MEČ
30.08.16 | 1. kolo | Diana Krasnova | Kristina Kislyak | 2-6, 7-66, 6-1 | Vrnjacka Banja | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Diana Krasnova | Kristina Kislyak | |
1. servis % | 56/84 (67%) | 64/98 (65%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 34/56 (61%) | 35/64 (55%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/28 (36%) | 15/34 (44%) |
Osvojene break-lopte | 7/15 (47%) | 6/8 (75%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 48/98 (49%) | 40/84 (48%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 92/182 (51%) | 90/182 (49%) |
Dvostruke pogreške | 4 | 6 |
Asovi | 1 | 1 |
STATISTIKE MEČA
Russia
22.06.97, 26 Godina
22.06.97, 26 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
17.04.99, 24 Godina
17.04.99, 24 Godina
Diana Krasnova vs. Kristina Kislyak - Međusobni mečevi
30.08.16 | 1. kolo | Diana Krasnova | Kristina Kislyak | 2-6, 7-66, 6-1 | detalj meča | Vrnjacka Banja | zemlja |
Diana Krasnova form & Kristina Kislyak form
Diana Krasnova - Posljednji mečevi
W15 Heraklion - zemlja | ||||
10.03.20 2. kolo kval. | vs. Darya Astakhova | 0-6, 6-4, 5-10 | detalj meča | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Michaela Niedermeier | 6-0, 2-6, 10-4 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
03.03.20 kval. | vs. Agustina Chlpac | 4-6, 6-2, 3-10 | detalj meča | |
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Julia Lovqvist | 5-7, 6-1, 10-1 | detalj meča | |
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Sofiia Likhacheva | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-4, 1-6, 10-5 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Anna Ukolova | 6-77, 2-6 | detalj meča | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Oana Smaranda Corneanu | 7-612, 7-5 | detalj meča | |
W15 Liepaja - dvorana | ||||
20.01.20 1. kolo kval. | vs. Olga Terletska | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
12.12.19 2. kolo | vs. Julia Stamatova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
10.12.19 1. kolo | vs. Adelina Krueger | 4-6, 6-1, 7-5 | detalj meča | |
09.12.19 kval. | vs. Chiara Scholl | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Lorenza Cuomo | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
05.12.19 2. kolo | vs. Noelia Zeballos | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
04.12.19 1. kolo | vs. Gabriela Duca | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
03.12.19 kval. | vs. Alina Mukhortova | 6-2, 3-6, 10-4 | detalj meča | |
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Koral Koldobski | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Maria Marnellou | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Olha Romanyshyn | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Elena Gemovic | 6-72, 6-0, 8-10 | detalj meča | |
W15 Telavi - zemlja | ||||
15.10.19 1. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 1-6, 0-3, - Diana Krasnova - odustajanje | detalj meča | |
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Irina Shchetinina | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
13.10.19 kval. | vs. Andreia Beberechi | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Telavi - zemlja | ||||
07.10.19 kval. | vs. Maria Toma | 7-5, 4-6, 4-10 | detalj meča | |
W25+H Las - zemlja | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Chisinau - zemlja | ||||
03.10.16 kval. | vs. Viktoriia Dema | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
03.10.16 1. kolo kval. | vs. Ecaterina Ivasco | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Shymkent - zemlja | ||||
19.09.16 1. kolo | vs. Daria Lodikova | 2-6, 2-6 | detalj meča |
Kristina Kislyak - Posljednji mečevi
Don Benito - tepih | ||||
17.07.17 1. kolo kval. | vs. Lian Tran | 4-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
Khimki - dvorana | ||||
01.05.17 kval. | vs. Lusine Avanesyan | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
01.05.17 1. kolo kval. | vs. Antonina Lysakova | 6-3, Antonina Lysakova - odustajanje | detalj meča | |
Shymkent - zemlja | ||||
17.04.17 1. kolo kval. | vs. Polina Goloputova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
17.04.17 kval. | vs. Angelina Gabueva | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Shymkent - zemlja | ||||
10.04.17 1. kolo kval. | vs. Nadezhda Sedysheva | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
10.04.17 kval. | vs. Polina Goloputova | 6-72, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
Moscow - dvorana | ||||
20.02.17 1. kolo kval. | vs. Alina Silich | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Altenkirchen - tepih | ||||
14.02.17 1. kolo | vs. Romy Koelzer | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Almaty - dvorana | ||||
30.01.17 kval. | vs. Lea Tholey | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
30.01.17 1. kolo kval. | vs. Sofia Sokhetskaya | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Almaty - dvorana | ||||
24.01.17 1. kolo | vs. Mai Minokoshi | 4-6, 7-65, 1-6 | detalj meča | |
23.01.17 1. kolo kval. | vs. Karina Kalkenova | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
23.01.17 kval. | vs. Elina Nepliy | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Helsinki - dvorana | ||||
14.11.16 kval. | vs. Daria Mishina | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Shymkent - zemlja | ||||
28.09.16 2. kolo | vs. Aleksandra Vostrikova | 6-4, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
27.09.16 1. kolo | vs. Anna Iakovleva | 6-3, 2-3, Anna Iakovleva - odustajanje | detalj meča | |
Shymkent - zemlja | ||||
18.09.16 1. kolo | vs. Kamila Kerimbayeva | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Vrnjacka Banja - zemlja | ||||
30.08.16 1. kolo | vs. Diana Krasnova | 6-2, 6-76, 1-6 | detalj meča | |
Parnu - zemlja | ||||
25.07.16 1. kolo | vs. Ekaterina Kazionova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Essen - zemlja | ||||
08.06.16 1. kolo | vs. Cindy Burger | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Baku - tvrda | ||||
02.06.16 2. kolo | vs. Kateryna Popova | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
31.05.16 1. kolo | vs. Alexandra Riley | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
30.05.16 kval. | vs. Alexandra Pisareva | 7-63, 6-0 | detalj meča | |
Baku - tvrda | ||||
25.05.16 1. kolo | vs. Sadafmoh Tolibova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Altenkirchen - tepih | ||||
17.02.16 1. kolo | vs. Ysaline Bonaventure | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
12.10.15 kval. | vs. Agata Borgman | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
12.10.15 1. kolo | vs. Varvara Flink | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
05.10.15 1. kolo | vs. Ana Veselinovic | 6-2, 2-6, 6-710 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
28.09.15 1. kolo | vs. Veronica Miroshnichenko | 3-6, 2-6 | detalj meča |