MEČ
02.08.16 | 1. kolo | Diana Marcinkevica | Doroteja Eric | 6-3, 2-6, 6-4 | Bad Saulgau | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Diana Marcinkevica | Doroteja Eric | |
1. servis % | 70/94 (74%) | 71/88 (81%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 43/70 (61%) | 38/71 (54%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 7/24 (29%) | 8/17 (47%) |
Osvojene break-lopte | 6/14 (43%) | 5/11 (45%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 42/88 (48%) | 44/94 (47%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 92/182 (51%) | 90/182 (49%) |
Dvostruke pogreške | 9 | 1 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Diana Marcinkevica vs. Doroteja Eric - Međusobni mečevi
02.08.16 | 1. kolo | Diana Marcinkevica | Doroteja Eric | 6-3, 2-6, 6-4 | detalj meča | Bad Saulgau | zemlja |
31.03.14 | 2. kolo | Diana Marcinkevica | Doroteja Eric | 6-2, 6-4 | detalj meča | Edgbaston | dvorana |
20.08.12 | 2. kolo | Diana Marcinkevica | Doroteja Eric | 6-3, 7-64 | detalj meča | Charleroi | zemlja |
Diana Marcinkevica form & Doroteja Eric form
Diana Marcinkevica - Posljednji mečevi
W75 Croissy - dvorana | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 7-5, 6-76, 3-6 | detalj meča | |
25.03.24 kval. | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Bojana Marinkovic | 6-3, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
W35 Indore - tvrda | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-72, 2-6 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Rinon Okuwaki | 6-2, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
W35 Nagpur - zemlja | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 4-6, 6-76 | detalj meča | |
W35 Gurugram - tvrda | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Rinon Okuwaki | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Mumbai - tvrda | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Peangtarn Plipuech | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W50 Indore - tvrda | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Eri Shimizu | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-77, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W50 Pune - tvrda | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Moyuka Uchijima | 6-3, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W50 Bengaluru - tvrda | ||||
15.01.24 kval. | vs. Mei Yamaguchi | 6-1, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Lakshmi Gowda | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Mananchaya Sawangkaew | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Antonia Ruzic | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W40 Navi - tvrda | ||||
30.12.23 Polufinale | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
29.12.23 Četvrtfinale | vs. Daria Kudashova | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
28.12.23 2. kolo | vs. Funa Kozaki | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
27.12.23 1. kolo | vs. Lakshmi Prabha Arunkumar | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Solapur - tvrda | ||||
23.12.23 Polufinale | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
22.12.23 Četvrtfinale | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
21.12.23 2. kolo | vs. Ekaterina Kazionova | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
20.12.23 1. kolo | vs. Honoka Kobayashi | 6-2, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
W25 Ortisei - dvorana | ||||
25.11.23 Finale | vs. Mona Barthel | 2-6, 7-66, 4-6 | detalj meča | |
24.11.23 Polufinale | vs. Anastasia Kulikova | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
23.11.23 Četvrtfinale | vs. Carolina Kuhl | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
22.11.23 2. kolo | vs. Chloe Paquet | 6-3, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Laura Mair | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Samira De Stefano | 1-6, 6-1, 3-6 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Denise Valente | 6-3, 6-3 | detalj meča |
Doroteja Eric - Posljednji mečevi
Targu Jiu - zemlja | ||||
01.08.17 1. kolo | vs. Denise-Antonela Stoica | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Aschaffenburg - zemlja | ||||
17.07.17 2. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Budapest - zemlja | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Anastasia Pribylova | 3-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
Baja - zemlja | ||||
20.06.17 1. kolo | vs. Dia Evtimova | 3-6, - Doroteja Eric - odustajanje | detalj meča | |
19.06.17 kval. | vs. Jelena Stojanovic | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Adrienn Horvath | 7-65, 6-0 | detalj meča | |
Maribor - zemlja | ||||
15.06.17 2. kolo | vs. Nina Potocnik | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
14.06.17 1. kolo | vs. Sara Palcic | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Banja Luka - zemlja | ||||
06.06.17 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
Hechingen - zemlja | ||||
10.08.16 1. kolo | vs. Jasmine Paolini | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Bad Saulgau - zemlja | ||||
02.08.16 1. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
Aschaffenburg - zemlja | ||||
14.07.16 2. kolo | vs. Arantxa Rus | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
12.07.16 1. kolo | vs. Olga Saez Larra | 6-3, 4-6, 4-1, Olga Saez Larra - odustajanje | detalj meča | |
Contrexeville - zemlja | ||||
07.07.16 2. kolo | vs. Myrtille Georges | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
06.07.16 1. kolo | vs. Victoria Muntean | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
04.07.16 2. kolo kval. | vs. Rosalie Van Der Hoek | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
04.07.16 kval. | vs. Katharina Lehnert | 6-3, 7-63 | detalj meča | |
Denain - zemlja | ||||
29.06.16 1. kolo | vs. Irina Ramialison | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Minsk - zemlja | ||||
15.06.16 2. kolo | vs. Polina Vinogradova | 4-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
14.06.16 1. kolo | vs. Elizaveta Ianchuk | 6-4, 7-63 | detalj meča | |
Minsk - zemlja | ||||
08.06.16 2. kolo | vs. Nadiya Kichenok | 6-0, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
06.06.16 1. kolo | vs. Lyudmyla Kichenok | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Charlottesville - zemlja | ||||
25.04.16 1. kolo kval. | vs. Alexandra Stevenson | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
Dothan - zemlja | ||||
18.04.16 1. kolo kval. | vs. Ingrid Neel | 6-1, 7-64 | detalj meča | |
18.04.16 2. kolo kval. | vs. Mara Schmidt | 7-63, 6-1 | detalj meča | |
18.04.16 kval. | vs. Raveena Kingsley | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Pelham - zemlja | ||||
13.04.16 1. kolo | vs. Yuki Kristina Chiang | 3-6, 6-0, 4-6 | detalj meča | |
Jackson - zemlja | ||||
05.04.16 1. kolo | vs. Maryna Zanevska | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Moscow - dvorana | ||||
23.02.16 1. kolo | vs. Alena Tarasova | 6-74, 1-6 | detalj meča | |
Altenkirchen - tepih | ||||
15.02.16 2. kolo kval. | vs. Lena Papadakis | 6-3, 4-6, 6-75 | detalj meča |