Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Germany
17.12.00, 23 Godina
17.12.00, 23 Godina
Demi Tran vs. Ivonne Juric - Međusobni mečevi
03.11.19 | 1. kolo kval. | Demi Tran | Ivonne Juric | 5-7, 6-2, 10-6 | detalj meča | W15 Sharm | tvrda |
Demi Tran form & Ivonne Juric form
Demi Tran - Posljednji mečevi
W50 Pretoria - tvrda | ||||
26.02.24 kval. | vs. Yiming Dang | 3-6, 7-61, 2-6 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Carle Botha | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W50 Pretoria - tvrda | ||||
21.02.24 2. kolo | vs. Gabriela Andrea Knutson | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Danielle Dai Chapman | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
19.02.24 kval. | vs. Yiming Dang | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Carle Botha | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Tess Sugnaux | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Meng Yi Chen | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Astrid Cirotte | 5-7, 6-1, 10-7 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
30.01.24 kval. | vs. Alexandra Iordache | 6-4, 3-6, 3-10 | detalj meča | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Le Yi Liu | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Hwiwon Wi | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Ahmedabad - tvrda | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Diletta Cherubini | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Yubarani Banerjee | 7-65, 6-1 | detalj meča | |
W25 Bengaluru - zemlja | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Yashaswini Panwar | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W15 Hua - tvrda | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Saumya Vig | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Hua - tvrda | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Na Hyun Kang | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
26.09.23 kval. | vs. Elisabeth Iila | 4-6, 6-3, 5-10 | detalj meča | |
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Sandra Mahbouli | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Eun Seo Kim | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Seo Yun Choi | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Miho Kuramochi | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Duffel - zemlja | ||||
14.08.23 kval. | vs. Vittoria Modesti | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Danique Havermans | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25 Koksijde - zemlja | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Jenny Lim | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Eindhoven - zemlja | ||||
02.08.23 2. kolo | vs. Angelina Wirges | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
01.08.23 1. kolo | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-3, 4-6, 6-2 | detalj meča |
Ivonne Juric - Posljednji mečevi
W15 Solarino - tepih | ||||
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Giulia Sartori | 6-0, 5-7, 7-10 | detalj meča | |
W15 Solarino - tepih | ||||
01.11.21 kval. | vs. Anastasia Abbagnato | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Yvette Schmucker | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
04.10.21 2. kolo kval. | vs. Zhuoma Ni Ma | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Khadija Ben Salem | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sozopol - tvrda | ||||
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Polina Pavlova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Zi Yi Gao | 3-6, 6-70 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Laura Garcia Astudillo | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Yu-Ting Hsieh | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Demi Tran | 7-5, 2-6, 6-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Zeynep Sena Sarioglan | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
06.10.19 2. kolo kval. | vs. Irina Dshandshgava | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Focsani - zemlja | ||||
09.09.19 kval. | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Oana Irimescu | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Curtea - zemlja | ||||
02.09.19 2. kolo kval. | vs. Stefana Lazar | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Alexandra Neacsu | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Haren - zemlja | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Diane Flament | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
14.11.18 1. kolo | vs. Adriana Rajkovic | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
12.11.18 kval. | vs. Claudia Franze | 0-6, 6-74 | detalj meča | |
11.11.18 1. kolo kval. | vs. Chiara Grimm | 7-65, 1-6, 6-1 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
07.11.18 1. kolo | vs. Miriana Tona | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
29.10.18 kval. | vs. Angelina Graovac | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Adele Diana Biba | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
30.09.18 kval. | vs. Cristina Elena Tiglea | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
25.09.18 1. kolo | vs. Giulia Brighi | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Badenweiler - zemlja | ||||
04.09.18 kval. | vs. Juliane Triebe | 6-77, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
01.09.18 2. kolo kval. | vs. Veronika Masarova | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Kaltenkirchen - zemlja | ||||
18.06.18 kval. | vs. Anastasia Veselova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
17.06.18 2. kolo kval. | vs. Georgina Groth | 6-2, 6-1 | detalj meča |