MEČ
29.05.17 | 1. kolo kval. | Delfina Glorioso | Milagros Jaime | 6-4, 6-3 | Villa Del | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Argentina
06.11.98, 25 Godina
06.11.98, 25 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Argentina
04.03.00, 24 Godina
04.03.00, 24 Godina
Delfina Glorioso vs. Milagros Jaime - Međusobni mečevi
02.10.17 | 1. kolo | Delfina Glorioso | Milagros Jaime | 6-2, 7-5 | detalj meča | Villa Del | zemlja |
29.05.17 | 1. kolo kval. | Delfina Glorioso | Milagros Jaime | 6-4, 6-3 | detalj meča | Villa Del | zemlja |
Delfina Glorioso form & Milagros Jaime form
Delfina Glorioso - Posljednji mečevi
W25 Tucuman - zemlja | ||||
08.02.22 kval. | vs. Sofia Luini | 6-73, 6-74 | detalj meča | |
07.02.22 2. kolo kval. | vs. Martina Maria Bovio | 7-66, 6-2 | detalj meča | |
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Maria Milagros Guerrero | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Tucuman - zemlja | ||||
01.02.22 kval. | vs. Chiara Di Genova | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
31.01.22 2. kolo kval. | vs. Camila Keller | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
30.01.22 1. kolo kval. | vs. Maria Agustina Farina | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Lambare - zemlja | ||||
14.12.21 1. kolo | vs. Daniela Macarena Lopez | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Cordoba - zemlja | ||||
06.04.21 2. kolo kval. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Dolores Molina Portela | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25 Villa - zemlja | ||||
30.03.21 kval. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
29.03.21 1. kolo kval. | vs. Angeles Maria Cueto | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
29.03.21 2. kolo kval. | vs. Susan Doldan | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W25 Buenos - zemlja | ||||
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Aurora Zantedeschi | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
22.03.21 1. kolo kval. | vs. Zoe Hitt | 6-3, 3-6, 10-6 | detalj meča | |
W15 Buenos - zemlja | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Jessica Plazas | 3-6, 7-64, 5-7 | detalj meča | |
09.10.19 1. kolo | vs. Ornella Marcela Spinetta | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Buenos - zemlja | ||||
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Martina Macarena Torrales Tebes | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Julia Riera | 7-5, 5-7, 5-10 | detalj meča | |
W15 Buenos - zemlja | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Thaisa Grana Pedretti | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
11.09.19 kval. | vs. Maria Daniela Frascini | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
10.09.19 2. kolo kval. | vs. Agostina Landa | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Luciana Blatter | 6-4, 4-6, 10-3 | detalj meča | |
Villa Del - zemlja | ||||
13.11.18 1. kolo | vs. Solana Sierra | 0-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
17.09.18 1. kolo | vs. Jazmin Ortenzi | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Haren - zemlja | ||||
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Chelsea Vanhoutte | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Katerina Antoniou | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Rotterdam - zemlja | ||||
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Anastasiya Mulder-Syrovatskaia | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
19.08.18 1. kolo kval. | vs. Audrey Ann Blakely | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Oldenzaal - zemlja | ||||
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Kathleen Kanev | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Biella - zemlja | ||||
29.07.18 2. kolo kval. | vs. Mihaela Djakovic | 1-6, 5-7 | detalj meča |
Milagros Jaime - Posljednji mečevi
Villa Del - zemlja | ||||
14.11.18 2. kolo | vs. Carla Lucero | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
13.11.18 1. kolo | vs. Maria Virginia Bosch | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Andrea Agostina Farulla Di Palma | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Villa Del - zemlja | ||||
23.04.18 2. kolo kval. | vs. Valentina Abrile | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Chiara Carnelutti | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
Villa Dolores - zemlja | ||||
16.04.18 2. kolo kval. | vs. Valentina Abrile | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
15.04.18 1. kolo kval. | vs. Micaela Belen Maiz | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
Encarnacion - zemlja | ||||
06.11.17 1. kolo | vs. Eugenia Ganga | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
06.11.17 kval. | vs. Florencia Devincenti | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Asuncion - zemlja | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Raffaela Alhach | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
09.10.17 2. kolo kval. | vs. Maria Emilia Alfaro | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Villa Del - zemlja | ||||
02.10.17 1. kolo | vs. Delfina Glorioso | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
02.10.17 kval. | vs. Pamela Wu | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
02.10.17 2. kolo kval. | vs. Camila Antonella Neyra | 5-7, 7-60, 7-61 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
11.09.17 2. kolo kval. | vs. Ana Geller | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Villa Del - zemlja | ||||
29.05.17 1. kolo kval. | vs. Delfina Glorioso | 4-6, 3-6 | detalj meča |