MEČ
23.07.18 | kval. | Deborah Chiesa | Sofya Lansere | 7-65, 6-0 | Moscow | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Deborah Chiesa | Sofya Lansere | |
1. servis % | 33/55 (60%) | 26/56 (46%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 21/33 (64%) | 12/26 (46%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 15/22 (68%) | 11/30 (37%) |
Osvojene break-lopte | 6/8 (75%) | 3/5 (60%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 33/56 (59%) | 19/55 (35%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 69/111 (62%) | 42/111 (38%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 5 |
Asovi | 1 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Sofya Lansere | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Deborah Chiesa | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Sofya Lansere | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Deborah Chiesa | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Sofya Lansere | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Deborah Chiesa | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-2 | Sofya Lansere | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Deborah Chiesa | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Sofya Lansere | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Deborah Chiesa | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-5 | Sofya Lansere | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Deborah Chiesa | 6-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
6-6 | Sofya Lansere | |
0-0, 0-1, 1-1, 1-2, 1-3, 1-4, 1-5, 2-5, 3-5, 4-5, 5-5, 6-5 | ||
7-65 |
2 | ||
Deborah Chiesa | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Sofya Lansere | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Deborah Chiesa | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Sofya Lansere | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Deborah Chiesa | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
5-0 | Sofya Lansere | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
6-0 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Deborah Chiesa vs. Sofya Lansere - Međusobni mečevi
23.07.18 | kval. | Deborah Chiesa | Sofya Lansere | 7-65, 6-0 | detalj meča | Moscow | zemlja |
Deborah Chiesa form & Sofya Lansere form
Deborah Chiesa - Posljednji mečevi
W35 Alaminos - zemlja | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Tara Wurth | 4-6, 6-2, 10-7 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 6-0, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
11.03.24 kval. | vs. Martina Colmegna | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Anouk Koevermans | 3-6, 7-62, 10-4 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Amarissa Kiara Toth | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
20.02.24 kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Vanja Gudelj | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
15.02.24 kval. | vs. Angela Fita Boluda | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Katerina Tsygourova | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Tatiana Pieri | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Amarissa Kiara Toth | 6-4, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
23.09.23 Polufinale | vs. Katharina Hobgarski | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
22.09.23 Četvrtfinale | vs. Carolin Raschdorf | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
21.09.23 2. kolo | vs. Jessica Pieri | 7-5, 1-6, 6-0 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Giorgia Pinto | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W60 Montreux - zemlja | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Matilde Jorge | 6-4, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
05.09.23 kval. | vs. Jenny Duerst | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Sandy Marti | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Trieste - zemlja | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Sofia Rocchetti | 4-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
28.08.23 kval. | vs. Katerina Tsygourova | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Maja Radisic | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Verbier - zemlja | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Dalila Spiteri | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Koksijde - zemlja | ||||
07.08.23 kval. | vs. Chloe Noel | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Veronika Podrez | 7-66, 6-75, 10-8 | detalj meča | |
W60 Cordenons - zemlja | ||||
31.07.23 kval. | vs. Aurora Zantedeschi | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Abbagnato | 7-64, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
Palermo - zemlja | ||||
16.07.23 kval. | vs. Nuria Brancaccio | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Gaia Greco | 6-4, 6-4 | detalj meča |
Sofya Lansere - Posljednji mečevi
Melbourne - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Dalma Galfi | 6-3, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W50 Bengaluru - tvrda | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Mei Yamaguchi | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Brisbane - tvrda | ||||
30.12.23 kval. | vs. Hailey Baptiste | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
29.12.23 1. kolo kval. | vs. Martina Capurro Taborda | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W60 Bratislava - dvorana | ||||
04.11.23 Finale | vs. Ella Seidel | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
03.11.23 Polufinale | vs. Renata Jamrichova | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
02.11.23 Četvrtfinale | vs. Dalma Galfi | 4-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
01.11.23 2. kolo | vs. Anastasia Kulikova | Anastasia Kulikova - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W25 Istanbul - dvorana | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Elena Milovanovic | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W100 Shenzhen - tvrda | ||||
21.10.23 Polufinale | vs. Yue Yuan | 0-2, - Sofya Lansere - odustajanje | detalj meča | |
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Lanlana Tararudee | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. En Shuo Liang | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
19.10.23 1. kolo | vs. Sohyun Park | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Hong Kong - tvrda | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Elise Mertens | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
10.10.23 kval. | vs. Ya-Yi Yang | 6-3, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Kyoto - dvorana | ||||
24.09.23 Finale | vs. Hiroko Kuwata | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
23.09.23 Polufinale | vs. Mayuka Aikawa | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
22.09.23 Četvrtfinale | vs. Chia Yi Tsao | 6-2, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
21.09.23 2. kolo | vs. Lisa-Marie Rioux | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Yi Tsen Cho | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Osaka - tvrda | ||||
09.09.23 1. kolo kval. | vs. Arianne Hartono | 4-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
W100 Tokyo - tvrda | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Ankita Raina | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
04.09.23 kval. | vs. Nagi Hanatani | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Yui Chikaraishi | 6-72, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W100 Maspalomas - zemlja | ||||
07.08.23 kval. | vs. Lia Karatancheva | 1-6, 0-1, - Sofya Lansere - odustajanje | detalj meča | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Gyeong Seo Lee | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W60 Hechingen - zemlja | ||||
04.08.23 Četvrtfinale | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 3-6 | detalj meča |