MEČ
02.11.20 | 2. kolo kval. | Denisa Hindova | Emily Welker | 6-3, 7-66 | W15 Heraklion | zemlja |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Denisa Hindova vs. Emily Welker - Međusobni mečevi
02.11.20 | 2. kolo kval. | Denisa Hindova | Emily Welker | 6-3, 7-66 | detalj meča | W15 Heraklion | zemlja |
Denisa Hindova form & Emily Welker form
Denisa Hindova - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Anastasia Zolotareva | 6-1, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Josy Daems | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Doga Turkmen | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.03.24 Finale | vs. Denislava Glushkova | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
16.03.24 Polufinale | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Diana Demidova | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Linda Sevcikova | 6-4, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Viktoria Lackova | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Rebecca Munk Mortensen | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Tian Jialin | 6-3, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Charlotte Ruud | 5-7, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
02.02.24 Četvrtfinale | vs. Anastasia Zolotareva | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
01.02.24 2. kolo | vs. Fiona Ganz | 6-1, 7-65 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Marcelina Podlinska | 4-6, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Ela Nala Milic | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Madelief Hageman | 6-2, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Nina Potocnik | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Bratislava - dvorana | ||||
30.10.23 kval. | vs. Katarina Stresnakova | 6-71, 4-6 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Laura Svatikova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W80 Poitiers - dvorana | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Hanna Bougouffa | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25+H Cherbourg - dvorana | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Elena Pridankina | 1-6, 1-4, - Denisa Hindova - odustajanje | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Irina Ramialison | 7-5, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
07.10.23 Polufinale | vs. Jana Bojovic | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Mathilde Ngijol-Carre | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Nicole Gadient | 6-2, 7-65 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Ilaria Sposetti | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Mana Kawamura | 6-4, 6-72, 3-6 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
29.08.23 kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 2-6, 6-72 | detalj meča | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Barbora Michalkova | 6-1, 6-1 | detalj meča |
Emily Welker - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
19.11.23 Finale | vs. Carson Branstine | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
18.11.23 Polufinale | vs. Selina Dal | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Chengyiyi Yuan | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Luise Reisel | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Amelie Smejkalova | 2-6, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
10.11.23 Četvrtfinale | vs. Carson Branstine | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Marija Semenistaja | 4-6, 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Sunderland - dvorana | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Mika Stojsavljevic | 6-74, 1-6 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 6-4, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
30.10.23 kval. | vs. Aimee Knowles | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W25 Istanbul - dvorana | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Marine Szostak | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Imogen Haddad | 5-7, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Kristina Milenkovic | 4-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
29.09.23 Četvrtfinale | vs. Viola Turini | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
28.09.23 2. kolo | vs. Samira De Stefano | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
27.09.23 1. kolo | vs. Matilde Mariani | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Malmo - zemlja | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Lexie Stevens | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Duffel - zemlja | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Lian Tran | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Hechingen - zemlja | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Sofya Lansere | 1-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
W25 Darmstadt - zemlja | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Lola Radivojevic | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Aschaffenburg - zemlja | ||||
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Elena Pridankina | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W60 Liepaja - zemlja | ||||
04.07.23 1. kolo | vs. Eszter Meri | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
03.07.23 kval. | vs. Sofia Milatova | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Marina Markina | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Norges - tvrda | ||||
17.06.23 Polufinale | vs. Melisa Ercan | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
16.06.23 Četvrtfinale | vs. Sophia Biolay | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
15.06.23 2. kolo | vs. Veronika Podrez | 6-72, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
14.06.23 1. kolo | vs. Astrid Cirotte | 6-0, 7-67 | detalj meča |