MEČ
19.08.19 | 1. kolo kval. | Diana Demidova | Maria Daniels Sierra | 6-4, 6-3 | W15 Moscow | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
28.10.96, 27 Godina
28.10.96, 27 Godina
Diana Demidova vs. Maria Daniels Sierra - Međusobni mečevi
19.08.19 | 1. kolo kval. | Diana Demidova | Maria Daniels Sierra | 6-4, 6-3 | detalj meča | W15 Moscow | zemlja |
Diana Demidova form & Maria Daniels Sierra form
Diana Demidova - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Daria Egorova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Luna Vujovic | 1-6, 6-2, 0-6 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Denise Valente | 5-7, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Denisa Hindova | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Martina Marusinova | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Basak Eraydin | 1-6, 7-63, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 6-3, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Sebastianna Scilipoti | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
20.02.24 kval. | vs. Amarissa Kiara Toth | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Doga Turkmen | 7-67, 7-5 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Burenina | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
15.02.24 kval. | vs. Sebastianna Scilipoti | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Karine Sarkisova | 7-5, 4-6, 10-3 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Daria Remetean | 5-1, Daria Remetean - odustajanje | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Ylena In-Albon | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
06.02.24 kval. | vs. Eva Garkusha | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Emily Webley-Smith | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Zeynep Ilker | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Amarissa Kiara Toth | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Lucie Pawlak | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
16.01.24 1. kolo | vs. Fiona Ganz | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
15.01.24 kval. | vs. Alexia Iulia Marginean | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Vanja Gudelj | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
08.01.24 1. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
23.12.23 Polufinale | vs. Anastasia Safta | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
22.12.23 Četvrtfinale | vs. Ekaterina Ivanova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
21.12.23 2. kolo | vs. Bianca Elena Barbulescu | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
19.12.23 1. kolo | vs. Karine Sarkisova | 6-2, 6-2 | detalj meča |
Maria Daniels Sierra - Posljednji mečevi
W25 Moscow - dvorana | ||||
24.02.20 1. kolo kval. | vs. Anna Kubareva | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Jablonec - tepih | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 4-6, 6-1, 6-76 | detalj meča | |
03.12.19 kval. | vs. Tereza Vajsejtlova | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
02.12.19 1. kolo kval. | vs. Marketa Petruzelova | 6-2, 7-64 | detalj meča | |
W15 Milovice - dvorana | ||||
26.11.19 kval. | vs. Julia Oczachowska | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
25.11.19 1. kolo kval. | vs. Adela Jarosova | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W25 Minsk - dvorana | ||||
11.11.19 1. kolo kval. | vs. Evgeniya Levashova | 6-74, 0-6 | detalj meča | |
W15 Parnu - dvorana | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Ekaterina Kazionova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
06.11.19 1. kolo | vs. Vilena Petrova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sozopol - tvrda | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Petia Arshinkova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25+H Penza - tvrda | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Anastasia Gasanova | 1-6, 6-70 | detalj meča | |
28.08.19 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
27.08.19 kval. | vs. Evgeniya Burdina | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Nika Shytkouskaya | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Moscow - zemlja | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Diana Demidova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Moscow - zemlja | ||||
14.08.19 1. kolo | vs. Ekaterina Kazionova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
13.08.19 kval. | vs. Victoria Borodulina | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Alana Tuayeva | 4-6, 7-5, 10-5 | detalj meča | |
W25 Minsk - zemlja | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Montserrat Gonzalez | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Minsk - zemlja | ||||
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Teliana Pereira | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
05.04.19 Četvrtfinale | vs. Mananchaya Sawangkaew | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
04.04.19 2. kolo | vs. Susanne Celik | 6-2, 1-6, 6-3 | detalj meča | |
03.04.19 1. kolo | vs. Weronika Falkowska | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
02.04.19 kval. | vs. Iveta Dapkute | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Yu Shan | 6-4, 5-7, 10-4 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
25.03.19 kval. | vs. Eva Vedder | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Martina Fricova | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Moscow - zemlja | ||||
13.08.18 kval. | vs. Kseniya Yersh | 6-76, 3-6 | detalj meča | |
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Marta Uzulina | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Telavi - zemlja | ||||
25.07.18 1. kolo | vs. Cemre Anil | 6-4, 4-6, 2-6 | detalj meča |