MEČ
12.07.17 | 1. kolo | Diana Maria Mihail | Anna Kalabukhova | 6-3, 6-2 | Telavi | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Diana Maria Mihail | Anna Kalabukhova | |
1. servis % | 33/51 (65%) | 51/62 (82%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 22/33 (67%) | 28/51 (55%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 13/18 (72%) | 1/11 (9%) |
Osvojene break-lopte | 5/7 (71%) | 1/6 (17%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 33/62 (53%) | 16/51 (31%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 68/113 (60%) | 45/113 (40%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 5 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
Romania
15.08.00, 23 Godina
15.08.00, 23 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
USA
02.01.02, 22 Godina
02.01.02, 22 Godina
Diana Maria Mihail vs. Anna Kalabukhova - Međusobni mečevi
12.07.17 | 1. kolo | Diana Maria Mihail | Anna Kalabukhova | 6-3, 6-2 | detalj meča | Telavi | zemlja |
Diana Maria Mihail form & Anna Kalabukhova form
Diana Maria Mihail - Posljednji mečevi
W15 Karaganda - dvorana | ||||
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Sabrina Olimjanova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Karaganda - dvorana | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Ingkar Dyussebay | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Martina Peretti | 6-2, 4-6, 6-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Ana Candiotto | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
06.11.23 kval. | vs. Georgina Hays | 6-0, Georgina Hays - odustajanje | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Paula Ortega Redondo | 6-2, 4-6, 12-10 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Lucrezia Piana | 6-4, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Arina Varaksina | 1-6, - Diana Maria Mihail - odustajanje | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Eugenia Jazmin Ceinos | 6-4, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Gala Arangio | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Africa Burillo Berezak | 5-7, 6-2, 10-8 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Carina Syrtveit | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Slobozia - zemlja | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Maria Daciana Ciubotaru | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Varna - zemlja | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Marija Semenistaja | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Ust - tvrda | ||||
15.08.23 kval. | vs. Alisa Kummel | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Taira Abildayeva | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Ust - tvrda | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Daria Shubina | 6-75, 6-4, 2-10 | detalj meča | |
W25 Astana - tvrda | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Elizaveta Shebekina | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Bacau - zemlja | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Denisa Elena Plesa | 2-6, 6-4, 6-10 | detalj meča | |
W40 La - tvrda | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Maria Kozyreva | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 La - tvrda | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Diana Mascenikova | 2-6, 6-1, 8-10 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Alicja Formella | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
09.05.23 2. kolo kval. | vs. Sarah Hawkshaw | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Helena Sarkis | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
02.05.23 kval. | vs. Hanna Bougouffa | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Ximena Senties | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Giulia Peres | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Giulia Tedesco | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Cleanne Pickel | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Kapari Bagerbaseh | 2-6, 6-73 | detalj meča |
Anna Kalabukhova - Posljednji mečevi
Bogota - zemlja | ||||
02.12.18 1. kolo kval. | vs. Ana Maria Gomez | 4-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
20.05.18 1. kolo kval. | vs. Ena Kajevic | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
06.05.18 2. kolo kval. | vs. Lexie Stevens | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
28.04.18 1. kolo kval. | vs. Hen Vadimovna Plaksiy | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
Telavi - zemlja | ||||
12.07.17 1. kolo | vs. Diana Maria Mihail | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
10.07.17 kval. | vs. Lizi Morgoshia | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Istanbul - zemlja | ||||
03.07.17 1. kolo kval. | vs. Sofie Uzdina | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
03.07.17 kval. | vs. Laura Tinello | 4-6, 0-6 | detalj meča |