MEČ
02.07.19 | kval. | Despina Papamichail | Sem Wensveen | 7-5, 6-0 | W25 Den | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Despina Papamichail | Sem Wensveen | |
1. servis % | 41/56 (73%) | 42/62 (68%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 28/41 (68%) | 17/42 (40%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 8/15 (53%) | 12/20 (60%) |
Osvojene break-lopte | 5/10 (50%) | 1/1 (100%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 33/62 (53%) | 20/56 (36%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 69/118 (58%) | 49/118 (42%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 3 |
Asovi | 2 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Sem Wensveen | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Despina Papamichail | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-2 | Sem Wensveen | |
0-0 | ||
Despina Papamichail | 2-2 | |
2-3 | Sem Wensveen | |
Despina Papamichail | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-4 | Sem Wensveen | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
Despina Papamichail | 4-5 | |
0-0, 15-0, 40-30 | ||
5-5 | Sem Wensveen | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Despina Papamichail | 5-6 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, A-40, 40-40, A-40 | ||
Despina Papamichail | 6-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, A-40, 40-40, A-40 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Sem Wensveen | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Despina Papamichail | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Sem Wensveen | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Despina Papamichail | 3-0 | |
0-0, 30-0 | ||
Despina Papamichail | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-0 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Holland
10.04.98, 25 Godina
10.04.98, 25 Godina
Despina Papamichail vs. Sem Wensveen - Međusobni mečevi
02.07.19 | kval. | Despina Papamichail | Sem Wensveen | 7-5, 6-0 | detalj meča | W25 Den | zemlja |
25.04.19 | 2. kolo | Despina Papamichail | Sem Wensveen | 6-3, 7-5 | detalj meča | W15 Cairo | zemlja |
Despina Papamichail form & Sem Wensveen form
Despina Papamichail - Posljednji mečevi
W35 Alaminos - zemlja | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Noma Akugue Noha | 5-7, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
San Diego - tvrda | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Mai Hontama | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W50 Mexico - tvrda | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Victoria Hu | 1-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
W50 Morelia - tvrda | ||||
14.02.24 2. kolo | vs. Rebecca Marino | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
Abu Dhabi - tvrda | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Danielle Rose Collins | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Raluca Georgiana Serban | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Uruguay - zemlja | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Diane Parry | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
05.12.23 1. kolo | vs. Victoria Hu | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Jamie Loeb | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Florianopolis - zemlja | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Renata Zarazua | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
20.11.23 1. kolo | vs. Julia Riera | 6-4, 7-62 | detalj meča | |
Colina - zemlja | ||||
15.11.23 2. kolo | vs. Leolia Jeanjean | 6-2, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
13.11.23 1. kolo | vs. Solana Sierra | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W100 Les - tvrda | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Nahia Berecoechea | 6-1, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Katarina Zavatska | 6-3, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Tokyo - tvrda | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Daria Kasatkina | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
26.09.23 1. kolo | vs. Sakura Hosogi | 7-63, 7-5 | detalj meča | |
24.09.23 kval. | vs. Ellen Perez | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
23.09.23 1. kolo kval. | vs. Lidziya Marozava | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Guangzhou - tvrda | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Zhuoxuan Bai | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
17.09.23 kval. | vs. Yexin Ma | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
16.09.23 1. kolo kval. | vs. Maia Lumsden | 7-64, 6-1 | detalj meča | |
Osaka - tvrda | ||||
10.09.23 kval. | vs. Arianne Hartono | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
09.09.23 1. kolo kval. | vs. Naiktha Bains | 6-4, 6-74, 6-0 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
25.08.23 2. kolo kval. | vs. Vera Zvonareva | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Jule Niemeier | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Barranquilla - tvrda | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Leolia Jeanjean | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W80 Brasilia - tvrda | ||||
11.08.23 Četvrtfinale | vs. Laura Pigossi | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
10.08.23 2. kolo | vs. Ana Candiotto | 6-4, 6-3 | detalj meča |
Sem Wensveen - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
27.05.21 2. kolo | vs. Himeno Sakatsume | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
26.05.21 1. kolo | vs. Taylor Cataldi | 6-4, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
18.05.21 kval. | vs. Taylor Cataldi | 4-6, 6-0, 2-10 | detalj meča | |
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Evelina Takhmazyan | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
12.05.21 1. kolo | vs. Chiara Catini | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
11.05.21 kval. | vs. Anna Ulyashchenko | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Giulia Sartori | 3-6, 6-1, 10-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 3-6, 7-5, 8-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 6-75, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Julia Kimmelmann | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Sofia Nami Samavati | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
23.02.21 kval. | vs. Giuliana Bestetti | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
22.02.21 2. kolo kval. | vs. Valentina Gaggini | 7-64, 2-6, 10-4 | detalj meča | |
22.02.21 1. kolo kval. | vs. Sylvie Zund | 7-5, 6-75, 19-17 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Nadezda Khalturina | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Alkmaar - zemlja | ||||
23.08.20 1. kolo kval. | vs. Axana Mareen | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Romy Koelzer | 3-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
10.03.20 kval. | vs. Anna Klasen | 6-2, 1-6, 5-10 | detalj meča | |
10.03.20 2. kolo kval. | vs. Caitlyn Portela | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Nina Potocnik | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
18.02.20 1. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 4-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Melania Delai | 6-73, 4-6 | detalj meča | |
12.11.19 kval. | vs. Zoziya Kardava | 6-3, 4-6, 6-10 | detalj meča | |
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Olha Romanyshyn | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Helena Stevic | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Barbora Miklova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
06.11.19 1. kolo | vs. Izabela Gabriela Novac | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
05.11.19 kval. | vs. Eva Lys | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Irina Shchetinina | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Sandra Samir | 2-6, 6-4, 1-6 | detalj meča |