MEČ
04.09.17 | 1. kolo kval. | Denisa Pospisilova | Lynn Janssens | 6-4, 6-3 | Prague | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Czech Republic
08.06.99, 24 Godina
08.06.99, 24 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Belgium
24.02.97, 27 Godina
24.02.97, 27 Godina
Denisa Pospisilova vs. Lynn Janssens - Međusobni mečevi
04.09.17 | 1. kolo kval. | Denisa Pospisilova | Lynn Janssens | 6-4, 6-3 | detalj meča | Prague | zemlja |
Denisa Pospisilova form & Lynn Janssens form
Denisa Pospisilova - Posljednji mečevi
W60 Prague - zemlja | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Ivana Sebestova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Trnava - dvorana | ||||
25.10.22 1. kolo kval. | vs. Daria Khomutsianskaya | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
W25 Jablonec - zemlja | ||||
13.09.22 kval. | vs. Lucie Urbanova | 6-75, 7-63, 6-10 | detalj meča | |
12.09.22 2. kolo kval. | vs. Izabela Heinzova | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Kristyna Hranacova | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Aurora Zantedeschi | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
23.08.22 kval. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 1-6, 6-75 | detalj meča | |
22.08.22 1. kolo kval. | vs. Misaki Matsuda | 6-1, 0-6, 11-9 | detalj meča | |
W25 Radom - zemlja | ||||
08.08.22 2. kolo kval. | vs. Xenia Bandurowska | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
08.08.22 kval. | vs. Denisa Hindova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Zlata Saurasava | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W60 Hechingen - zemlja | ||||
01.08.22 1. kolo kval. | vs. Chiara Scholl | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Ceska - zemlja | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Nikola Breckova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
02.05.22 kval. | vs. Andreea Prisacariu | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Alica Rusova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Jablonec - zemlja | ||||
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Marketa Petruzelova | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
30.08.21 2. kolo kval. | vs. Barbora Palicova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Kamilla Bartone | 5-2, Kamilla Bartone - odustajanje | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Oona Orpana | 1-6, 6-3, 8-10 | detalj meča | |
W25 Olomouc - zemlja | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Barbora Miklova | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Prerov - zemlja | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Jablonec Nad - tepih | ||||
06.12.18 2. kolo | vs. Magdalena Pantuckova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
05.12.18 1. kolo | vs. Ani Vangelova | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
04.12.18 kval. | vs. Ludmila Kareisova | 7-64, 6-1 | detalj meča | |
03.12.18 1. kolo kval. | vs. Justyna Malatinska | 5-7, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Milovice - dvorana | ||||
27.11.18 kval. | vs. Nikola Breckova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
26.11.18 1. kolo kval. | vs. Dagmar Dudlakova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Brno - zemlja | ||||
23.09.18 1. kolo kval. | vs. Ivana Sebestova | 6-74, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
Frydek Mistek - zemlja | ||||
10.09.18 kval. | vs. Eva Cechakova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
10.09.18 2. kolo kval. | vs. Martina Kudelova | 7-65, 6-2 | detalj meča |
Lynn Janssens - Posljednji mečevi
Gonesse - zemlja | ||||
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Laure Line Glaude | 2-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
Petange - dvorana | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Noa Liauw A Fong | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
25.09.17 1. kolo kval. | vs. Vitalia Stamat | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Eunhye Lee | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Prague - zemlja | ||||
11.09.17 2. kolo kval. | vs. Tereza Polanska | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Prague - zemlja | ||||
04.09.17 1. kolo kval. | vs. Denisa Pospisilova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Middelkerke - zemlja | ||||
28.08.17 2. kolo kval. | vs. Heranne Excellent | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
28.08.17 kval. | vs. Rebecca Gustafson | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Wiesbaden - zemlja | ||||
01.05.17 1. kolo kval. | vs. Deborah Kerfs | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
01.05.17 kval. | vs. Chiara Grimm | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Nieuwpoort - zemlja | ||||
21.06.16 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 1-6, 1-4, - Lynn Janssens - odustajanje | detalj meča | |
20.06.16 kval. | vs. Odile Maesfranckx | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
20.06.16 2. kolo kval. | vs. Birte Langenstein | 3-6, 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Sozopol - tvrda | ||||
28.09.15 1. kolo kval. | vs. Marina Lazic | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Brno - zemlja | ||||
21.09.15 1. kolo kval. | vs. Sonja Krtenova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Knokke - zemlja | ||||
06.07.15 1. kolo kval. | vs. Celine Schepers | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Le Havre - zemlja | ||||
23.03.15 1. kolo kval. | vs. Julie Renson-Miquel | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
El Kantaoui - tvrda | ||||
23.02.15 1. kolo kval. | vs. Anna Blinkova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
El Kantaoui - tvrda | ||||
16.02.15 1. kolo kval. | vs. Eva Raszkiewicz | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
06.10.14 2. kolo kval. | vs. Kanami Tsuji | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
06.10.14 1. kolo kval. | vs. Jana Haid | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
29.09.14 1. kolo kval. | vs. Midori Yamamoto | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Duino Aurisina - zemlja | ||||
18.08.14 2. kolo kval. | vs. Lorenza Stefanelli | 6-4, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Innsbruck - zemlja | ||||
11.08.14 1. kolo kval. | vs. Camilla Ceppellini | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Maaseik - zemlja | ||||
21.07.14 1. kolo kval. | vs. Marine Fontaine | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
10.03.14 1. kolo kval. | vs. Roxana Elena Sisu | 3-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
Altenkirchen - tepih | ||||
17.02.14 1. kolo kval. | vs. Andreea Mihai | 4-6, 4-6 | detalj meča |