Diana Krasnova vs. Andreia Beberechi 13.10.2019

Diana Krasnova vs. Andreia Beberechi 13.10.2019 - W15 Telavi - usporedba

MEČ

13.10.19kval.Diana Krasnova Andreia Beberechi 6-2, 6-3 Georgia W15 Telavi zemlja

STATISTIKE MEČA

6-3

Diana Krasnova
Russia
22.06.97, 22 Godina







Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Romania
17.02.97, 23 Godina







Andreia Beberechi
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika

Diana Krasnova vs. Andreia Beberechi - Međusobni mečevi

13.10.19kval.Diana KrasnovaAndreia Beberechi6-2, 6-3 detalj mečaGeorgia W15 Telavi zemlja

Diana Krasnova - Posljednji mečevi

Greece W15 Heraklion - zemlja
10.03.20
2. kolo kval.
vs. Darya Astakhova0-6, 6-4, 5-10 porazdetalj meča
08.03.20
1. kolo kval.
vs. Michaela Niedermeier6-0, 2-6, 10-4 pobjedadetalj meča
Greece W15 Heraklion - zemlja
03.03.20
kval.
vs. Agustina Chlpac4-6, 6-2, 3-10 porazdetalj meča
02.03.20
2. kolo kval.
vs. Julia Lovqvist5-7, 6-1, 10-1 pobjedadetalj meča
01.03.20
1. kolo kval.
vs. Sofiia Likhacheva6-1, 6-1 pobjedadetalj meča
Greece W15 Heraklion - zemlja
24.02.20
2. kolo kval.
vs. Timea Jaruskova5-7, 3-6 porazdetalj meča
23.02.20
1. kolo kval.
vs. Magdalena Stoilkovska6-4, 1-6, 10-5 pobjedadetalj meča
Greece W15 Heraklion - zemlja
17.02.20
2. kolo kval.
vs. Anna Ukolova6-77, 2-6 porazdetalj meča
16.02.20
1. kolo kval.
vs. Oana Smaranda Corneanu7-612, 7-5 pobjedadetalj meča
Latvia W15 Liepaja - dvorana
20.01.20
1. kolo kval.
vs. Olga Terletska3-6, 1-6 porazdetalj meča
Greece W15 Heraklion - zemlja
12.12.19
2. kolo
vs. Julia Stamatova4-6, 3-6 porazdetalj meča
10.12.19
1. kolo
vs. Adelina Krueger4-6, 6-1, 7-5 pobjedadetalj meča
09.12.19
kval.
vs. Chiara Scholl0-6, 3-6 porazdetalj meča
08.12.19
1. kolo kval.
vs. Lorenza Cuomo6-1, 6-0 pobjedadetalj meča
Greece W15 Heraklion - zemlja
05.12.19
2. kolo
vs. Noelia Zeballos2-6, 3-6 porazdetalj meča
04.12.19
1. kolo
vs. Gabriela Duca6-2, 6-1 pobjedadetalj meča
03.12.19
kval.
vs. Alina Mukhortova6-2, 3-6, 10-4 pobjedadetalj meča
02.12.19
2. kolo kval.
vs. Koral Koldobski6-2, 6-1 pobjedadetalj meča
01.12.19
1. kolo kval.
vs. Maria Marnellou6-1, 6-1 pobjedadetalj meča
Greece W15 Heraklion - zemlja
25.11.19
2. kolo kval.
vs. Claudia Hoste Ferrer2-6, 1-6 porazdetalj meča
24.11.19
1. kolo kval.
vs. Olha Romanyshyn6-2, 6-4 pobjedadetalj meča
Greece W15 Heraklion - zemlja
17.11.19
1. kolo kval.
vs. Elena Gemovic6-72, 6-0, 8-10 porazdetalj meča
Georgia W15 Telavi - zemlja
15.10.19
1. kolo
vs. Anastasia Zolotareva1-6, 0-3, - Diana Krasnova - odustajanjeporazdetalj meča
13.10.19
1. kolo kval.
vs. Irina Shchetinina6-2, 7-5 pobjedadetalj meča
13.10.19
kval.
vs. Andreia Beberechi6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
Georgia W15 Telavi - zemlja
07.10.19
kval.
vs. Maria Toma7-5, 4-6, 4-10 porazdetalj meča
Spain W25+H Las - zemlja
05.08.19
1. kolo kval.
vs. Jacquline Nylander Altelius3-6, 1-6 porazdetalj meča
Moldova Chisinau - zemlja
03.10.16
1. kolo kval.
vs. Ecaterina Ivasco6-2, 6-3 pobjedadetalj meča
03.10.16
kval.
vs. Viktoriia Dema3-6, 1-6 porazdetalj meča
Kazakhstan Shymkent - zemlja
19.09.16
1. kolo
vs. Daria Lodikova2-6, 2-6 porazdetalj meča

