MEČ
14.11.17 | 1. kolo | Deniza Marcinkevica | Aino Alkio | 6-1, 6-4 | Helsinki | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Deniza Marcinkevica | Aino Alkio | |
1. servis % | 32/61 (52%) | 23/52 (44%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 26/32 (81%) | 15/23 (65%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 11/29 (38%) | 8/29 (28%) |
Osvojene break-lopte | 5/8 (63%) | 2/4 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 29/52 (56%) | 24/61 (39%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 66/113 (58%) | 47/113 (42%) |
Dvostruke pogreške | 8 | 12 |
Asovi | 2 | 0 |
STATISTIKE MEČA
Latvia
13.02.00, 24 Godina
13.02.00, 24 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Finland
25.07.00, 23 Godina
25.07.00, 23 Godina
Deniza Marcinkevica vs. Aino Alkio - Međusobni mečevi
14.11.17 | 1. kolo | Deniza Marcinkevica | Aino Alkio | 6-1, 6-4 | detalj meča | Helsinki | dvorana |
Deniza Marcinkevica form & Aino Alkio form
Deniza Marcinkevica - Posljednji mečevi
W60 Naples - zemlja | ||||
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Paris Corley | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Zephyrhills - zemlja | ||||
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Wakana Sonobe | 5-7, 6-75 | detalj meča | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Emma Lella | 6-2, 6-74, 10-6 | detalj meča | |
W25 Jackson - zemlja | ||||
04.04.23 kval. | vs. Mccartney Kessler | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
03.04.23 1. kolo kval. | vs. Lucy Lee | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Spring - tvrda | ||||
27.02.23 1. kolo kval. | vs. Bronte Murgett | 4-6, 6-1, 7-10 | detalj meča | |
W80 Tyler - tvrda | ||||
24.10.22 1. kolo kval. | vs. Ashley Lahey | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Fort - tvrda | ||||
17.10.22 1. kolo kval. | vs. Nikol Rivkin | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W80 Rancho - tvrda | ||||
03.10.22 1. kolo kval. | vs. Alexandra Eala | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Templeton - tvrda | ||||
26.09.22 1. kolo kval. | vs. Raveena Kingsley | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W15 Lakewood - tvrda | ||||
13.07.22 1. kolo | vs. Katherine Hui | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
12.07.22 kval. | vs. Isabella Chhiv | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
11.07.22 2. kolo kval. | vs. Kristina Nordikyan | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W15 Fountain - tvrda | ||||
04.07.22 1. kolo kval. | vs. Martyna Ostrzygalo | 6-4, 2-6, 8-10 | detalj meča | |
W15 Los - tvrda | ||||
28.06.22 1. kolo | vs. Salma Ewing | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 San - tvrda | ||||
13.06.22 1. kolo kval. | vs. Isabella Chhiv | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 San - tvrda | ||||
06.06.22 1. kolo kval. | vs. Katherine Hui | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Rancho - tvrda | ||||
30.05.22 1. kolo kval. | vs. Alyssa Ahn | 6-1, 3-6, 9-11 | detalj meča | |
W25 Naples - zemlja | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Lauren Proctor | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
17.05.22 kval. | vs. Gala Arangio | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
16.05.22 1. kolo kval. | vs. Anna Baranovski | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W25 Sarasota - zemlja | ||||
10.05.22 kval. | vs. Caroline Lampl | 7-65, 3-6, 2-10 | detalj meča | |
09.05.22 1. kolo kval. | vs. Madison Bourguignon | 6-4, 2-6, 10-2 | detalj meča | |
W25 Daytona - zemlja | ||||
03.05.22 kval. | vs. Verginie Tchakarova | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
02.05.22 1. kolo kval. | vs. Noel Saidenova | 1-6, 6-4, 10-8 | detalj meča | |
W15 Hilton - zemlja | ||||
09.10.21 Četvrtfinale | vs. Katerina Stewart | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
08.10.21 2. kolo | vs. Alexa Graham | Alexa Graham - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
07.10.21 1. kolo | vs. Eugenie Christine Ngo Gwodog | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
06.10.21 kval. | vs. Eugenie Christine Ngo Gwodog | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
05.10.21 1. kolo kval. | vs. Emily Meyer | 3-6, 6-4, 10-3 | detalj meča |
Aino Alkio - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Honami Sodeyama | 4-6, 7-65, 8-10 | detalj meča | |
W15 Sabadell - zemlja | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Paula Ortega Redondo | 6-3, 5-7, 8-10 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Iveta Dapkute | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Emily Di Giannantonio | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Liana Cammilleri | 2-6, 6-2, 7-10 | detalj meča | |
W35 Helsinki - dvorana | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Robin Anderson | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Defne Cirpanli | 3-6, 7-5, 8-10 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Liva Yildiz | 3-6, 7-62, 10-8 | detalj meča | |
W15 Valencia - zemlja | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Neila Trklja | 4-6, 6-2, 7-10 | detalj meča | |
W15 Nasbypark - dvorana | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Iva Primorac | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
31.10.23 kval. | vs. Emilie Elde | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
30.10.23 1. kolo kval. | vs. Wilma Bergqvist | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Villena - tvrda | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Vlada Ekshibarova | 2-6, 6-77 | detalj meča | |
23.10.23 kval. | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Pari Singh | 3-6, 6-1, 12-10 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
03.10.23 kval. | vs. Adela Polakovicova | 4-6, 6-2, 10-12 | detalj meča | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Sara Mikaca | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Lea Bilic | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Dijon - zemlja | ||||
11.09.23 kval. | vs. Savine Erler | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Beverley Nyangon | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Malmo - zemlja | ||||
21.08.23 kval. | vs. Cristina Pescucci | 6-2, 4-6, 4-10 | detalj meča | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Iva Marinkovic | 7-60, 6-2 | detalj meča | |
W15 Norrkoping - zemlja | ||||
25.08.22 2. kolo | vs. Laia Petretic | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
24.08.22 1. kolo | vs. Fanny Norin | 3-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
23.08.22 kval. | vs. Anja Petkovic | 7-63, 6-4 | detalj meča | |
W25 Parnu - zemlja | ||||
08.08.22 1. kolo kval. | vs. Anna Ozerova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Savitaipale - zemlja | ||||
03.08.22 1. kolo | vs. Antonia Schmidt | 6-4, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
01.08.22 kval. | vs. Marissa Minetti | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W25 Antalya - zemlja | ||||
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Eliessa Vanlangendonck | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Anna Gabric | 1-6, 1-6 | detalj meča |