MEČ
11.12.18 | 1. kolo | Diana Marcinkevica | Nigina Abduraimova | 6-2, 6-1 | Pune | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Diana Marcinkevica | Nigina Abduraimova | |
1. servis % | 22/49 (45%) | 24/47 (51%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 19/22 (86%) | 11/24 (46%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 12/27 (44%) | 6/23 (26%) |
Osvojene break-lopte | 6/8 (75%) | 1/3 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 30/47 (64%) | 18/49 (37%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 61/96 (64%) | 35/96 (36%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 8 |
Asovi | 7 | 4 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Diana Marcinkevica | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Nigina Abduraimova | |
Diana Marcinkevica | 1-1 | |
0-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
Diana Marcinkevica | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Nigina Abduraimova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
4-1 | Nigina Abduraimova | |
0-0, 40-15[BP] | ||
Diana Marcinkevica | 5-1 | |
0-0, 30-40[BP] | ||
Diana Marcinkevica | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Nigina Abduraimova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Diana Marcinkevica | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Nigina Abduraimova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Diana Marcinkevica | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Nigina Abduraimova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
4-1 | Nigina Abduraimova | |
0-0, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Diana Marcinkevica | 5-1 | |
6-1 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Diana Marcinkevica vs. Nigina Abduraimova - Međusobni mečevi
24.01.23 | 1. kolo | Nigina Abduraimova | Diana Marcinkevica | 6-2, 6-0 | detalj meča | W40 Pune | tvrda |
11.12.18 | 1. kolo | Diana Marcinkevica | Nigina Abduraimova | 6-2, 6-1 | detalj meča | Pune | tvrda |
Diana Marcinkevica form & Nigina Abduraimova form
Diana Marcinkevica - Posljednji mečevi
W75 Chiasso - zemlja | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Leonie Kung | 6-2, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W35 Bujumbura - zemlja | ||||
11.04.24 2. kolo | vs. Jasmijn Gimbrere | 6-3, 2-6, 6-79 | detalj meča | |
09.04.24 1. kolo | vs. Beverley Nyangon | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W35 Bujumbura - zemlja | ||||
02.04.24 1. kolo | vs. Ania Hertel | 3-6, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
W75 Croissy - dvorana | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 7-5, 6-76, 3-6 | detalj meča | |
25.03.24 kval. | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Bojana Marinkovic | 6-3, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
W35 Indore - tvrda | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-72, 2-6 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Rinon Okuwaki | 6-2, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
W35 Nagpur - zemlja | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 4-6, 6-76 | detalj meča | |
W35 Gurugram - tvrda | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Rinon Okuwaki | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Mumbai - tvrda | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Peangtarn Plipuech | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W50 Indore - tvrda | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Eri Shimizu | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-77, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W50 Pune - tvrda | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Moyuka Uchijima | 6-3, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W50 Bengaluru - tvrda | ||||
15.01.24 kval. | vs. Mei Yamaguchi | 6-1, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Lakshmi Gowda | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Mananchaya Sawangkaew | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Antonia Ruzic | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W40 Navi - tvrda | ||||
30.12.23 Polufinale | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
29.12.23 Četvrtfinale | vs. Daria Kudashova | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
28.12.23 2. kolo | vs. Funa Kozaki | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
27.12.23 1. kolo | vs. Lakshmi Prabha Arunkumar | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Solapur - tvrda | ||||
23.12.23 Polufinale | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
22.12.23 Četvrtfinale | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
21.12.23 2. kolo | vs. Ekaterina Kazionova | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
20.12.23 1. kolo | vs. Honoka Kobayashi | 6-2, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
W25 Ortisei - dvorana | ||||
25.11.23 Finale | vs. Mona Barthel | 2-6, 7-66, 4-6 | detalj meča | |
24.11.23 Polufinale | vs. Anastasia Kulikova | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
23.11.23 Četvrtfinale | vs. Carolina Kuhl | 6-3, 6-3 | detalj meča |
Nigina Abduraimova - Posljednji mečevi
W50+H Calvi - tvrda | ||||
18.04.24 2. kolo | vs. Lara Schmidt | 3-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
17.04.24 1. kolo | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
W75 Bellinzona - zemlja | ||||
11.04.24 2. kolo | vs. Lucrezia Stefanini | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
10.04.24 1. kolo | vs. Mona Barthel | 1-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W75 Split - zemlja | ||||
02.04.24 1. kolo | vs. Jana Fett | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W50 Murska - dvorana | ||||
30.03.24 Polufinale | vs. Valeria Savinykh | 4-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
29.03.24 Četvrtfinale | vs. Lara Schmidt | 4-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
28.03.24 2. kolo | vs. Ayla Aksu | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Carolina Kuhl | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W75 Trnava - dvorana | ||||
05.03.24 kval. | vs. Francisca Jorge | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Simona Waltert | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W50 Trnava - dvorana | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Zeynep Sonmez | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Leonie Kung | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W75 Altenkirchen - tepih | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Ella Seidel | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Mumbai - tvrda | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Chia Yi Tsao | 7-5, 6-75, 2-6 | detalj meča | |
Hua Hin - tvrda | ||||
27.01.24 1. kolo kval. | vs. Dalma Galfi | 5-7, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Dominika Salkova | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Laura Pigossi | 5-7, 7-5, 6-0 | detalj meča | |
Canberra - tvrda | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Rebecca Peterson | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Limoges - dvorana | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Anna Blinkova | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
13.12.23 1. kolo | vs. Susan Bandecchi | 6-4, 3-1, Susan Bandecchi - odustajanje | detalj meča | |
W100 Dubai - tvrda | ||||
09.12.23 Polufinale | vs. Anastasia Tikhonova | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
08.12.23 Četvrtfinale | vs. Isabella Shinikova | 7-67, 6-2 | detalj meča | |
06.12.23 2. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-0, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
04.12.23 1. kolo | vs. Sabine Lisicki | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Arina Rodionova | 7-5, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Aneta Kladivova | 6-0, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Jesika Maleckova | 6-76, 6-2, 2-1, Jesika Maleckova - odustajanje | detalj meča | |
W25 Bengaluru - zemlja | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Zeel Desai | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 6-2, 6-3 | detalj meča |