MEČ
07.02.20 | Četvrtfinale | Destanee Aiava | Naho Sato | 6-1, 6-2 | W25 Launceston | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Destanee Aiava | Naho Sato | |
1. servis % | 30/50 (60%) | 34/51 (67%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 25/30 (83%) | 21/34 (62%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 12/20 (60%) | 4/17 (24%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 26/51 (51%) | 13/50 (26%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 63/101 (62%) | 38/101 (38%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 3 |
Asovi | 8 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Destanee Aiava | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Naho Sato | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Destanee Aiava | 1-1 | |
0-0, 15-0 | ||
2-1 | Naho Sato | |
0-0, 30-0 | ||
Destanee Aiava | 3-1 | |
0-0, 15-0 | ||
4-1 | Naho Sato | |
0-0 | ||
Destanee Aiava | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40 | ||
6-1 |
2 | ||
Destanee Aiava | 0-0 | |
0-1 | Naho Sato | |
0-0 | ||
Destanee Aiava | 1-1 | |
1-2 | Naho Sato | |
Destanee Aiava | 2-2 | |
3-2 | Naho Sato | |
Destanee Aiava | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
Destanee Aiava | 5-2 | |
0-0, 0-15, 40-30, A-40 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Destanee Aiava vs. Naho Sato - Međusobni mečevi
02.08.23 | 2. kolo | Destanee Aiava | Naho Sato | 6-4, 6-2 | detalj meča | W25 Foxhills | tvrda |
07.02.20 | Četvrtfinale | Destanee Aiava | Naho Sato | 6-1, 6-2 | detalj meča | W25 Launceston | tvrda |
Destanee Aiava form & Naho Sato form
Destanee Aiava - Posljednji mečevi
W50 Kofu - tvrda | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Sofia Costoulas | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Ikumi Yamazaki | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W35 Traralgon - tvrda | ||||
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Lanlana Tararudee | 6-3, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Naiktha Bains | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Erina Hayashi | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W35 Traralgon - tvrda | ||||
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Amarni Banks | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Tina Nadine Smith | 7-67, 6-3 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Dayeon Back | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W75 Burnie - tvrda | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Aoi Ito | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Elena Micic | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W75 Burnie - tvrda | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Sara Saito | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Erika Sema | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
12.01.24 kval. | vs. Renata Zarazua | 7-65, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Jil Teichmann | 2-6, 7-5, 6-1 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Chloe Paquet | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
Auckland - tvrda | ||||
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Lulu Sun | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Gold - tvrda | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Maddison Inglis | 2-6, - Destanee Aiava - odustajanje | detalj meča | |
W60 Brisbane - tvrda | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Taylah Preston | 6-3, 5-7, 4-6 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Haruna Arakawa | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Maddison Inglis | 7-5, 5-7, 6-1 | detalj meča | |
W60 Sydney - tvrda | ||||
05.11.23 Finale | vs. Astra Sharma | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
04.11.23 Polufinale | vs. Maya Joint | 6-75, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Su Jeong Jang | 6-3, 6-75, 7-67 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Eri Hozumi | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Alana Parnaby | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W60 Playford - tvrda | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Maddison Inglis | 2-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
W25 Cairns - tvrda | ||||
14.10.23 Polufinale | vs. Taylah Preston | 6-74, 1-6 | detalj meča | |
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Erika Sema | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
12.10.23 2. kolo | vs. Chihiro Muramatsu | 3-6, 7-65, 6-2 | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Yui Chikaraishi | 6-1, 6-1 | detalj meča |
Naho Sato - Posljednji mečevi
W50 Kofu - tvrda | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Mananchaya Sawangkaew | 7-65, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Aoi Ito | 5-7, 6-0, 6-0 | detalj meča | |
27.03.24 kval. | vs. Chihiro Muramatsu | 4-6, 6-0, 6-0 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Hikaru Sato | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Kuala - tvrda | ||||
10.03.24 Finale | vs. Chengyiyi Yuan | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
09.03.24 Polufinale | vs. Fang Ying Xun | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Gaeul Jang | 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Ying Zhang | 1-6, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Savanna Ly | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W35 Traralgon - tvrda | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Amarni Banks | 0-6, 6-74 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Tina Nadine Smith | 2-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W35 Traralgon - tvrda | ||||
25.02.24 Finale | vs. Amarni Banks | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
24.02.24 Polufinale | vs. Priscilla Hon | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Sayaka Ishii | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Kyoka Okamura | 2-6, 7-5, 6-1 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Fangzhou Liu | 6-2, 7-66 | detalj meča | |
W35 Nakhon - tvrda | ||||
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Antonia Schmidt | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Shuo Feng | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Fang Ying Xun | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W50 Indore - tvrda | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Dejana Radanovic | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Rutuja Bhosale | 7-62, 6-4 | detalj meča | |
W50 Pune - tvrda | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Darja Semenistaja | 1-6, 7-62, 2-6 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Rina Saigo | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
22.01.24 kval. | vs. Humera Baharmus | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Jennifer Luikham | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W50 Bengaluru - tvrda | ||||
20.01.24 Polufinale | vs. Darja Semenistaja | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
19.01.24 Četvrtfinale | vs. Mei Yamaguchi | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
18.01.24 2. kolo | vs. Jana Kolodynska | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
17.01.24 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
15.01.24 kval. | vs. Punnin Kovapitukted | 6-2, 6-2 | detalj meča |