MEČ
30.11.17 | 2. kolo | Diana Sumova | Arlinda Rushiti | 7-63, 6-4 | Milovice | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Diana Sumova | Arlinda Rushiti | |
1. servis % | 37/64 (58%) | 39/74 (53%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 27/37 (73%) | 26/39 (67%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 15/27 (56%) | 17/35 (49%) |
Osvojene break-lopte | 4/10 (40%) | 3/5 (60%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 31/74 (42%) | 22/64 (34%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 73/138 (53%) | 65/138 (47%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 2 |
Asovi | 3 | 2 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Diana Sumova vs. Arlinda Rushiti - Međusobni mečevi
30.11.17 | 2. kolo | Diana Sumova | Arlinda Rushiti | 7-63, 6-4 | detalj meča | Milovice | dvorana |
Diana Sumova form & Arlinda Rushiti form
Diana Sumova - Posljednji mečevi
W25 Brno - zemlja | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Julyette Steur | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Arad - zemlja | ||||
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Cristina Dinu | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Oana Smaranda Corneanu | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W25 Prague - zemlja | ||||
02.09.19 2. kolo kval. | vs. Ines Ibbou | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Zuzana Bohatova | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W25 Prague - zemlja | ||||
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Nika Radisic | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Giorgie Jones | 3-6, 6-3, Giorgie Jones - odustajanje | detalj meča | |
W15 Olomouc - zemlja | ||||
06.08.19 1. kolo | vs. Melis Sezer | 2-6, 3-5, - Diana Sumova - odustajanje | detalj meča | |
W25+H Bad - zemlja | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Sylvie Zund | 0-6, 6-4, 8-10 | detalj meča | |
W25 Horb - zemlja | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Gabriela Duca | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Prague - zemlja | ||||
27.04.19 1. kolo kval. | vs. Aliona Bolsova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Brno - zemlja | ||||
30.09.18 Finale | vs. Nefisa Berberovic | 6-76, 4-6 | detalj meča | |
29.09.18 Polufinale | vs. Barbora Miklova | 7-62, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
28.09.18 Četvrtfinale | vs. Monika Svobodova | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
27.09.18 2. kolo | vs. Kristyna Hrabalova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
26.09.18 1. kolo | vs. Linda Sevcikova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Ricany - zemlja | ||||
31.08.18 Četvrtfinale | vs. Katerina Vankova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
30.08.18 2. kolo | vs. Marcelina Podlinska | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
28.08.18 1. kolo | vs. Sabrina Rittberger | 2-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Rotterdam - zemlja | ||||
24.08.18 Četvrtfinale | vs. Merel Hoedt | 5-7, 7-64, 2-6 | detalj meča | |
24.08.18 2. kolo | vs. Yana Morderger | 2-6, 6-4, 7-66 | detalj meča | |
21.08.18 1. kolo | vs. Chantal Sauvant | 6-2, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
Oldenzaal - zemlja | ||||
14.08.18 1. kolo | vs. Arianne Hartono | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Warsaw - zemlja | ||||
07.08.18 kval. | vs. Joana Eidukonyte | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Karolina Szmit | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Justyna Malatinska | 6-1, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
Baja - zemlja | ||||
23.07.18 1. kolo | vs. Panna Udvardy | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Olomouc - zemlja | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Nikola Tomanova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Jablonec Nad - zemlja | ||||
26.06.18 1. kolo | vs. Anastasia Kharitonova | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Kaltenkirchen - zemlja | ||||
20.06.18 1. kolo | vs. Jennifer Wacker | 3-6, 6-3, 4-6 | detalj meča |
Arlinda Rushiti - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Amelia Waligora | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Evialina Laskevich | 7-65, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Isabella Shinikova | 5-7, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Sonia Cassani | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
02.03.24 Polufinale | vs. Sandra Samir | 3-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Irina Balus | 1-0, Irina Balus - odustajanje | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Vlada Mincheva | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Flavie Brugnone | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Alisa Kummel | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Zhanel Rustemova | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Maya Drozd | 6-71, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Elena-Teodora Cadar | 5-7, 6-73 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Caroline Brack | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Zuzanna Bednarz | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W25 Ceuta - tvrda | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Sofia Costoulas | 4-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
W60 Montreux - zemlja | ||||
05.09.23 kval. | vs. Tina Nadine Smith | 5-7, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Katerina Tsygourova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W60 Collonge - zemlja | ||||
30.08.23 kval. | vs. Tina Nadine Smith | 7-610, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
29.08.23 1. kolo kval. | vs. Naima Karamoko | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W25 Verbier - zemlja | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Sophie Luescher | 6-76, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
W25 Erwitte - zemlja | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Suzan Lamens | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
16.08.23 1. kolo | vs. Matilda Mutavdzic | 6-3, 3-6, 7-64 | detalj meča | |
W25 Aschaffenburg - zemlja | ||||
11.07.23 kval. | vs. Yuki Naito | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Helene Schnack | 6-73, 7-5, 11-9 | detalj meča | |
W25 Klosters - zemlja | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Guimaraes - tvrda | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Francisca Jorge | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Setubal - tvrda | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Robin Anderson | 2-6, 3-6 | detalj meča |