Russia
13.07.00, 23 Godina
13.07.00, 23 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Kamilla Kokeladze vs. Dia Evtimova - Međusobni mečevi
31.05.18 | 2. kolo | Dia Evtimova | Kamilla Kokeladze | 6-3, 5-7, 6-4 | detalj meča | Antalya | zemlja |
Kamilla Kokeladze form & Dia Evtimova form
Kamilla Kokeladze - Posljednji mečevi
Moscow - zemlja | ||||
27.08.18 1. kolo | vs. Anna Ukolova | 6-4, 5-7, 6-76 | detalj meča | |
26.08.18 kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Noel Saidenova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Moscow - zemlja | ||||
21.08.18 1. kolo | vs. Daria Nazarkina | 6-72, 2-6 | detalj meča | |
19.08.18 kval. | vs. Maria Titova | 6-3, 1-0, Maria Titova - odustajanje | detalj meča | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Daria Rakitskaya | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Moscow - zemlja | ||||
14.08.18 1. kolo | vs. Maria Krupenina | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
13.08.18 kval. | vs. Veronika Pepelyaeva | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Kldiashvili | 6-0, 7-65 | detalj meča | |
Les Contamines - tvrda | ||||
26.07.18 2. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
24.07.18 1. kolo | vs. Olympe Lancelot | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Dijon - tvrda | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Linda Cagnazzo | 3-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Marie Mettraux | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
31.05.18 2. kolo | vs. Dia Evtimova | 3-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
29.05.18 1. kolo | vs. Mayuka Aikawa | 6-2, 7-64 | detalj meča | |
28.05.18 kval. | vs. Keira Blackbeard | 2-6, 6-0, 6-2 | detalj meča | |
27.05.18 1. kolo kval. | vs. Larissa Ravanini De Souza | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Oeiras - zemlja | ||||
23.05.18 1. kolo | vs. Romy Koelzer | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
21.05.18 kval. | vs. Paula Ortega Redondo | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
21.05.18 2. kolo kval. | vs. Rebeca C Silva | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
San Severo - zemlja | ||||
15.05.18 1. kolo | vs. Giorgia Marchetti | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
13.05.18 kval. | vs. Giorgia Pinto | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Villa Del - zemlja | ||||
25.04.18 2. kolo | vs. Francesca Jones | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
24.04.18 1. kolo | vs. Maria Del Rosario Vazquez | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Sao Jose - zemlja | ||||
12.03.18 kval. | vs. Flavia Guimaraes Bueno | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
11.03.18 2. kolo kval. | vs. Priscila Baptista | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Mariana Correa | 0-6, 6-4, 7-65 | detalj meča | |
Campinas - zemlja | ||||
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Dominique Schaefer | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
04.03.18 1. kolo kval. | vs. Laura Fink Wayerbacher | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Petit Bourg - tvrda | ||||
17.01.18 2. kolo | vs. Theo Gravouil | 3-6, 6-74 | detalj meča |
Dia Evtimova - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Beatrice Ricci | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Basak Eraydin | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Vittoria Modesti | 4-6, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Iva Ivanova | 6-4, 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W35 Wesley - zemlja | ||||
05.02.24 1. kolo kval. | vs. Jada Robinson | 6-4, 2-6, 1-10 | detalj meča | |
W35 Naples - zemlja | ||||
15.01.24 1. kolo kval. | vs. Tiphanie Lemaitre | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W35 Naples - zemlja | ||||
08.01.24 1. kolo kval. | vs. Adriana Reami | 7-5, 4-6, 4-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Vladislava Andreevskaya | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Koharu Niimi | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Vladislava Andreevskaya | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Defne Cirpanli | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Gaia Squarcialupi | 0-6, 1-2, - Dia Evtimova - odustajanje | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Fatma Idrizovic | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
23.10.23 1. kolo kval. | vs. Alisa Oktiabreva | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
17.10.23 1. kolo kval. | vs. Samira De Stefano | 1-6, 0-1, - Dia Evtimova - odustajanje | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
26.09.23 kval. | vs. Ylena In-Albon | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Beatrice Ricci | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 1-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
19.09.23 kval. | vs. Barbara Dessolis | 6-2, 6-74, 10-3 | detalj meča | |
W25 Varna - zemlja | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Aneta Laboutkova | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
11.09.23 kval. | vs. Elena Ruxandra Bertea | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Ioana Teodora Sava | 6-2, 4-6, 10-1 | detalj meča | |
W60 Montreux - zemlja | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Fiona Ganz | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W60 Collonge - zemlja | ||||
30.08.23 kval. | vs. Berta Bonardi | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
29.08.23 1. kolo kval. | vs. Yasmine Mansouri | 7-64, 1-6, 7-62 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Angelica Moratelli | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25+H Leipzig - zemlja | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Vivian Wolff | 2-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
09.08.23 1. kolo | vs. Nadiya Kolb | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Kateryna Lazarenko | 3-6, 6-3, 10-5 | detalj meča | |
07.08.23 kval. | vs. Sina Herrmann | 7-5, 3-6, 12-10 | detalj meča |