MEČ
21.07.16 | 2. kolo | Dia Evtimova | Sofya Golubovskaya | 6-4, 7-5 | Prokuplje | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Dia Evtimova | Sofya Golubovskaya | |
1. servis % | 39/73 (53%) | 42/62 (68%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 27/39 (69%) | 23/42 (55%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 17/34 (50%) | 10/20 (50%) |
Osvojene break-lopte | 5/8 (63%) | 3/7 (43%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 29/62 (47%) | 29/73 (40%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 73/135 (54%) | 62/135 (46%) |
Dvostruke pogreške | 5 | 4 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Dia Evtimova vs. Sofya Golubovskaya - Međusobni mečevi
21.07.16 | 2. kolo | Dia Evtimova | Sofya Golubovskaya | 6-4, 7-5 | detalj meča | Prokuplje | zemlja |
Dia Evtimova form & Sofya Golubovskaya form
Dia Evtimova - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Beatrice Ricci | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Basak Eraydin | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Vittoria Modesti | 4-6, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Iva Ivanova | 6-4, 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W35 Wesley - zemlja | ||||
05.02.24 1. kolo kval. | vs. Jada Robinson | 6-4, 2-6, 1-10 | detalj meča | |
W35 Naples - zemlja | ||||
15.01.24 1. kolo kval. | vs. Tiphanie Lemaitre | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W35 Naples - zemlja | ||||
08.01.24 1. kolo kval. | vs. Adriana Reami | 7-5, 4-6, 4-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Vladislava Andreevskaya | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Koharu Niimi | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Vladislava Andreevskaya | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Defne Cirpanli | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Gaia Squarcialupi | 0-6, 1-2, - Dia Evtimova - odustajanje | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Fatma Idrizovic | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
23.10.23 1. kolo kval. | vs. Alisa Oktiabreva | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
17.10.23 1. kolo kval. | vs. Samira De Stefano | 1-6, 0-1, - Dia Evtimova - odustajanje | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
26.09.23 kval. | vs. Ylena In-Albon | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Beatrice Ricci | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 1-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
19.09.23 kval. | vs. Barbara Dessolis | 6-2, 6-74, 10-3 | detalj meča | |
W25 Varna - zemlja | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Aneta Laboutkova | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
11.09.23 kval. | vs. Elena Ruxandra Bertea | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Ioana Teodora Sava | 6-2, 4-6, 10-1 | detalj meča | |
W60 Montreux - zemlja | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Fiona Ganz | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W60 Collonge - zemlja | ||||
30.08.23 kval. | vs. Berta Bonardi | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
29.08.23 1. kolo kval. | vs. Yasmine Mansouri | 7-64, 1-6, 7-62 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Angelica Moratelli | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25+H Leipzig - zemlja | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Vivian Wolff | 2-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
09.08.23 1. kolo | vs. Nadiya Kolb | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
07.08.23 kval. | vs. Sina Herrmann | 7-5, 3-6, 12-10 | detalj meča | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Kateryna Lazarenko | 3-6, 6-3, 10-5 | detalj meča |
Sofya Golubovskaya - Posljednji mečevi
W25 Minsk - zemlja | ||||
04.06.19 kval. | vs. Vlada Koval | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Hanna Vinahradava | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Tyler - tvrda | ||||
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Kazan - zemlja | ||||
31.07.18 1. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
Budapest - zemlja | ||||
09.07.18 kval. | vs. Nicoleta Dascalu | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
08.07.18 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Yashina | 7-5, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Anastasia Pribylova | 6-75, 6-2, 7-610 | detalj meča | |
Prokuplje - zemlja | ||||
04.07.18 1. kolo | vs. Jelena Lukic | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Torun - zemlja | ||||
29.06.18 Četvrtfinale | vs. Ksenia Laskutova | 6-4, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
28.06.18 2. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 6-1, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
27.06.18 1. kolo | vs. Chantal Skamlova | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
26.06.18 kval. | vs. Anastasiya Shoshyna | 2-6, 6-0, 6-3 | detalj meča | |
24.06.18 2. kolo kval. | vs. Alexandra Kudryavtseva | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Namangan - tvrda | ||||
06.06.18 2. kolo | vs. Anna Morgina | 7-5, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
05.06.18 1. kolo | vs. Natasha Palha | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
04.06.18 kval. | vs. Vitalia Stamat | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Sultonova Nilufar | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Andijan - tvrda | ||||
27.05.18 kval. | vs. Ilona Kremen | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
26.05.18 1. kolo kval. | vs. Makhira Alimova | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Dakar - tvrda | ||||
14.11.17 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Saint Petersburg - dvorana | ||||
18.09.17 2. kolo kval. | vs. Yana Sizikova | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Maria Marfutina | 4-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Vrnjacka Banja - zemlja | ||||
22.08.17 1. kolo | vs. Jana Bojovic | 6-76, 3-6 | detalj meča | |
Moscow - zemlja | ||||
16.08.17 1. kolo | vs. Sadafmoh Tolibova | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Moscow - zemlja | ||||
08.08.17 1. kolo | vs. Iryna Shymanovich | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Savitaipale - zemlja | ||||
05.08.17 Četvrtfinale | vs. Daria Kruzhkova | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
03.08.17 2. kolo | vs. Piia Suomalainen | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
01.08.17 1. kolo | vs. Julia Rosenquist | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Parnu - zemlja | ||||
27.07.17 Četvrtfinale | vs. Polina Golubovskaya | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
26.07.17 2. kolo | vs. Molly Helgesson | 6-0, 6-4 | detalj meča |