MEČ
30.08.20 | 1. kolo kval. | Debora Madile | Elizaveta Koklina | 6-2, 6-3 | W25 Montemor | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Portugal
18.03.03, 21 Godina
18.03.03, 21 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Debora Madile vs. Elizaveta Koklina - Međusobni mečevi
30.08.20 | 1. kolo kval. | Debora Madile | Elizaveta Koklina | 6-2, 6-3 | detalj meča | W25 Montemor | tvrda |
Debora Madile form & Elizaveta Koklina form
Debora Madile - Posljednji mečevi
W15 Almada - tvrda | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Sashi Kempster | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Porto - tvrda | ||||
21.06.21 1. kolo kval. | vs. Ingrid Vojcinakova | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25+H Figueira - tvrda | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Isabelle Haverlag | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Montemor - tvrda | ||||
07.06.21 kval. | vs. Mallaurie Noel | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Mariana Borges | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
W25 Oeiras - zemlja | ||||
18.04.21 1. kolo kval. | vs. Iveta Dapkute | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
31.01.21 1. kolo kval. | vs. Stephanie Judith Visscher | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Montemor - tvrda | ||||
31.08.20 kval. | vs. Ekaterina Shalimova | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
30.08.20 1. kolo kval. | vs. Elizaveta Koklina | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Oeiras - zemlja | ||||
16.08.20 1. kolo kval. | vs. Valentina Losciale | 5-7, 1-6 | detalj meča |
Elizaveta Koklina - Posljednji mečevi
W25 Nairobi - zemlja | ||||
18.12.23 kval. | vs. Emma Van Poppel | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Hadassah Grace Msine | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Nairobi - zemlja | ||||
10.12.23 kval. | vs. Sophie Luescher | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Yasmine Wagner | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Zuzanna Pawlikowska | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Vanja Gudelj | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Sarah Van Emst | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Tbilisi - tvrda | ||||
07.08.23 1. kolo | vs. Alica Rusova | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W15 Tbilisi - tvrda | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Nutsa Tsintsadze | 6-0, 4-6, 6-10 | detalj meča | |
W25 Kachreti - tvrda | ||||
16.05.23 1. kolo | vs. Anastasiya Poplavska | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Kachreti - tvrda | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Sofia Shapatava | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W40 Tbilisi - tvrda | ||||
01.05.23 kval. | vs. Dejana Radanovic | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Ponomariova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Pretoria - tvrda | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Fanny Ostlund | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Cairo - zemlja | ||||
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Shreya Tatavarthy | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
18.04.22 2. kolo kval. | vs. Emily Welker | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Andrea Mrvic | 1-0, Andrea Mrvic - odustajanje | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
10.04.22 1. kolo kval. | vs. Hana El Deeb | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Alessandra Simone | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Margarita Ignatjeva | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Johannesburg - tvrda | ||||
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Ofer Kivity | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
06.09.21 2. kolo kval. | vs. Sahaja Yamalapalli | - Elizaveta Koklina - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
30.08.21 2. kolo kval. | vs. Shelby Prince | 2-6, 6-71 | detalj meča | |
W25 Kazan - tvrda | ||||
01.06.21 1. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Tbilisi - tvrda | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Barbare Eristavi | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Kazan - dvorana | ||||
10.03.21 1. kolo | vs. Victoria Kan | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Potchefstroom - tvrda | ||||
15.02.21 1. kolo kval. | vs. Sandra Samir | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Potchefstroom - tvrda | ||||
08.02.21 1. kolo kval. | vs. Alice Rame | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W100+H Dubai - tvrda | ||||
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Reka-Luca Jani | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Las - zemlja | ||||
23.11.20 1. kolo kval. | vs. Guillermina Naya | 1-6, 2-6 | detalj meča |