INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Deniz Khazaniuk vs. Ayla Aksu - Međusobni mečevi
20.10.17 | Polufinale | Deniz Khazaniuk | Ayla Aksu | 6-4, 5-7, 6-2 | detalj meča | Lagos | tvrda |
13.10.17 | Polufinale | Deniz Khazaniuk | Ayla Aksu | 3-6, 7-5, 6-3 | detalj meča | Lagos | tvrda |
11.04.16 | 1. kolo kval. | Deniz Khazaniuk | Ayla Aksu | 6-0, 0-6, 6-4 | detalj meča | Istanbul | tvrda |
Deniz Khazaniuk form & Ayla Aksu form
Deniz Khazaniuk - Posljednji mečevi
All Lower - zemlja | ||||
23.09.20 1. kolo | vs. Tricia Mar | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
23.09.20 1. kolo | vs. Alycia Parks | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
22.09.20 1. kolo | vs. Conny Perrin | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
22.09.20 1. kolo | vs. Emma Davis | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
17.09.20 1. kolo | vs. Paige Mary Hourigan | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
15.09.20 1. kolo | vs. Anastasia Nefedova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
15.09.20 1. kolo | vs. Jessica Livianu | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
11.09.20 1. kolo | vs. Alycia Parks | 7-65, 2-6, 7-10 | detalj meča | |
09.09.20 1. kolo | vs. Jessica Livianu | 6-2, 3-6, 9-11 | detalj meča | |
09.09.20 1. kolo | vs. Jessica Failla | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
03.09.20 1. kolo | vs. Elvina Kalieva | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
27.08.20 1. kolo | vs. Anastasia Nefedova | 6-2, 6-713, 12-10 | detalj meča | |
25.08.20 1. kolo | vs. Elvina Kalieva | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
25.08.20 1. kolo | vs. Nastja Kolar | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
23.08.20 1. kolo | vs. Marcela Zacarias | 5-7, 6-3, 10-5 | detalj meča | |
21.08.20 1. kolo | vs. Kayla Day | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
19.08.20 1. kolo | vs. Anna Morgina | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
12.08.20 1. kolo | vs. Elizabeth Halbauer | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
11.08.20 1. kolo | vs. Emily Fanning | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
11.08.20 1. kolo | vs. Barbara Bonic | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
10.08.20 1. kolo | vs. Dasha Ivanova | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
10.08.20 1. kolo | vs. Gianna Pielet | 6-4, 2-6, 10-5 | detalj meča | |
06.08.20 1. kolo | vs. Anastasia Sysoeva | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
04.08.20 1. kolo | vs. Katerina Stewart | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
02.08.20 1. kolo | vs. Panna Udvardy | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
01.08.20 1. kolo | vs. Dia Evtimova | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
01.08.20 1. kolo | vs. Jennifer Elie | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
30.07.20 1. kolo | vs. Jennifer Elie | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
23.07.20 1. kolo | vs. Panna Udvardy | 1-6, 6-3, 10-7 | detalj meča | |
22.07.20 1. kolo | vs. Luisa Stefani | 6-4, 6-4 | detalj meča |
Ayla Aksu - Posljednji mečevi
W50 Murska - dvorana | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Pia Lovric | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W75 Maribor - dvorana | ||||
18.03.24 kval. | vs. Elena Pridankina | 3-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Qianhui Tang | 6-3, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
W50 Macon - dvorana | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Alison Van Uytvanck | 3-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Martina Colmegna | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Seone Mendez | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
18.01.24 3. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
17.01.24 2. kolo | vs. Melis Sezer | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
12.01.24 3. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
12.01.24 Četvrtfinale | vs. Cristina Dinu | 6-73, 6-73 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Ilay Yoruk | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Sandra Samir | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
13.12.23 1. kolo | vs. On Yu Choi | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
10.12.23 Finale | vs. Antonia Ruzic | 6-3, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
09.12.23 Polufinale | vs. Diana Martynov | 6-3, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
08.12.23 Četvrtfinale | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
07.12.23 2. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
06.12.23 1. kolo | vs. Milana Zhabrailova | 6-1, 6-75, 6-2 | detalj meča | |
W60 Bratislava - dvorana | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Jule Niemeier | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Amarissa Kiara Toth | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W25 Istanbul - dvorana | ||||
28.10.23 Polufinale | vs. Martyna Kubka | 3-6, 7-63, 4-6 | detalj meča | |
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Dejana Radanovic | 4-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Eva Garkusha | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Ipek Oz | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W60 Hamburg - dvorana | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 6-75, 5-7 | detalj meča | |
W25 Reims - dvorana | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Mona Barthel | 1-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
W40 Skopje - zemlja | ||||
15.09.23 Četvrtfinale | vs. Dejana Radanovic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
14.09.23 3. kolo | vs. Gabriela Lee | 6-0, 7-64 | detalj meča |