Andreia Beberechi - Posljednji mečevi

Egypt W15 Cairo - zemlja
01.12.19
1. kolo kval.
vs. Mariya Poduraeva2-6, 2-6 porazdetalj meča
Egypt W15 Cairo - zemlja
26.11.19
kval.
vs. Anastasia Zolotareva3-6, 6-73 porazdetalj meča
25.11.19
2. kolo kval.
vs. Mariya Poduraeva6-4, 6-2 pobjedadetalj meča
Georgia W15 Telavi - zemlja
13.10.19
kval.
vs. Diana Krasnova2-6, 3-6 porazdetalj meča
Romania W15 Bucharest - zemlja
08.07.19
1. kolo kval.
vs. Sofia Milatova3-6, 2-6 porazdetalj meča
Izrael Ofakim - tvrda
14.10.18
1. kolo kval.
vs. Shiran Arol Wiegand6-4, 1-6, - Andreia Beberechi - odustajanjeporazdetalj meča
Izrael Ashkelon - tvrda
08.10.18
kval.
vs. Noelly Longi Nsimba6-4, 3-6, 0-6 porazdetalj meča
06.10.18
2. kolo kval.
vs. Lorin Tilipman6-1, 6-0 pobjedadetalj meča
Izrael Herzlia - tvrda
01.10.18
1. kolo
vs. Haley Giavara3-6, 2-6 porazdetalj meča
30.09.18
kval.
vs. Mika Dagan Fruchtman6-0, 6-1 pobjedadetalj meča
Hungary Szekesfehervar - zemlja
01.09.18
1. kolo kval.
vs. Justyna Malatinska3-6, 6-4, 3-6 porazdetalj meča
Romania Bucharest - zemlja
20.08.18
kval.
vs. Iana Tishchenko2-6, 6-3, 2-6 porazdetalj meča
19.08.18
2. kolo kval.
vs. Maria Alexandra Medeea Popescu6-3, 6-0 pobjedadetalj meča
18.08.18
1. kolo kval.
vs. Ecaterina Malai6-2, 6-0 pobjedadetalj meča
Romania Arad - zemlja
04.08.18
1. kolo kval.
vs. Jana Bojovic5-7, 2-6 porazdetalj meča
Finland Savitaipale - zemlja
30.07.18
1. kolo kval.
vs. Ksenia Kolesnikova6-3, 1-6, 0-1, - Andreia Beberechi - odustajanjeporazdetalj meča
Finland Tampere - zemlja
24.07.18
kval.
vs. Irina Kuzmina4-6, 6-72 porazdetalj meča
22.07.18
1. kolo kval.
vs. Lotta Heiskanen6-2, 6-0 pobjedadetalj meča
Estonia Parnu - zemlja
17.07.18
1. kolo
vs. Saara Orav7-5, 6-74, 2-6 porazdetalj meča
16.07.18
kval.
vs. Jekaterina Sagejeva6-4, 6-1 pobjedadetalj meča
15.07.18
1. kolo kval.
vs. Anna Marija Bukina6-3, 6-1 pobjedadetalj meča
Romania Bucharest - zemlja
10.07.18
kval.
vs. Veronica Napolitano4-6, 4-6 porazdetalj meča
08.07.18
1. kolo kval.
vs. Gabriela Aura Zarnoveanu6-4, 1-6, 6-4 pobjedadetalj meča
08.07.18
2. kolo kval.
vs. Nadezhda Kostova6-0, 6-1 pobjedadetalj meča
Romania Curtea De - zemlja
24.06.18
2. kolo kval.
vs. Gabriela Ana Maria Davidescu7-65, 3-6, 3-6 porazdetalj meča
23.06.18
1. kolo kval.
vs. Denisa Elena Gheorghe6-2, 2-0, Denisa Elena Gheorghe - odustajanjepobjedadetalj meča
Egypt Cairo - zemlja
02.05.18
1. kolo
vs. Nermeen Shawky3-6, 2-6 porazdetalj meča
Egypt Cairo - zemlja
25.04.18
1. kolo
vs. Minami Akiyama6-4, 4-6, 1-6 porazdetalj meča
23.04.18
kval.
vs. Sem Wensveen6-3, 6-3 pobjedadetalj meča
22.04.18
1. kolo kval.
vs. Lina Boylan6-1, 6-1 pobjedadetalj meča
<