Ukraine
17.08.01, 22 Godina
17.08.01, 22 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Ukraine
20.08.98, 25 Godina
20.08.98, 25 Godina
Diana Khodan vs. Daryna Gukasyan - Međusobni mečevi
05.09.16 | 2. kolo kval. | Diana Khodan | Daryna Gukasyan | 6-0, 6-1 | detalj meča | Bucha | zemlja |
Diana Khodan form & Daryna Gukasyan form
Diana Khodan - Posljednji mečevi
W15 Tabarka - zemlja | ||||
11.07.19 2. kolo | vs. Andrea Agostina Farulla Di Palma | 1-6, 7-65, 5-7 | detalj meča | |
10.07.19 1. kolo | vs. Anna Arkadianou | 6-3, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
01.07.19 kval. | vs. Victoria Kalaitzis | 1-6, 7-66, 8-10 | detalj meča | |
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Radhika Yadav | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Yvonne Neuwirth | 7-5, 3-6, 5-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
21.05.19 kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 5-7, 6-3, 8-10 | detalj meča | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Liz Keller | 6-1, 7-61 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Ines Ibbou | 5-7, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
14.05.19 kval. | vs. Doga Turkmen | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
09.05.19 2. kolo | vs. Eleonora Molinaro | 6-4, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
08.05.19 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-2, 5-7, 6-0 | detalj meča | |
07.05.19 kval. | vs. Honoka Kobayashi | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Cairo - zemlja | ||||
11.12.17 1. kolo kval. | vs. Minami Akiyama | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
11.12.17 kval. | vs. Viktoria Morvayova | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Ivano Frankivsk - zemlja | ||||
31.07.17 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-76, 2-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
25.11.16 Četvrtfinale | vs. Dia Evtimova | 6-2, 3-6, 0-6 | detalj meča | |
24.11.16 2. kolo | vs. Chiara Grimm | 6-2, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
23.11.16 1. kolo | vs. Zeynep Naz Ozturk | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
15.11.16 1. kolo | vs. Rio Kitagawa | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
14.11.16 kval. | vs. Chihiro Takayama | 3-2, Chihiro Takayama - odustajanje | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
07.11.16 1. kolo kval. | vs. Polina Novoselova | 7-5, 2-2, Polina Novoselova - odustajanje | detalj meča | |
07.11.16 kval. | vs. Yanina Darishina | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Bucha - zemlja | ||||
06.09.16 1. kolo | vs. Alexa Pirok | 6-0, 6-79, 3-6 | detalj meča | |
05.09.16 2. kolo kval. | vs. Daryna Gukasyan | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
05.09.16 kval. | vs. Yuliya Lyndina | 6-1, 2-0, Yuliya Lyndina - odustajanje | detalj meča | |
05.09.16 1. kolo kval. | vs. Olga Terletska | 6-0, 6-2 | detalj meča |
Daryna Gukasyan - Posljednji mečevi
Sharm El - tvrda | ||||
05.04.17 1. kolo | vs. Mariam Bolkvadze | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
27.03.17 1. kolo kval. | vs. Junsai Wang | 7-5, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
27.03.17 2. kolo kval. | vs. Dan Ni Wang | 6-2, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
20.03.17 1. kolo kval. | vs. Elena Griessner | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
13.03.17 2. kolo kval. | vs. Dan Ni Wang | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
13.03.17 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Popova | 5-7, 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
16.11.16 1. kolo | vs. Vivien Juhaszova | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
07.11.16 kval. | vs. Alexa Pirok | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
07.11.16 1. kolo kval. | vs. Esen Kokce | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
01.11.16 1. kolo | vs. Melis Sezer | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
31.10.16 kval. | vs. Doga Selen Takunyaci | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
31.10.16 1. kolo kval. | vs. Valentina Mokrova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
25.10.16 1. kolo | vs. Tayisiya Morderger | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
24.10.16 kval. | vs. Jue Wang | 3-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Chisinau - zemlja | ||||
03.10.16 1. kolo kval. | vs. Katsiaryna Skachkova | 5-7, 6-75 | detalj meča | |
Chisinau - zemlja | ||||
26.09.16 1. kolo kval. | vs. Kateryna Karpiuk | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Bucha - zemlja | ||||
05.09.16 2. kolo kval. | vs. Diana Khodan | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
25.04.16 kval. | vs. Aleksandra Draganova | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
18.04.16 kval. | vs. Christina Shakovets | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
11.04.16 kval. | vs. Marie Mattel | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
22.02.16 1. kolo kval. | vs. Feriel Mahbouli | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
22.02.16 kval. | vs. Susan Bandecchi | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
15.02.16 1. kolo kval. | vs. Sophie Walzl | 7-611, 6-1 | detalj meča | |
15.02.16 kval. | vs. Emmanuelle Girard | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
08.02.16 1. kolo kval. | vs. Emmanuelle Girard | 6-2, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
01.02.16 kval. | vs. Milica Cubranovic | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Bucha - zemlja | ||||
21.09.15 1. kolo kval. | vs. Anastasiia Gevel | 1-6, 6-71 | detalj meča | |
Bucha - zemlja | ||||
14.09.15 2. kolo kval. | vs. Iryna Kyrychenko | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Albena - zemlja | ||||
29.09.14 1. kolo kval. | vs. Maryna Kolb | 2-6, 7-5, 0-6 | detalj meča | |
Varna - zemlja | ||||
22.09.14 kval. | vs. Teodora Stinga | 1-6, 2-6 | detalj meča |