MEČ
02.09.19 | kval. | Despina Papamichail | Yana Morderger | 6-2, 6-2 | W60+H Zagreb | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Despina Papamichail | Yana Morderger | |
1. servis % | 31/45 (69%) | 19/48 (40%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 20/31 (65%) | 11/19 (58%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 9/14 (64%) | 7/29 (24%) |
Osvojene break-lopte | 6/8 (75%) | 2/6 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 30/48 (63%) | 16/45 (36%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 59/93 (63%) | 34/93 (37%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 4 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
1-1 | Yana Morderger | |
0-0, 0-15, 40-15[BP] | ||
Despina Papamichail | 2-1 | |
0-0 | ||
3-2 | Yana Morderger | |
Despina Papamichail | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-15 | ||
Despina Papamichail | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Yana Morderger | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Despina Papamichail | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
1-1 | Yana Morderger | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Despina Papamichail | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Yana Morderger | |
0-0, 15-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Despina Papamichail | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Yana Morderger | |
0-0, 15-15, 15-30, 40-40 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Despina Papamichail vs. Yana Morderger - Međusobni mečevi
02.09.19 | kval. | Despina Papamichail | Yana Morderger | 6-2, 6-2 | detalj meča | W60+H Zagreb | zemlja |
Despina Papamichail form & Yana Morderger form
Despina Papamichail - Posljednji mečevi
W35 Alaminos - zemlja | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Noma Akugue Noha | 5-7, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
San Diego - tvrda | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Mai Hontama | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W50 Mexico - tvrda | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Victoria Hu | 1-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
W50 Morelia - tvrda | ||||
14.02.24 2. kolo | vs. Rebecca Marino | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
Abu Dhabi - tvrda | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Danielle Rose Collins | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Raluca Georgiana Serban | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Uruguay - zemlja | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Diane Parry | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
05.12.23 1. kolo | vs. Victoria Hu | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Jamie Loeb | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Florianopolis - zemlja | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Renata Zarazua | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
20.11.23 1. kolo | vs. Julia Riera | 6-4, 7-62 | detalj meča | |
Colina - zemlja | ||||
15.11.23 2. kolo | vs. Leolia Jeanjean | 6-2, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
13.11.23 1. kolo | vs. Solana Sierra | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W100 Les - tvrda | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Nahia Berecoechea | 6-1, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Katarina Zavatska | 6-3, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Tokyo - tvrda | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Daria Kasatkina | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
26.09.23 1. kolo | vs. Sakura Hosogi | 7-63, 7-5 | detalj meča | |
24.09.23 kval. | vs. Ellen Perez | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
23.09.23 1. kolo kval. | vs. Lidziya Marozava | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Guangzhou - tvrda | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Zhuoxuan Bai | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
17.09.23 kval. | vs. Yexin Ma | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
16.09.23 1. kolo kval. | vs. Maia Lumsden | 7-64, 6-1 | detalj meča | |
Osaka - tvrda | ||||
10.09.23 kval. | vs. Arianne Hartono | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
09.09.23 1. kolo kval. | vs. Naiktha Bains | 6-4, 6-74, 6-0 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
25.08.23 2. kolo kval. | vs. Vera Zvonareva | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Jule Niemeier | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Barranquilla - tvrda | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Leolia Jeanjean | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W80 Brasilia - tvrda | ||||
11.08.23 Četvrtfinale | vs. Laura Pigossi | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
10.08.23 2. kolo | vs. Ana Candiotto | 6-4, 6-3 | detalj meča |
Yana Morderger - Posljednji mečevi
W50 Macon - dvorana | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Amandine Monnot | 7-65, 0-6, 5-7 | detalj meča | |
W75 Altenkirchen - tepih | ||||
12.02.24 kval. | vs. Martyna Kubka | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Viktoria Morvayova | 6-3, 7-67 | detalj meča | |
W75 Grenoble - dvorana | ||||
05.02.24 kval. | vs. Freya Christie | 6-4, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Estelle Cascino | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W75 Andrezieux - dvorana | ||||
30.01.24 kval. | vs. Sada Nahimana | 3-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Louna Zoppas | 6-2, 7-69 | detalj meča | |
W15 Esch/Alzette - dvorana | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Tilwith Di Girolami | 4-6, 6-78 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
20.11.23 kval. | vs. Sebastianna Scilipoti | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W40 Petange - dvorana | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-64, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Hamburg - dvorana | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Lea Boskovic | 6-3, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Ivana Sebestova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
16.10.23 kval. | vs. Franziska Sziedat | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Liana Cammilleri | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W40 Lisbon - zemlja | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Thamyrys Nicolle Costa Araujo | 1-6, 6-76 | detalj meča | |
W60 Vienna - zemlja | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Victoria Kan | 0-6, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
W40 Oldenzaal - zemlja | ||||
29.08.23 kval. | vs. Maileen Nuudi | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Anna Ozerova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
22.08.23 kval. | vs. Dimitra Pavlou | 6-4, 0-6, 3-6 | detalj meča | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Karolina Kozakova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W40 Wroclaw - zemlja | ||||
14.08.23 kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-72, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Oliwia Orlinska | 3-6, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Kozerki - tvrda | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Katarzyna Kawa | 6-4, 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Prague - tvrda | ||||
29.07.23 1. kolo kval. | vs. Nao Hibino | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
17.07.23 1. kolo | vs. Lisa Zaar | 6-72, 1-6 | detalj meča | |
W60 Amstelveen - zemlja | ||||
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Merel Hoedt | 6-4, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W40 The - zemlja | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Eva Vedder | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
03.07.23 kval. | vs. Jasmijn Gimbrere | 6-4, 6-3 | detalj meča |