 (48%) |
Dvostruke pogreške | 4 | 3 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Diana Sumova vs. Maja Chwalinska - Međusobni mečevi
24.09.16 | Polufinale | Diana Sumova | Maja Chwalinska | 6-4, 4-6, 6-3 | detalj meča | Brno | zemlja |
Diana Sumova form & Maja Chwalinska form
Diana Sumova - Posljednji mečevi
W25 Brno - zemlja | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Julyette Steur | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Arad - zemlja | ||||
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Cristina Dinu | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Oana Smaranda Corneanu | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W25 Prague - zemlja | ||||
02.09.19 2. kolo kval. | vs. Ines Ibbou | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Zuzana Bohatova | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W25 Prague - zemlja | ||||
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Nika Radisic | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Giorgie Jones | 3-6, 6-3, Giorgie Jones - odustajanje | detalj meča | |
W15 Olomouc - zemlja | ||||
06.08.19 1. kolo | vs. Melis Sezer | 2-6, 3-5, - Diana Sumova - odustajanje | detalj meča | |
W25+H Bad - zemlja | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Sylvie Zund | 0-6, 6-4, 8-10 | detalj meča | |
W25 Horb - zemlja | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Gabriela Duca | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Prague - zemlja | ||||
27.04.19 1. kolo kval. | vs. Aliona Bolsova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Brno - zemlja | ||||
30.09.18 Finale | vs. Nefisa Berberovic | 6-76, 4-6 | detalj meča | |
29.09.18 Polufinale | vs. Barbora Miklova | 7-62, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
28.09.18 Četvrtfinale | vs. Monika Svobodova | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
27.09.18 2. kolo | vs. Kristyna Hrabalova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
26.09.18 1. kolo | vs. Linda Sevcikova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Ricany - zemlja | ||||
31.08.18 Četvrtfinale | vs. Katerina Vankova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
30.08.18 2. kolo | vs. Marcelina Podlinska | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
28.08.18 1. kolo | vs. Sabrina Rittberger | 2-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Rotterdam - zemlja | ||||
24.08.18 Četvrtfinale | vs. Merel Hoedt | 5-7, 7-64, 2-6 | detalj meča | |
24.08.18 2. kolo | vs. Yana Morderger | 2-6, 6-4, 7-66 | detalj meča | |
21.08.18 1. kolo | vs. Chantal Sauvant | 6-2, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
Oldenzaal - zemlja | ||||
14.08.18 1. kolo | vs. Arianne Hartono | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Warsaw - zemlja | ||||
07.08.18 kval. | vs. Joana Eidukonyte | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Karolina Szmit | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Justyna Malatinska | 6-1, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
Baja - zemlja | ||||
23.07.18 1. kolo | vs. Panna Udvardy | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Olomouc - zemlja | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Nikola Tomanova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Jablonec Nad - zemlja | ||||
26.06.18 1. kolo | vs. Anastasia Kharitonova | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Kaltenkirchen - zemlja | ||||
20.06.18 1. kolo | vs. Jennifer Wacker | 3-6, 6-3, 4-6 | detalj meča |
Maja Chwalinska - Posljednji mečevi
W35 Terrassa - zemlja | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Nahia Berecoechea | 7-65, 2-6, 1-4, - Maja Chwalinska - odustajanje | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Carlota Martinez Cirez | 3-6, 6-2, 5-1, Carlota Martinez Cirez - odustajanje | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Carole Monnet | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Jennifer Ruggeri | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W75 Ricany - dvorana | ||||
11.03.24 kval. | vs. Ipek Oz | 6-1, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Victoria Bervid | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W75 Trnava - dvorana | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Tatiana Prozorova | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W75 Altenkirchen - tepih | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Sinja Kraus | 6-74, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Angelina Wirges | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W75 Grenoble - dvorana | ||||
10.02.24 Četvrtfinale | vs. Aliona Falei | 4-6, 0-2, - Maja Chwalinska - odustajanje | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Alice Robbe | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Audrey Albie | 7-66, 6-74, 6-4 | detalj meča | |
W75+H Porto - dvorana | ||||
28.01.24 Finale | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-3, 0-6, 4-6 | detalj meča | |
27.01.24 Polufinale | vs. Sinja Kraus | 6-76, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Veronika Erjavec | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Lucrezia Stefanini | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
23.01.24 1. kolo | vs. Audrey Albie | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Misaki Matsuda | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
03.01.24 1. kolo | vs. Yexin Ma | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Kira Pavlova | 6-72, 0-6 | detalj meča | |
13.12.23 1. kolo | vs. Oliwia Szymczuch | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
29.10.23 2. kolo kval. | vs. Leticia Matuszewski | - Maja Chwalinska - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Irina Maria Bara | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Mia Ristic | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W40 Quinta - tvrda | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 6-1, 5-7 | detalj meča | |
09.10.23 kval. | vs. Sofia Milatova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Tilde Stromquist | 6-1, 6-2 | detalj meča |