MEČ
09.07.18 | 2. kolo kval. | Despina Papamichail | Anna Gabric | 6-1, 6-4 | Versmold | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Despina Papamichail | Anna Gabric | |
1. servis % | 39/59 (66%) | 38/47 (81%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 27/39 (69%) | 18/38 (47%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 9/20 (45%) | 3/9 (33%) |
Osvojene break-lopte | 5/5 (100%) | 2/5 (40%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 26/47 (55%) | 23/59 (39%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 62/106 (58%) | 44/106 (42%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 2 |
Asovi | 2 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Despina Papamichail | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Anna Gabric | |
0-0, 40-30[BP] | ||
Despina Papamichail | 2-0 | |
0-0, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Anna Gabric | |
Despina Papamichail | 4-0 | |
0-0, 40-15, 40-30 | ||
5-0 | Anna Gabric | |
Despina Papamichail | 5-1 | |
0-0, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Anna Gabric | |
0-1 | Anna Gabric | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Despina Papamichail | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Anna Gabric | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Despina Papamichail | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Anna Gabric | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Despina Papamichail | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Anna Gabric | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Despina Papamichail | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-4 | Anna Gabric | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Despina Papamichail vs. Anna Gabric - Međusobni mečevi
09.07.18 | 2. kolo kval. | Despina Papamichail | Anna Gabric | 6-1, 6-4 | detalj meča | Versmold | zemlja |
Despina Papamichail form & Anna Gabric form
Despina Papamichail - Posljednji mečevi
W35 Alaminos - zemlja | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Noma Akugue Noha | 5-7, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
San Diego - tvrda | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Mai Hontama | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W50 Mexico - tvrda | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Victoria Hu | 1-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
W50 Morelia - tvrda | ||||
14.02.24 2. kolo | vs. Rebecca Marino | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
Abu Dhabi - tvrda | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Danielle Rose Collins | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Raluca Georgiana Serban | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Uruguay - zemlja | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Diane Parry | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
05.12.23 1. kolo | vs. Victoria Hu | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Jamie Loeb | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Florianopolis - zemlja | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Renata Zarazua | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
20.11.23 1. kolo | vs. Julia Riera | 6-4, 7-62 | detalj meča | |
Colina - zemlja | ||||
15.11.23 2. kolo | vs. Leolia Jeanjean | 6-2, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
13.11.23 1. kolo | vs. Solana Sierra | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W100 Les - tvrda | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Nahia Berecoechea | 6-1, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Katarina Zavatska | 6-3, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Tokyo - tvrda | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Daria Kasatkina | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
26.09.23 1. kolo | vs. Sakura Hosogi | 7-63, 7-5 | detalj meča | |
24.09.23 kval. | vs. Ellen Perez | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
23.09.23 1. kolo kval. | vs. Lidziya Marozava | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Guangzhou - tvrda | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Zhuoxuan Bai | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
17.09.23 kval. | vs. Yexin Ma | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
16.09.23 1. kolo kval. | vs. Maia Lumsden | 7-64, 6-1 | detalj meča | |
Osaka - tvrda | ||||
10.09.23 kval. | vs. Arianne Hartono | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
09.09.23 1. kolo kval. | vs. Naiktha Bains | 6-4, 6-74, 6-0 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
25.08.23 2. kolo kval. | vs. Vera Zvonareva | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Jule Niemeier | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Barranquilla - tvrda | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Leolia Jeanjean | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W80 Brasilia - tvrda | ||||
11.08.23 Četvrtfinale | vs. Laura Pigossi | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
10.08.23 2. kolo | vs. Ana Candiotto | 6-4, 6-3 | detalj meča |
Anna Gabric - Posljednji mečevi
W50 Macon - dvorana | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Alice Robbe | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
26.02.24 kval. | vs. Fabienne Gettwart | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
W50 Morelia - tvrda | ||||
12.02.24 kval. | vs. Jamie Loeb | 3-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Melany Solange Krywoj | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W100 Irapuato - tvrda | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Marina Melnikova | 7-68, 6-75, 2-6 | detalj meča | |
05.02.24 kval. | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-5, 7-61 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Amy Zhu | 7-62, 6-2 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 6-2, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
07.11.23 kval. | vs. Anastasia Iamachkine | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Alyssa Reguer | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-4, 3-0, Ilinca Dalina Amariei - odustajanje | detalj meča | |
31.10.23 kval. | vs. Lara Salden | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Mariya Poduraeva | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 3-6, 6-76 | detalj meča | |
W60 Hamburg - dvorana | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Julia Avdeeva | 4-6, 6-77 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Anna Klasen | 1-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W40 Pazardzhik - zemlja | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Dejana Radanovic | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
18.09.23 kval. | vs. Chantal Sauvant | 3-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Danailova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W60 Montreux - zemlja | ||||
10.09.23 Finale | vs. Anna Bondar | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
09.09.23 Polufinale | vs. Oceane Dodin | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Sada Nahimana | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
07.09.23 2. kolo | vs. Lola Radivojevic | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Amina Anshba | 1-6, 7-64, 6-3 | detalj meča | |
05.09.23 kval. | vs. Naima Karamoko | 4-6, 6-2, 6-0 | detalj meča | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
29.08.23 1. kolo kval. | vs. Mana Kawamura | 4-6, 7-5, 6-76 | detalj meča | |
W40 Wroclaw - zemlja | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Seone Mendez | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
14.08.23 kval. | vs. Eszter Meri | 6-4, 6-2 | detalj meča |