MEČ
14.07.19 | Finale | Despina Papamichail | Sandra Samir | 6-2, 6-4 | W25 Getxo | zemlja |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Sandra Samir | |
0-0, 0-15 | ||
Despina Papamichail | 0-1 | |
0-0, 15-0, 40-30 | ||
1-1 | Sandra Samir | |
0-0, 15-15 | ||
Despina Papamichail | 2-1 | |
0-0 | ||
3-1 | Sandra Samir | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
Despina Papamichail | 3-2 | |
0-0, 0-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40 | ||
4-2 | Sandra Samir | |
0-0, 0-15, 40-30[BP] | ||
Despina Papamichail | 5-2 | |
0-0, 0-15, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Sandra Samir | |
0-0 | ||
Despina Papamichail | 1-0 | |
0-0, 0-15 | ||
1-1 | Sandra Samir | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Despina Papamichail | 2-1 | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
2-2 | Sandra Samir | |
0-0 | ||
Despina Papamichail | 2-3 | |
0-0, 15-15, A-40 | ||
3-3 | Sandra Samir | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Despina Papamichail | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-4 | Sandra Samir | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30 | ||
Despina Papamichail | 5-4 | |
0-0 | ||
6-4 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Despina Papamichail vs. Sandra Samir - Međusobni mečevi
14.07.19 | Finale | Despina Papamichail | Sandra Samir | 6-2, 6-4 | detalj meča | W25 Getxo | zemlja |
27.02.16 | Polufinale | Despina Papamichail | Sandra Samir | 6-2, 3-6, 6-4 | detalj meča | Hammamet | zemlja |
23.01.16 | Polufinale | Sandra Samir | Despina Papamichail | 7-65, 6-4 | detalj meča | Cairo | zemlja |
Despina Papamichail form & Sandra Samir form
Despina Papamichail - Posljednji mečevi
W35 Alaminos - zemlja | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Noma Akugue Noha | 5-7, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
San Diego - tvrda | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Mai Hontama | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W50 Mexico - tvrda | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Victoria Hu | 1-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
W50 Morelia - tvrda | ||||
14.02.24 2. kolo | vs. Rebecca Marino | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
Abu Dhabi - tvrda | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Danielle Rose Collins | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Raluca Georgiana Serban | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Uruguay - zemlja | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Diane Parry | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
05.12.23 1. kolo | vs. Victoria Hu | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Jamie Loeb | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Florianopolis - zemlja | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Renata Zarazua | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
20.11.23 1. kolo | vs. Julia Riera | 6-4, 7-62 | detalj meča | |
Colina - zemlja | ||||
15.11.23 2. kolo | vs. Leolia Jeanjean | 6-2, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
13.11.23 1. kolo | vs. Solana Sierra | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W100 Les - tvrda | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Nahia Berecoechea | 6-1, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Katarina Zavatska | 6-3, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Tokyo - tvrda | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Daria Kasatkina | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
26.09.23 1. kolo | vs. Sakura Hosogi | 7-63, 7-5 | detalj meča | |
24.09.23 kval. | vs. Ellen Perez | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
23.09.23 1. kolo kval. | vs. Lidziya Marozava | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Guangzhou - tvrda | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Zhuoxuan Bai | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
17.09.23 kval. | vs. Yexin Ma | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
16.09.23 1. kolo kval. | vs. Maia Lumsden | 7-64, 6-1 | detalj meča | |
Osaka - tvrda | ||||
10.09.23 kval. | vs. Arianne Hartono | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
09.09.23 1. kolo kval. | vs. Naiktha Bains | 6-4, 6-74, 6-0 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
25.08.23 2. kolo kval. | vs. Vera Zvonareva | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Jule Niemeier | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Barranquilla - tvrda | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Leolia Jeanjean | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W80 Brasilia - tvrda | ||||
11.08.23 Četvrtfinale | vs. Laura Pigossi | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
10.08.23 2. kolo | vs. Ana Candiotto | 6-4, 6-3 | detalj meča |
Sandra Samir - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
09.03.24 Polufinale | vs. Katarina Kuzmova | 6-4, 0-6, 2-6 | detalj meča | |
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Liisa Varul | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Gaia Parravicini | 6-3, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
03.03.24 Finale | vs. Laura Samsonova | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
02.03.24 Polufinale | vs. Arlinda Rushiti | 6-3, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Alisa Kummel | 6-1, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Mana Ayukawa | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (2001) | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
25.02.24 Finale | vs. Katarina Kuzmova | 6-4, 5-7, 4-6 | detalj meča | |
24.02.24 Polufinale | vs. Sarah Van Emst | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Annelin Bakker | 6-4, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Kateryna Lazarenko | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Briana Szabo | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
17.02.24 Polufinale | vs. Adithya Karunaratne | 6-3, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Isis Louise Van Den Broek | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Yasmin Ezzat | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
09.02.24 Četvrtfinale | vs. Karola Patricia Bejenaru | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Kamilla Bartone | 6-4, 7-610 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Maya Drozd | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W35 Sharm - tvrda | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Kamilla Bartone | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
15.12.23 Četvrtfinale | vs. Mariam Bolkvadze | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
14.12.23 2. kolo | vs. Ayla Aksu | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
13.12.23 1. kolo | vs. Alisa Kummel | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
09.12.23 Polufinale | vs. Kira Pavlova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
08.12.23 Četvrtfinale | vs. Alisa Kummel | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
07.12.23 2. kolo | vs. Victoria Mikhaylova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
06.12.23 1. kolo | vs. Margherita Marcon | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Nahia Berecoechea | 1-6, 2-6 | detalj meča |